Doğum sonrası kilolar

gardenya02

Sevgidolu
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
226
0
Doğum sonrası vücudumu nasıl toparlıyabilirim?
kilolarımı nasıl verebilirim .Ne olur etkili bi diyet yada spor önerirmisiniz:mafoldumben

valla bu kilo durumuna bende takmış durumdayım kendimi çok çirkin bulyorum artık göbem kocaman ya of of kolarım yüzüm göbem şişti heryerim rejimde yapamıyorum emziriyorum die nolcak bizim bu halimiz :KK43:

bu böyle olmaz doğum yapan kadınların kilolarına bi mucize bulmaları gerekiyor .O kocaman olan göbek zamanla porsuyor ve sarkıyor benim öle oldu kendi vücudumdan iğreniyorum .Beden gitti psikolojimde gitti of of

valla bende memnun degilim ama çaresi yok bebegimle ilgilenmekten kendime bakamıyorumki

arkadaslar dogum yapali nekadar oldu bilmiyorum ama, bukadar sikinti yapmayin, hamilelik 9ay, ancak 9 aydada vücut yeniden kendine gelir. biraz dikkatle oluyor, fazla yorulmadan da eksersisler yapin ise yarayacakdir, bendogum yapali 6 ay olcak hamile kaldigim kilo ya döndüm, tbbi önceki gibi cok sikki deyil ama yeni spora basladim hal olur diye düsünüyorum.. cok kafaya takinca ters etki yapiyo bende öyle oluyordu habire aclik hissi vardi, simdi takmiyorum kilo lar gidiyo

evet hemen hemen herkes 6 ayda kilolar gider diyo umarım gider şuan 62 kiloyum eski kiloma dönmek istiyorum ya biran önce zaten bebekle ilgilenmekten hepten saldım kendimi evin içinde of of cidden uyku yok bişi yok :KK43:

Offf yaa aynı dert bende de var malesef,doğum yapalı 2 ay oldu ama ben hala çok şişkoyum malesef göbeğim 6 aylık gibi ne zaman gidecek bu göbek psikolojimi bozuyo hakikaten bu kilolar, emzirdiğim için diyet filan da yapamıyorum accık dikkat edeyim dedim süt azaldı ne yapacağımı bilmiyorum. Hani emzirince kilolar gidiyodu nerde anammmm gr gitmiyo valla...mafoldumben

valla alın benden de o kadar kızlar yaaaa :KK43:(çok sinir bozocu göbek çatlaklar kilolar .. kendimi çok çirkin hissediyorum.hiç bi kıyafetım olmuyor hala hamile pantalonlarımı giyiyorum.benim 40 ım çıkcak 1 gün kaldı.evden çıkamıyom bunaldım zaten yaaaaaa

komşum bağla göbeğini dedi onu yaptım ama spor yapmadım ondan olabilirmi acaba bu göbeğimin sarkması?

kızlar şu sauna kemerler varya onlar çok işe yarıyor bendede vardı normal doğum yapmama rağmen kocaman bi göbeğim vardı iki hafta hergün takın gidiyor ben her geçen gün biraz daha çok sıkıyordum zamanla terleye terleye vücut o sıktığınız ölçüde kalıyor şimdi belim 64 cm 47 kiloyum ben

bende doğum yapalı 6 ay oldu gebeliğimde 30 kilo aldım yemememe rağmen kilo bile almıştım ama diyetisyene başladım esasında formatı biliyorum daha öncde gitmiştim ve 25 kg vermiştim diyetisyenle herkez o diyeti uygula dedi ama olmadı diyetisyene gidip parayı bastırıp mecburen kilo vermekten başka çare kalmıyor henüz başlayalı 2 gün oldu ama doktorum 2 ayda 10 4 ayda 20 kg verdireceğini bana yeni bir yaşam tarzı sunacağını ve birdaha kilo almayacağımı söyledi hadi bakalım hayırlısı dedik paralarıda bayıldık haftada 2 gün step'e gidiyorum inanılmaz terliyorum süper bir spor herkeze tavsiye ederim

kızlar şu sauna kemerler varya onlar çok işe yarıyor bendede vardı normal doğum yapmama rağmen kocaman bi göbeğim vardı iki hafta hergün takın gidiyor ben her geçen gün biraz daha çok sıkıyordum zamanla terleye terleye vücut o sıktığınız ölçüde kalıyor şimdi belim 64 cm 47 kiloyum ben
sauna eşofmanı mı cnm?

buldum tvshop.com:24.90 ,
hepsi burada 39 tl
binbir marka .com 39 tl(üstelik tuz hediyeli ve ücretsiz kargo)
gittigidiyor19.5+0.5 kilo tuz hediyeli birde yine mavi rengi 13.90 ve tuz hediyeli bu fiyata ben bile şaşırdım ama çabuk alın herhalde fırsat ürünü sanırım en uygun burası gözüküyor

buldum tvshop.com:24.90 ,
hepsi burada 39 tl
binbir marka .com 39 tl(üstelik tuz hediyeli ve ücretsiz kargo)
gittigidiyor19.5+0.5 kilo tuz hediyeli birde yine mavi rengi 13.90 ve tuz hediyeli bu fiyata ben bile şaşırdım ama çabuk alın herhalde fırsat ürünü sanırım en uygun burası gözüküyor

Canım o kemerden bendede var.Ben adet sancıları çektiğim zaman takıyordum iyi geliyordu rahatlatıyordu.Terletmesi konusunda çok haklısın.Karnım su gibi oluyordu benim.Doğum sonrası biraz dikişlerim falan iyileşince nasipse takmayı düşünüyorum tekrar.Evde günlük 20-30 mekik çekerekte gevşeyen karın kaslarımızı biraz çalıştırırız iyi gelir diye düşünüyorum.İnş. doğum sonrası çok çabuk veririz kilolarımızı...

bennim de doğumumaa 2 haftamm varr toplamda 10 Kilo aldımm zaten normalde de çok zayıff bi bünyem yoktuu acabaa doğumdan soraa ne kadarı gider kii kaçç kiloo kalırr ben de nasıll kiloo verebiliriim emzirirken de yememe dikkat etmeliymişiimm ama bilmiyoorum yaa

Geçici bir süreç kızlar,bebeğinizin bu dönemlerinizin kıymetini bilin-tadını çıkarın..
Emin olun ilerleyen dönemlerde gidiyor..

X