İstanbul'da Fal - Falcılar

mercan sayhanada baktırdım geçende sonra elmiraya yeni bakıttım ama elmira daha çok tatmin etti

anladim bende iyice merak ettim elmirayi, dedigin gibi mercan sayhandan daha cok tatmin ettiyse kesinlikle denemem lazim. cunku mercan bana gore mukemmel bir yorumcu ,sadece gercekleri direk soyluyor tabii herkes bunu kaldiramaz. bende cok kizmistim ama tek tek yasayinca iste budur diyebiliyorum.. umarim elmira hnm benide senin gibi tatmin eder.

arkadaslar yine olumsuz ama cikti :))))
bekledigin gelismeyle ilglili bir gecikme olacak ve canin sikilacak buna dedi.
hakikaten de hic ihtimal vermeme ragmen ve hallolacagina olan inancim tam olmasina ragmen bugun itibariyle geciktigi ve gecikecegi resmilesti
saka gibi..
ne olur alalh im olumlu gordukleri konusunda da yanilmamis oldun, ne olur (dua eden smiley) :93:

çıksın da olumsuz da olsa çıksın olumsuzlar çıkınca bile gülümsüyoruz bu da iyi birşey :))

anladim bende iyice merak ettim elmirayi, dedigin gibi mercan sayhandan daha cok tatmin ettiyse kesinlikle denemem lazim. Cunku mercan bana gore mukemmel bir yorumcu ,sadece gercekleri direk soyluyor tabii herkes bunu kaldiramaz. Bende cok kizmistim ama tek tek yasayinca iste budur diyebiliyorum.. Umarim elmira hnm benide senin gibi tatmin eder.

tercih sizin her ikiside farklı şeyler söylemedi netice itibariyle olaylarla ilgili

mrb arkadaşlar... ancak ara ara takip ediyorum forumu... ben birçok falcıyla iletişimimi burdan sağladım sağolsunlar .. ancak elmira en iyileri bence bu benim nacizane fikrim kendimi şartlamıyorum olur dıye(zaten elmirada o gunu bekleyerek yaşama, geciktirirsin demişti ) hatta karamsarım bıle çoğu zaman ama bu benimle ilgili bir durum bir tarafım çok inanıyor falların çıkacağına ama bir yanımda karamsar bazen ama dediğim gibi yaşanılanlarla iligili ve benimle ilgili bir durum... içten içe çok inansamda ki elmira nın katkısı çok büyük ama sonuç olarak herşeyin başlangıcı ve sonu allah'tır bunu unutmam hiçbir zaman .... ben önce hak yerini bulsun ve rabbim dualarımı kabul etsin istiyorum ve inanıyorum... bugün hıdırellezi karşılama gecesi dua edip dilek dileyeceğim, gül ağacı da bulursam ne ala ..İnşallah Rabbim hepimizin dularaını ve dileklerini yerine getirir er yada geç...

Bugün hıdırellezde allahım bana akıl ver die dua edicem bilime inanırım o kdrki elmira için istatistik veri raporu cıkarcam allah akıl versin amen=))

az önce beyfendiyle 45 dk konuştuk.
elmiranın sölediği ön konuşma ve imalar gerçekleşti :)
diğer esas konuşma olur bilmem :KK52:

henüz hiçbişiyi çözmedik. ama evet benimle bir gelecek istiyor. ilk defa onu ne kadar yaraladıgımı anlattı. bi ara oturup uzun uzun konuşucaz.
barışır mıyız , konuşarak mı ayrılırız bilmiyorum.
sımsıkı sarıldık birbirimize çok çok özlemişiz.
öptüm,kokladım. o benim herşeyim. ve herşeyimden vazgecmeyeceğim. sadece bi süre daha mesafeli duracağım.
ben konusma bitsin istedikce, o inatla uzattı , çok dolmuş :)
tabi o hep ben hatalı görüyoda :KK33:
klasik akrep işte.
eğer elmiranın sölediği final konuşması olursa adakım var.
yüce rabbim onu bana bağılasın.
amin demeyeni döverim :KK66:

henüz hiçbişiyi çözmedik. ama evet benimle bir gelecek istiyor. ilk defa onu ne kadar yaraladıgımı anlattı. bi ara oturup uzun uzun konuşucaz.
öptüm,kokladım. o benim herşeyim. ve herşeyimden vazgecmeyeceğim. sadece bi süre daha mesafeli duracağım.
klasik akrep işte.

aminnnn, vazgeçmek kolay değilll tabi şaşkın ya

klasik akrep işte.

aminnnn bitanem herşey gönlünce olsun :))) kızlar 29 mayısta bende düğünüme bekliyorum sizi göbek atıcaz karşılıklı :)))

klasik akrep işte.

amin canim amin! kucuk bir oneri vermek istiyorum sana : onu sevdigini goster ve hissettir, evliligin sart olmadigini ve hatta evlilige ihtiyacin olmadigini da hissettir.. birbirinize daha siki baglanacaksaniz o haliyle. bir akrep le yillarimi gecirdim, simdi esim oldu. suyuna gidersen tadindan yenmez, suyuna gitmezsen hayatini zehire cevirir. sinirlandirildigini, ozgurlugunun kisitlandigini ve kendisine saygi duyulmadigini dusunmemeli
insallah her sey gonlunce olur, ben ne kadar sevdigini hissedebiliyorum, hirsina yenik dusme, guzel guzel sev, sefkatle..:nazar:

amin canim amin! kucuk bir oneri vermek istiyorum sana : onu sevdigini goster ve hissettir, evliligin sart olmadigini ve hatta evlilige ihtiyacin olmadigini da hissettir.. birbirinize daha siki baglanacaksaniz o haliyle. bir akrep le yillarimi gecirdim, simdi esim oldu. suyuna gidersen tadindan yenmez, suyuna gitmezsen hayatini zehire cevirir. sinirlandirildigini, ozgurlugunun kisitlandigini ve kendisine saygi duyulmadigini dusunmemeli
insallah her sey gonlunce olur, ben ne kadar sevdigini hissedebiliyorum, hirsina yenik dusme, guzel guzel sev, sefkatle..:nazar:

çekilir gibi değil ama benim akreple evlenmeyi de nasip etsin Allah :KK59: dert değil çekmeye de razıyım

Banada dediği cıkarsa herkeze cıkar allahım az kaldı 14 günnnn sora bi 8 gün daha dua edin bu arada hıdırellezde napcanızı yazcammm mutlaka yapın bebekler...

Bliyorsunuz bugün özel bir gün, Hıdırellez. Hıdırellez günü, Hızır ve İlyas’ın yeryüzünde buluştukları gün olduğu sayılarak kutlanmaktadır. Bugün de dileklerimizin gerçek olacağına dair yaygın inançlar vardır ve kolektif bilinçte yer eden her inanç çok önemlidir, çünkü siz inansanız da inanmasanız da sizin de bağlı olduğunuz kolektif alanda bu inanç kayıtlıdır ve bir şekilde sizi de etkilemektedir. Bu nedenle ben bu özel günü her şekilde değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Özellikle akşam 20:30 ile 21:30 günün en şanslı saatleri olarak dikkatimi çekiyor. Saatlere uymanız çok önemli değil ama uyabilirseniz yapacağınız çalışmanın gücü daha etkili olur diye düşündüğüm için imkanınız varsa çalışmanızı bu saatte yapmanızı eğer yoksa ikinci seçenek olarak gece 00:50 ile 01:40 arasını değerlendirebilirsiniz ancak ilk verdiğim saatin enerjisi daha yüksek.
Öncelikle ne istediğinize karar verin. Gerçekten istediğiniz ve düşününce kalbinizin hızlanmasını sağlayacak olan istediğinize odaklanın. Mecbur olduğunuzu hissettiğiniz için bir şey istemenizin faydası olmayabilir önemli olan gerçek istediğinizi bulmanızdır. Buna karar verince istediğinizi bir kağıda yazın. Yine niyet yada seçim kelimelerini kullanın. Yazarken olumsuz şeyler istemeyin, borçları ödemek, hastalıktan kurtulmak gibi niyetler doğru değildir, bolluk- bereketin artması, sağlıklı olmak gibi niyetler olabilir ama ben daha spesifik şeylerle çalışmanızı öneririm. Bu konuda örnek vermem kolay değil çünkü herkesin isteği farklıdır ama bir ev almak, bir iş kurmak, evlenmek, çocuk doğurmak gibi niyetler daha net isteklerdir.
Beyaz renkli bir mum yakın, beyaz renk arınmayı simgeler ve ateş Hıdırellezin de sembollerinden birisidir. Daha sonra yüzünüzü doğu yönüne dönün, doğu yönü hem baharı hem de yeni başlangıçları simgeler. Mum da tam önünüzde yani doğu yönünde olsun. Sonra isteğinize odaklanın ve sanki olmuş gibi heyecanlı hissetmeye çalışın burada duygu üretmek çok önemlidir, içinizde istediğinizin gerçekleşeceğinin heyecanını duymaya çalışın ve istediğinizi 7 kere okuyun. Okumanız bitince
" Niyetimin gerçekleşmesine izin veriyor ve niyetimi evrene gönderiyorum" diyerek kağıdınızı yakın.
Daha sonra küllerinin üzerine yarım çay bardağı kadar su dökün ve suya nefesinizi üfleyin. Ateş elementinden sonra su ile su elementini ve nefes ile de hava elementinin enerjilerini kullanmış oldunuz. Son olarak bu külleri bir ağacın dibine dökmeniz gereklidir ki toprak elementinin gücünden de faydalanalım. Eğer ağaç bulamıyorsanız sadece toprağa da dökebilirsiniz, dışarıda açık havada daha iyi olur ancak buna imkanınız yoksa evinizdeki bir bitkiyi de kullanabilirsiniz. Ancak bitkiye dökerseniz çok dikkatli olun bu bitki ölmesin bu sembolik olarak olumsuz bir etki oluşturur. Külleri dökerken " Niyetim bereketli topraklarda büyüyecek, gelişecek ve yeşererek bana ulaşacak" deyin. Bu şekilde 4 elementin gücünden de faydalanmış olacaksınız.
Hepimize Hıdırellezin hayırlı olmasını, hayatlarımıza refah, sağlık ve huzur getirmesini seçiyorum.

elmiranın söylediği birşey daha çıktı... bilginize.. şu tarihe kadar yanyana görmedim sizi bi yola gidecek demişti.. (ne alaka demistm..) adamı o kadar aradım bulamadım en son arkadasımızın doğum gününe cagırmak icin aradık.. biz aradığımız saatlerde yurtdısına gidiyordu....
gelişmeler böyle... diğerlerini merakla bekliyorum...

canım teşekkürler. yalnız ben dilek yazılan kağıdı yaktıktan sonra suya ya da havaya atılcak diye biliyorum bu durumda en sonda yakıp dışarı atmak olmuyor mu?

canım teşekkürler. yalnız ben dilek yazılan kağıdı yaktıktan sonra suya ya da havaya atılcak diye biliyorum bu durumda en sonda yakıp dışarı atmak olmuyor mu?

topraklada bütünleşmesi lazım hatta ya gül ağacı yada dut derler bilemem bu aksam deniycem önemli olan inanmak ya =)

X