İstanbul'da Fal - Falcılar

birileri KURŞUN DÖKEN KİM VAR? nerde iyi döküyor bileniniz var mı diye sormuş:)) Bakırköy Başak Kafede Melek Abla var o bu konuda usta ..fiyatı 30tl..nazar neyim varsa bazen isim de söylediği oluyor. Ben orada Sertaç adında bir falcı vardı ona fal baktırmıştım çokda memnum kalmıştım.tarot,fal bakıyordu. O bana söylemişti saolsun..Bu kurşun döktürmek insana ne iyi gelen bişeymiş yahuu....

birileride ELMİRA'nın iletim bilgilerini sormuş:)) şirinevlerde bakıyor,ister telle ister yüzyüze 75tl.
medyum elmira yazın internette facebookta çıkıyor hemen zaten:))Şimdiden 7 kişi beğenmiş BEN GİRİP TANINMIŞ KİŞİ SAYFASINI BEĞENDİM BİLE:) beğenilmiycek gibi değil ki... miniğim (minikdepresif) senden sonra seni aldatıp 1 kere yalnız gittim:p Hatta daha sonra 3 arkadaşımıda teker teker götürdüm.. fiyatı yüksek diye arkadaşlarıma mahçup olurmuyum acaba dedim ama..hepsii helal olsun süperdi dedi..

haberim olmadığını sanıyorsan çok yanılıyorsun bayan :82: aldatıldığımı biliyorum.
Elmirayı haftada bir arıyorum kanka olduk,arıyorum ve sakinleşiyorum.
benim için fal değil rahatlama seansı oldu artık :KK53: falların çıkmasınıda beklemiyorum artık ..
takip etmiyorum yani..
hayat akıp gidiyor ...

elmiraya baktırdım fal bakarken ciddi emek veriyor. beğendim yani. nasihat verdi çok sık baktırma dedi. ok dedim. :KK53:

bende geçenlerde taksim melekler kahvesinde şengül de çok sıra vardı kızına baktırıyım dedim forumdan da birinden iyi olduğunu duymuştum.Gayet akıllı bıcır bıcır bir kız,kişi analizlerinde inanılmaz çok şey biliyor ve daha önce bir medyumun bana söylediklerinin aynılarını söyledi.Tavsiye ederim.

ne elimaraymış yav bi bende maharetini gösteremedi galiba :KK37: paramı geri ver yada bana adam akıllı falmı bak desem acep :KK37:

ne elimaraymış yav bi bende maharetini gösteremedi galiba :KK37: paramı geri ver yada bana adam akıllı falmı bak desem acep :KK37:

o zaman bende emine,birselden paralarımı istiyom :KK37:
hoş elmiradanda isteyebilirim, henüz gerçekleşe bişe yok :KK37:
zamanı var ama ben o zamanı beklemiyom :KK37:
işyeri karışcak demişti bana elmira , bizim şirkette her gün yeni bi ekşın var :KK60: bu aralar.
az önce gene karışmış :KK24:

Bugüne kadar çok kişiye fal baktırdım yıllar yılı ama elmira bana çok farklı geldi gerçekten ilk defa falda mest oldum diyebilirim.umarım dedikleride çıkar

arkadaslar yine olumsuz ama cikti :))))
bekledigin gelismeyle ilglili bir gecikme olacak ve canin sikilacak buna dedi.
hakikaten de hic ihtimal vermeme ragmen ve hallolacagina olan inancim tam olmasina ragmen bugun itibariyle geciktigi ve gecikecegi resmilesti
saka gibi..
ne olur alalh im olumlu gordukleri konusunda da yanilmamis oldun, ne olur (dua eden smiley) :93:

o zaman bende emine,birselden paralarımı istiyom :KK37:
hoş elmiradanda isteyebilirim, henüz gerçekleşe bişe yok :KK37:
zamanı var ama ben o zamanı beklemiyom :KK37:
işyeri karışcak demişti bana elmira , bizim şirkette her gün yeni bi ekşın var :KK60: bu aralar.
az önce gene karışmış :KK24:

sen boşver şimdik falcıları o hissiyatlarını bana yoğunlaştır bakemm :KK37: ne hissediyosun onu söyle geçiştirip durun farkında değilim sanma :KK37: tehdit ediyorum seni çk iyi bi falcı buldum ama sana sölemicem ohhhh

sen boşver şimdik falcıları o hissiyatlarını bana yoğunlaştır bakemm :KK37: ne hissediyosun onu söyle geçiştirip durun farkında değilim sanma :KK37: tehdit ediyorum seni çk iyi bi falcı buldum ama sana sölemicem ohhhh

falcılara ilgi duymuyorum artık :KK37: sana yogunlaşmam için , oturup bana süreçleri anlatman benimde yorum yapmam lazım :KK37:
ünvanımıda değişcem.
mali müşavir'e medyum eklicem :KK37:

arkadaslarimmm
mesajlarimin hepsi silinmis :KK53: elmira nin telefonu gitmis :KK14:
ne diye kaydetmedim ki telefonumaaaaa
gonderir misiniz rica etsem bana yeniden? :KK59:

arkadaslar yine olumsuz ama cikti :))))
bekledigin gelismeyle ilglili bir gecikme olacak ve canin sikilacak buna dedi.
hakikaten de hic ihtimal vermeme ragmen ve hallolacagina olan inancim tam olmasina ragmen bugun itibariyle geciktigi ve gecikecegi resmilesti
saka gibi..
ne olur alalh im olumlu gordukleri konusunda da yanilmamis oldun, ne olur (dua eden smiley) :93:

Insallah kisa sure sonra iyi haberlerle gelirsin :KK66:

O degil de benim ruyalarimla fallar pek bi paralel yuruyor.. Ruyamda ne goruyorsam aynen cikiyor, tatsizlik olucak bugun diyorum oluyor, yada birseye isaret eden ruyalar goruyorum enteresan bir sekilde onlarda oluyor.. Sanirim bir sure sonra bende medyum keryneia diye nam salicam ;P

Bugüne kadar çok kişiye fal baktırdım yıllar yılı ama elmira bana çok farklı geldi gerçekten ilk defa falda mest oldum diyebilirim.umarım dedikleride çıkar

(bende baktırdım telefonda çok şaşırdım ve hayran kaldım bugüne kadar baktırdığım en gerçekçi faldı diyebilirim)

bu yazini ankaradaki falcilar forumunda gordum mercan hanima baktirip bu sekilde yazmissin. bu mercan sayhanmi? baska bir mercanmi merak ettim?

(bende baktırdım telefonda çok şaşırdım ve hayran kaldım bugüne kadar baktırdığım en gerçekçi faldı diyebilirim)

bu yazini ankaradaki falcilar forumunda gordum mercan hanima baktirip bu sekilde yazmissin. Bu mercan sayhanmi? Baska bir mercanmi merak ettim?

mercan sayhanada baktırdım geçende sonra elmiraya yeni bakıttım ama elmira daha çok tatmin etti

X