İstanbul'da Fal - Falcılar

merhaba,

cogu kişi elmiradan memnun kalmıs kaca bakıyor ?telefon numarasını bana da gonderebilir misiniz?
bu arada kadıkoy olgu ya gittim salladı bence bircok seyi agızdan laf almaya calısıyor gibi geldi.
acıbademdeki yusuf a gittim oda cok kısa bakıyor ve gelecek hakkında dedikleri cıkmadı.
bi ara taksimde dilek vardı gemi cafed sonra ayrıldı oradan ona baktıran var mı?

Bugun yine Elmiranin dedigi birsey cikti, bu seferki maalesef olumsuz..

Memnun kaldigina sevindim tatlim.. az once mesaj hakkimi kullandim telefonunu vererek diger bir arkadasa.. biraz beklersen gonderirim :KK66:

+

Hastayim ya su 10 dakikada bir mesaj olayina.. bari 2 dakka filan yapsalar pf..

teşekkür ederim aldım emine hanımın tel fakat telefonla bakamadığını söyledi

Kızlar elmira da tamam selmayla paraleldi söyledikleri fakat selma toprak ın dedikleri çıkmak üzere en azından renk belli ettiiiii şaşkınım gerçi fal bakarken karıştık :KK70: olay karışık olunca doğal olarak o da şaşırdığı yer olsada vallaa yakınlarda heran çıktı haberi verebilirim gene söylüyorum elmira soğanlık emine selma toprak şuan ilk 3 üm oldular çıktı çıkmadı yine paylaşıcam en son bakan selma topraktı ve gerçekten beni bana saydı o ayrıı bakalım çıkacakmı (=

Kızlar elmira da tamam selmayla paraleldi söyledikleri fakat selma toprak ın dedikleri çıkmak üzere en azından renk belli ettiiiii şaşkınım gerçi fal bakarken karıştık :KK70: olay karışık olunca doğal olarak o da şaşırdığı yer olsada vallaa yakınlarda heran çıktı haberi verebilirim gene söylüyorum elmira soğanlık emine selma toprak şuan ilk 3 üm oldular çıktı çıkmadı yine paylaşıcam en son bakan selma topraktı ve gerçekten beni bana saydı o ayrıı bakalım çıkacakmı (=

canımm yine dayanamayıp baktırdın dimiiii bekle çıksın azcık sonra baktır ya :)

ya olumsuz die düşünme kuzum belki öle olması gerekiodur. sonu iidir belki... keske banada böle isabet ettirse yasam kocum yaparım onu=)

çakıl görünüyor ama büyük bir kayanın da habercisi olabilir, olumlu manada diyemiyorum olumsuz da diyemiyorum. aslında bir şey diyemiyorum. neyse unutun siz bunu:) benim de aklım karıştı:KK37:

bilen falcın kim bu önemli sölede gidelim ben alıstım arkası benim airbag oldu artık öle paralarım gidioki:)

bilen falcın kim bu önemli sölede gidelim ben alıstım arkası benim airbag oldu artık öle paralarım gidioki:)

yok şekerim henüz olan bir durum, ufacık manasız bir şey, belli belirsiz...

bana da çıkmıyor fal mal...söylenenler çok uzun vadede çıkıyor, şu an kayde değer bir şey yok, olacağına da inancım yok zaten.

Yo oda telden bakiyor.. ben Emine ablaya ve Elmiraya yuz yuze baktirdim. Arada aradigimda telden cevapliyolar ve Elmiranin bana telden soyledigi iki sey cikti, tamda dedigi gibi ve ayni zamanda.

Ben Elmira ya telden baktırdım, gecmise dair soylediği seyler dogruydu gelecek içinse zaman var, en azından belirgin bi gelismenin 2-3 ayı oldugunu soyledi, o zamana kadar beklicem bakalım. Bu arada Keryneia arada aradıgım zaman sorularıma cvp veriyor demissin, ben baktıralı bi iki gun oldu ama sormam gereken biseyi unuttum, arayıp sorsam olur mu, yoksa tekrar ucrete mi tabidir :KK1:

Son düzenleme:
arkadaslar son falimda, elmira nin soyledigi olumsuz ve ihtimal vermedigim bir sey vardi
pzt gunu o olay aynen gerceklesti
sokundan ancaa ciktim, paylasmak istedim
bilginize :)

simdi bekledigim bir de olumlu gelisme var, o da cikarsa artik yuh diyecegim! :)

elmir bu son olayla, selma toprak in bir adim onune gecti benim icin, ustune tanimiyorum su anda :nazar:

arkadaslar son falimda, elmira nin soyledigi olumsuz ve ihtimal vermedigim bir sey vardi
pzt gunu o olay aynen gerceklesti
sokundan ancaa ciktim, paylasmak istedim
bilginize :)

simdi bekledigim bir de olumlu gelisme var, o da cikarsa artik yuh diyecegim! :)

elmir bu son olayla, selma toprak in bir adim onune gecti benim icin, ustune tanimiyorum su anda :nazar:

Olumsuzda olsa dedigi gibi cikinca insan seviniyor leyynnn ;D

bende 6'da 6 yapti.. bir tane daha olumsuz olay var, oda ciksin onada seviniyim :KK52:

Son düzenleme:
birileri KURŞUN DÖKEN KİM VAR? nerde iyi döküyor bileniniz var mı diye sormuş:)) Bakırköy Başak Kafede Melek Abla var o bu konuda usta ..fiyatı 30tl..nazar neyim varsa bazen isim de söylediği oluyor. Ben orada Sertaç adında bir falcı vardı ona fal baktırmıştım çokda memnum kalmıştım.tarot,fal bakıyordu. O bana söylemişti saolsun..Bu kurşun döktürmek insana ne iyi gelen bişeymiş yahuu....

birileride ELMİRA'nın iletim bilgilerini sormuş:)) şirinevlerde bakıyor,ister telle ister yüzyüze 75tl.
medyum elmira yazın internette facebookta çıkıyor hemen zaten:))Şimdiden 7 kişi beğenmiş BEN GİRİP TANINMIŞ KİŞİ SAYFASINI BEĞENDİM BİLE:) beğenilmiycek gibi değil ki... miniğim (minikdepresif) senden sonra seni aldatıp 1 kere yalnız gittim:p Hatta daha sonra 3 arkadaşımıda teker teker götürdüm.. fiyatı yüksek diye arkadaşlarıma mahçup olurmuyum acaba dedim ama..hepsii helal olsun süperdi dedi..

birileri KURŞUN DÖKEN KİM VAR? nerde iyi döküyor bileniniz var mı diye sormuş:)) Bakırköy Başak Kafede Melek Abla var o bu konuda usta ..fiyatı 30tl..nazar neyim varsa bazen isim de söylediği oluyor. Ben orada Sertaç adında bir falcı vardı ona fal baktırmıştım çokda memnum kalmıştım.tarot,fal bakıyordu. O bana söylemişti saolsun..Bu kurşun döktürmek insana ne iyi gelen bişeymiş yahuu....

birileride ELMİRA'nın iletim bilgilerini sormuş:)) şirinevlerde bakıyor,ister telle ister yüzyüze 75tl.
medyum elmira yazın internette facebookta çıkıyor hemen zaten:))Şimdiden 7 kişi beğenmiş BEN GİRİP TANINMIŞ KİŞİ SAYFASINI BEĞENDİM BİLE:) beğenilmiycek gibi değil ki... miniğim (minikdepresif) senden sonra seni aldatıp 1 kere yalnız gittim:p Hatta daha sonra 3 arkadaşımıda teker teker götürdüm.. fiyatı yüksek diye arkadaşlarıma mahçup olurmuyum acaba dedim ama..hepsii helal olsun süperdi dedi..

Sende neler cikti paylasirmisin :KK66:

X