kızlar seyrekgöl hobi parkta düğün hakkında bilginiz var mı?

Canım ben geçen Haziran ayında bir arkadaşımın düğününe gitmiştim.Yemeksiz bir düğündü.Açıkçası mekan olarak pek beğenmedim ben pisti havuzun üstünde ve çok dar oturan insanlar çok uzak kalıyorlar.Tuvaletleri mekanın dışında arkada çalı çırpının arasında bir yerlere gidiyorsun.Orkestraları da açıkçası kötüydü. :KK43: Sen nasıl bir düğün yapmak istiyorsun koşullar hakkında bilgi verirsen yardımcı olalım.

Canım ben geçen Haziran ayında bir arkadaşımın düğününe gitmiştim.Yemeksiz bir düğündü.Açıkçası mekan olarak pek beğenmedim ben pisti havuzun üstünde ve çok dar oturan insanlar çok uzak kalıyorlar.Tuvaletleri mekanın dışında arkada çalı çırpının arasında bir yerlere gidiyorsun.Orkestraları da açıkçası kötüydü. :KK43: Sen nasıl bir düğün yapmak istiyorsun koşullar hakkında bilgi verirsen yardımcı olalım.

kır düğünü düşünüyoruz ama buca filan uzak kalıyo bize.yer acısından orayı düşünüyodum şimdi sen böle diyince kafam karıstı:KK43:bende pisti düşünüyodum zaten o bana biraz tuhaf gelmişti

gidip görmedim netten baktıgım fotolarından da hiçbişey anlamadım açıkcası facebook tada foto yok :S:S:S nasıl bi yer anlatabilir misin rica etsem oyun pisti filanda mı çimen bide ne kadara tuttunuz

mekan olarak çok şık.bir arkadaşım orda nişanlanmışştı çok da memnun kalmış.Yemeksiz için herşey dahil 300 kişi 4200 TL demişlerdi.

X