Cilt Bakımı Ürünleri DDF ürünlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben nemlendiricisini ve güneş kremini kullanıyorum.memnunum bana bi zararı gelmedi.
çok pahalı bi ürün.
bence kaliteli markalardan

Süper bi dermokozmetik markadır tavsiye ederim.Zaten bir grup dermatolog tarafından kurulmuş.Ben sülfür maskesini kullanıyorum işe yarıyor.Başka bir sitede peelingini çok övmüşler onu deneyeceğim.Bir de silici göz jeli var(erase eye gel) göz altı morlukları için bir dermatolog ''Pıyasadaki en iyilerden'' demiş onu da merak ediyorum ama çok pahalı param olunca onu da deneyeceğim...

Temizleme jelini kullanıyorum çok memnunum cilt doktoru bi müşterim önermişti bu markayı... Bütün ürümünleririnin çok güzel ve tedavi edici özelliğinin olduğunu söylemişti.

Süper bi dermokozmetik markadır tavsiye ederim.Zaten bir grup dermatolog tarafından kurulmuş.Ben sülfür maskesini kullanıyorum işe yarıyor.Başka bir sitede peelingini çok övmüşler onu deneyeceğim.Bir de silici göz jeli var(erase eye gel) göz altı morlukları için bir dermatolog ''Pıyasadaki en iyilerden'' demiş onu da merak ediyorum ama çok pahalı param olunca onu da deneyeceğim...

canım sen sülfür maskesini ne için kullandın bana doktor cildimin kızarıklığı sakinleşsin gözenekleri kapansın diye verdi gercekten gözeneklerde işe yarıyomu urun cok pahalı alırsam baya zorlanarak alıcam sen ne faydasını gördün yazarsan çok sevinirim

Ben DDF ürünlerini kullanıyorum,Hepsini tek tek yazayım.Hepsinin aynı anda doktor verdi.
1.Mavi su şeklinde sıkınca köpüren bir temizleyici,çabucak bitti.
2.Peeling (güzel bir peeling,memnun kaldım)
3.maske(bu maske sivilceyi engelledi ben de ama gözeneklerimi küçülttü diyemem)
4.nemlendiri(en beğendiğim nemlendirici bu olmuştu çok az var içinde ama hala bitmedi şaşırdım.

bence yine de fiyatları çok pahalı,daha ucuza dermokozmetik ürünler var.

Ben DDF ürünlerini kullanıyorum,Hepsini tek tek yazayım.Hepsinin aynı anda doktor verdi.
1.Mavi su şeklinde sıkınca köpüren bir temizleyici,çabucak bitti.
2.Peeling (güzel bir peeling,memnun kaldım)
3.maske(bu maske sivilceyi engelledi ben de ama gözeneklerimi küçülttü diyemem)
4.nemlendiri(en beğendiğim nemlendirici bu olmuştu çok az var içinde ama hala bitmedi şaşırdım.

bence yine de fiyatları çok pahalı,daha ucuza dermokozmetik ürünler var.

canım senin cilt tipin nedir ve nemlendiricinin tam adını verebilirmisin?

DDF wrinkle relax kullanmaya başladım.. ve yanında yüz temizleme köpüğü ve nemlendiricisi. umarım memnun kalırım..
ama ürünler çooookkkk pahalı.....

pahalı ama değer, hassas ciltler için olan seriyi kullanıyorum son üç yıldır. çok memnunum.

X