Göğüs küçültme/büyütme estetik operasyon fiyatları !

Aldığı parayı sana ne olarak açıkladı? Arkadaşlar devlet hastanesi doktorları bizden para talep edemezler.Muayene parası verirsin tamam da sonuçta hastanede etmiş ameliyatını. Bu suçtur.Özelse o ayrı.:) Bence paranıızı çöpe atmayın devlet hastanelerinde de çok iyi doktorlar var. Hem Devlet hastanesi fiyatlarıda çok daha ucuz.kaydirigubbakcemile3:lepi::lepi::dance:

öle diyosun canımda adam gizli tehdit ediyo resmen estetik diye yaparsam 3-5 milyarı bulur ekstrada ben de bıçak parası alırım dedi ne yapıyım bende razı oldum zaten parayı fatura fiş kesmeden alıyo isbat edemessin işindede çok iiyimiş yurtt dışından hastaları bile geliyor yani işini ii yapıyo devlet hastanesinde başka esteikçilerde vardı ama güvenemedim bide benim çocuğumda yok iisi olsun diye sesimi çıkarmadım benneyaptımki

Ebuş canım bende kararsız kaldım dr araştırıyorum,ben geçen gün şişlide bir dr a gittim 4000 tl dedi.bir akrabam ona karın germe ve liposakşın oldu çok memnun.ama ben karasızım bu dr da cok ıyı bir dr.ama birde aylin karanlık diy ebır dr var herkes onu begenıyo.ikisi arasında kaldım.aylin karanlık biraz daha pahalı ama meshur.benim bahsettiğim dr ise hem uygun fiyatlı hemde iyi bir dr ama kararsızlıkkkkkkkkkkkkk :)))

canım doktorun ismini ve adresini bana özelden yazarsan çok sevinirim öptüm seni sağol yardımın için a.s.

sevgili ulubey
sana geç döndügüm icin ozur dilerim bu foruma adapte olmak cok zor..
ufuk bey ile maillestim bana 4 milyar fiyat verdi, ulvi güner ile görüştüm 5 milyar dedi. iyi doktor oldugu söyleniyor; Reha Gençosmanoğlu..birde onunla görüşmek istiyorum
sen nasıl karar verdin. kas altımı kas üstümü?nerden implant yerleştirildi?ve en onemlisi ne kadar zamanda bikini giyebilecek duruma gelebiliyoruz.Malum yaz geliyor.
umarım sorularım seni bunaltmaz sevgiler tekrar

rica ederm önemli değil.walla en iyi dr görüşü açıkçası herkesce değişiyor,ianan bu ismi daha önce duymadım.hemşire arklarım var ege'de sağolsunlar tavsiye ettiler araştırdım ve dr'uma gittim.benim göğüsümün şekli nedeniyle kasüstü koyuldu ve göğüsucu kesisiyle yapıldı çünkü çok fazla sarkma vardı.bugün 9.günüm,banyo yaptım ağrısız sızısız ödemlerimin geçmesini bekliyorum.salı bidaha kontrolüm var herhalde ozaman bana masaja başlayalım diyecektir.en doğal şeklini alması ve implantlarının yumuşaması 2 ay alıyor:)salı günü sana tekrar yazarım..ama sana güç versin göğüslerinden memnun değilsen hemen ol ameliyatını hiç düşünme..sevgileropuyorumnanaktan

öle diyosun canımda adam gizli tehdit ediyo resmen estetik diye yaparsam 3-5 milyarı bulur ekstrada ben de bıçak parası alırım dedi ne yapıyım bende razı oldum zaten parayı fatura fiş kesmeden alıyo isbat edemessin işindede çok iiyimiş yurtt dışından hastaları bile geliyor yani işini ii yapıyo devlet hastanesinde başka esteikçilerde vardı ama güvenemedim bide benim çocuğumda yok iisi olsun diye sesimi çıkarmadım benneyaptımki

merhaba ay4242 anladım evet doktorun mecbur bırakmış.Bence iyi bir doktor olmuş ama bıçak parası suçtur.Hem devlet hastanesinin imkanlarını kullanıyor hem devletten para alıyor hemde extradan senden para istiyor.Özelde yapsa o ayrı bak.Meslek önemli değil ama Allah hepimizi gözünü para bürümüş insanlardan korusun.:emir_bebek:

reti canım ben senden yine birşey rica edicem ben manisa devlet hastanesine gitmek için manisa terminalden hangi otobuse binmeliyim ben terminalde inicem çarşamba gunu orda olmam gerekiyor yardımcı olurmusun?

merhaba ay4242 anladım evet doktorun mecbur bırakmış.Bence iyi bir doktor olmuş ama bıçak parası suçtur.Hem devlet hastanesinin imkanlarını kullanıyor hem devletten para alıyor hemde extradan senden para istiyor.Özelde yapsa o ayrı bak.Meslek önemli değil ama Allah hepimizi gözünü para bürümüş insanlardan korusun.:emir_bebek:

a.s.amin canım amin birde çok araştırdım konyadaki en ii yapan doktor olduğu için ona yaptırdım seçme şansım yoktu bide yeni evliydim ev borcu araba borcu derken verecek fazla paramda yoktu benneyaptımki:eek:

reti canım ben senden yine birşey rica edicem ben manisa devlet hastanesine gitmek için manisa terminalden hangi otobuse binmeliyim ben terminalde inicem çarşamba gunu orda olmam gerekiyor yardımcı olurmusun?

Nevena, terminalden çıkınca yolun karşısına geç. Kırmızı otobusler var.Buyuk otobüs değil ama.Yada sarı dolmuşlar var.Kısacası Numarası ve rengi önemli değil.Sen istasyon yazan herhangi birine bineceksin.İstasyon yazanlar hastanenin önunden geçiyor.Şöföre dersin o indirir seni.Manisa buyuk biryer değil zaten.Gelince görursun.:) Hadi bakalım herşey güzel olsun senin için.:)

Arkadaşlar merhaba aranıza çok yeni katıldım sizden bir konuda yardım bekliyorum haftaya meme büyütme amelyatı için Dr Hasan Fındıktan randevu aldım bu doktordan aranızda amelyat olan varmı bana bilgi verebilirmisiz yardımlarınızı bekliyorum :sinifsinif::sinifsinif:

merhaba arkadaşlar.bende göğüs büyütme ameliyatı olmayı düşünüyorum.doğum yapalı 1,5 sene oldu inceciğim ama oğlumu sütten kesmemle göğüslerim resmen içine kaçtı.dümdüz oldular ve de acayip esnek 75beden sütyen bile boş kalıyor okadar yani.izmir de myra estetik merkeziyle görüştüm ebru hanımmış doktor 3.500-4.500 arası tutar dedi o da yapılıcak hastaneye silikon çeşidine göre değişiyormuş fiyat bide nakit veya kredi kartına göre tabii.başka bir doktor önerebiliyormusunuz?ben 1.67 boylarındayım kilom da 48-49.kaç cc gerekir acaba?bi de ufak oğlum olduğu için ameliyattan sonra hareketlerim çok kısıtlanır da onunla ilgilenemezsem diye korkuyorum.kucağıma falan alamama gibi bi durum olurmu?lütfen bana yol gösterin acil görüşlerinize ihtiyacım var

merhaba arkadaşlar.bende göğüs büyütme ameliyatı olmayı düşünüyorum.doğum yapalı 1,5 sene oldu inceciğim ama oğlumu sütten kesmemle göğüslerim resmen içine kaçtı.dümdüz oldular ve de acayip esnek 75beden sütyen bile boş kalıyor okadar yani.izmir de myra estetik merkeziyle görüştüm ebru hanımmış doktor 3.500-4.500 arası tutar dedi o da yapılıcak hastaneye silikon çeşidine göre değişiyormuş fiyat bide nakit veya kredi kartına göre tabii.başka bir doktor önerebiliyormusunuz?ben 1.67 boylarındayım kilom da 48-49.kaç cc gerekir acaba?bi de ufak oğlum olduğu için ameliyattan sonra hareketlerim çok kısıtlanır da onunla ilgilenemezsem diye korkuyorum.kucağıma falan alamama gibi bi durum olurmu?lütfen bana yol gösterin acil görüşlerinize ihtiyacım var

büyüklüğüne en iyi sen ve doktorun görüşerek karar verirsiniz.
ameliyattan sonra en az 2 ila 3 hafta kollarını rahat kullanamıyosun, yani bebeğini kucağına alma 2-3 haftalık süreçte çok zor. bn ancak 1 ay dolduğunda yeğenimi kucağıma alabiliyodum.bence bebeğinin brz büyümesini beklesen iyi olur ya da 1-2 hafta yardımcı olacak biri olmalı yanında.

büyüklüğüne en iyi sen ve doktorun görüşerek karar verirsiniz.
ameliyattan sonra en az 2 ila 3 hafta kollarını rahat kullanamıyosun, yani bebeğini kucağına alma 2-3 haftalık süreçte çok zor. bn ancak 1 ay dolduğunda yeğenimi kucağıma alabiliyodum.bence bebeğinin brz büyümesini beklesen iyi olur ya da 1-2 hafta yardımcı olacak biri olmalı yanında.

teşekkür ederim canım galiba haklısın beklesem iyi olucak

Benım kıler buyuk :KK43: bende kucuktmek istıyorum ama korkuyorum

Öncellikle herkese merhaba. Bende gögüs küçültme ameliyatı olmak istiyorum gögüslerim 85 DD yani 110 (en azından dr. bey ölçtü ve öyle söyledi). Aslında diğer yazıları okuyum dedim kafam karıştı 85CC, DD, B, Cup gibi ifadeler vardı ben bunları bilmiyorum sizce ameliyat için ne demeliyim bu CC DD nasıl bir ölçü oluyor Bende ameliyat olmak istiyorum ameliyat olanlar banada biraz bilgi verebilirmisiniz? Şimdiden heyecanlıyım mesajlarınız için ve çok teşekkürler.. :kedi:

merhaba,

benim gibi fiyatları ciddi merak edenler için yazmak istedim.

üç doktordan randevu aldım bugün

meme büyütme için;

Aylin Karanlık Etiler /ıstanbul

4.500 5000tl
muyane 100tl

Melike Erdim Feneryolu/istanbul

4500 tl
ilk muayene ücreti alınmıyor

Barış Çakır okmeydanı/istanbul
ilk muayene ücreti alınmıyor ameliyata karar verildikten sonraki muayene ücreti:175tl

tam bir fiyat verilmedi telefonda ama burada barış bey'de operasyon geçiren bir arkadaşımız şubat ayında 5000TL ödeme yaptığını yazmış.

Son düzenleme:
merhaba ebus81

sen doktor buldunmu ben cuma günü çevre hasanesine mecidiyekoy istanbul gidiyorum prof.dr aylin ilgin e muayene olcam.muayene ucretsiz.ameliyat 3750 TL dediler.

sevgili arkadaşlar sizden ricam ben gögüs büyütme amilyatı düşünüyorum fakat bazı doktorlar muayne ücreti alıyor mesela ist.aylin hanım 100 tl ücretliymiş.acaba muayne ücreti olmadan doktora muayne olanınız varmı rica etsem yazarmısınız istanbuldayım.bide uygun yapan bir doktor arıyorum malum düğün üstü olcak çok açılamam şimdiden teşekkürlera.s.

ya kızlar ne olur cevap yazın ya bekliyorum bilgisi olanlardanmafoldumben

merhaba
yukarıdaki cevabıma göz atarmısın

merhaba ebus81

sen doktor buldunmu ben cuma günü çevre hasanesine mecidiyekoy istanbul gidiyorum prof.dr aylin ilgin e muayene olcam.muayene ucretsiz.ameliyat 3750 TL dediler.

peki aylin hanımın yaptığı meme büyütme ameliyatlarını gördün mü başarılımı bilgilendirirsen sevinirim bende olucam ama doktor arıyorum

Arkadaşlar Merhaba ben yeni katıldım.Meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum.İstanbul dayım.Dr tavsiyelerinizi ve ameliyat hakkında deneyimlerinizi bekliyorum

peki aylin hanımın yaptığı meme büyütme ameliyatlarını gördün mü başarılımı bilgilendirirsen sevinirim bende olucam ama doktor arıyorum

merhaba tekrar
gormedim ameliyattan yeniçıkmıstı.ama tecrübeli bir dr.cerrahpaşada profesör.muayene oldum.bende ameliyat için gün alacagim.diren kullanmadıgını söyledi.benimki kas altı olucak.high profil olucak.

En yakın arkadaşım Şişli etfalde oldu. Toplamda 2500 lira ödedi. Çok güzel oldu ve doktorların ilgisinden de çok mutlu. Ben de orda ameliyat olduğum için biliyorum gayet iyiler.

X