Saç Rengi ve Saç Boyama Hortlak Gibi Oldumm.. Yol Yakınken Yardım Edin Nolur (çokresimli)

Canım darılma ama bence bu sarı seni yaşlı göstermiş. Altın sarı tonu olan resminde daha genç çıtı pıtı bir kız görünüyrsun. Ama bu sarı resmen beyaz gibi bişey, ben beğenmedim açıkcası. Bide merak ettim hangi siliciyi kullandı saçına? Maşallah hiç yıprannmamış gibi saçların

cnm cok acık olmus yaa
dedigin gibi cok soluk görünüyosun
albümündeki kumral sac renkleri cok yakısmıs sana koyu olanlar diilde daha acık tonlar :KK66:

canımm "iden bee propolis" diye bakım ürünleri vardı.. kuaförüm hem şampuanını hem kremini hem serumu hem maskeyi satmaya çalıştı.. YALANNNN.. Her şampuan ve her saç kremi aynıdırrr.. tedavi eden tek şey maske + serumdur.. Şampuanın da en az zarar vereni DALıN BEBE ŞAMPUANIdır.. bebekler için olduğu için kesinlikle saça zarar veren şeyler yok içinde.. Uzunca bi süre dalin bebe şampuanı kullandım.. pek köpürmedi ama olsun.. üstüne krem yaptım.. maske aldım serum aldım.. bi ara yağlara da çok merak salmştım ama yağlar da hiç iyi gelmedi saçıma.. tek iyi gelen serum + maske

Canım darılma ama bence bu sarı seni yaşlı göstermiş. Altın sarı tonu olan resminde daha genç çıtı pıtı bir kız görünüyrsun. Ama bu sarı resmen beyaz gibi bişey, ben beğenmedim açıkcası. Bide merak ettim hangi siliciyi kullandı saçına? Maşallah hiç yıprannmamış gibi saçların

canımm silicinin adını sormuştum da unuttum yaa.. bir dahaki gitmeme öğrenirimm sana özel msjla söylerimmm.. gerçekten hiç yıpratmadı.. ki benim saçım lastik gibi uzuyodu resmen.. hiç bişi olmadı :) bitek buna seviniyorum zaten..

sari-sac-modelleri-004.jpg

bu daha çok benziyor şuanki saç tonuma..

benim istediğimse şu :

http://www.kaliteliresimler.com/data/media/1556/hilary-duff_2.jpg

aktarlara da güvenimmm kalmadıııııııı : ))) aslında sabredip kendi haline bırakmak gibisi yokkk.. ya kızlarr her ay ayda bir diplerden uzayan saçlarımı ölçtüm.. her ay 1 cm uzuyodu.. 7 ay önceki fotomla karşılaştırdm , 7 cm değil de 15 cm uzamş sanki :) çok ilginç

Tamam drbune siliciyi öğrenirsen msjını beklerim canım.

hayatım çok teşekkür ederim ama.. resimler cep telefonumdan çekildi.. akşama doğru hafif loş ışıkta.. bi de öğlen güneşte düşünün, veya flaşla çektiğimi.. resmen beyazzz.. limonun o iç kısmı var ya sulu kısmı.. resmen o renk.. lanet olsun fotolarda çok da kötü çkmamş eyvahedigeldismile akannehir

canım ya sımdı yenı boyadın dıe sana kotu gelıodur ama kotu degıl yıkandıkca daa da guzellesırr sıkma canını cok yaksmıs
hem fotograflardan ne kadar daha farklı olabılırkı gayet guzel cnm

sağol canım benimm.. çok teşekkür ederimmm.. akannehir

bnce saçın çok hoş olmuş.benim arkadaşımın saçlarıda böyleydi kendiside bayapı sarışındı kötü olmuştu bandana gibi eşarplarla dolaşıyordu saçı gözükmesin diye.saç dipleri gelince çok hoş olmuştu birde boya ister istemez akmıştı çok güzel olmuştu bence biraz beklemelisin

hımmm.. evet canım bana da önerdilerr dibim gelene kdrrr bandana filan takmamı.. beklicem bakalım birazzz... nasıl olsa yıpranmadı saçım.. açıktan koyuya dönmek için çare var ama koyudan açığa yokk.. beklicem bakalım :) kaydirigubbakcemile2

bu renk sana çok yakışır bak canım

Eklentiler

• $GIRI_1~1.JPG
    $GIRI_1~1.JPG
    53 KB · Görüntüleme: 44
bu renk sana çok yakışır bak canım

sağolcnmmm.. düşünüp foto eklemişsinnn.. ama şöyle bişi varrr.. istenip uğraşıp elde edilemeyen birşeyy çokk kıymetlidir yaa.. daha çok istersin yaa.. yaa ben saçımı adam gibi bi sarı yaptıriim, hevesimi aliim artık yaa :gitme: yaaaaaaa :gitme:

evet usttekı renk cok hos yakısır bencede karamel sankı

yakindan ve isikta saclarinin ustu baya acik duruyor ama yuzune cok yakismis.tenin cok acik oldugu icin acaip hos bi hava katmis yuzune..kahve tonlarida guzel ama yuzunu kucuk gostermis..sari daha havali geldi bana..

aslında kotu gorunmuyor gayet hos gıbı hangı kuafore gıttıgını ogrenebılırmıyım bende adanadayım benımde kuaforlere ınancım kalmadı artık :kızgın::gitme:

canım biraz daha koyusu olsaydı daha güzel olurdu ten renginde açık soluk göstermiş normal buda , sürekli makyaj ister hafif koyultsan süper olacak bayanssulusmile

yakışmış okulda da bir kızda aynı rengi görmüştüm bence hoş bir renk

X