bakırköy çamlık hastanesi ve dr.belma tarhan

ayse.20

cenneteki meleğime kardeş
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2009
3.775
7
34
meraba hanımlar 8 haftalık hamileyim bakırköyde çamlık hastanesine gidiyorum
doktorum belma tarhan 2 defa gittim şimdiye kadar çok memnun kaldım
fakat hastane nasıl onu bilmiyorum,bu hastanede doğum yapan veya belma tarhana muayene olan hamile hanımlar varmı ?

muayene ve doğum ücretleri ne kadar canım? ssk ile anlaşmalımı

evet cnm ssk ile anlaşması var muayenesi muayene ücreti alınan farkla birlikte 22 lira
doğum fiyatını bilmiyorum öğrenicem en kısa zamanda

muayene ücreti iyi canım. doğumuda öğrenince yazmanı bekliyorum mutlaka olurmu normal , sezeryan ne kadarmış?

cnm vallaha ne doğum ne sezeryan ikisinide bilmiyorum öğrenicem en kısa zamanda
ama kimse bu hastaneye gitmemişmi anlamadım hiç yorum yok

bakırköyde çamlık hastanesine giden yokmu gerçekten ya

canım ben bır bucuk ay once boş gebelik nedeniyle çamlık hastanesinde kürtaj oldum onun karsısında ozel muayehanesine gidiyorum dilek küpelioğluna doktorum orda yaptı kurtajımı ben hastaneyi çok beğendim eger tekrr hamıle kalırsamda doğumumu orda yapmak istiyorum temiz yani arkadaslar merak etmeyin

öylemi cnm geçmiş olsun
hastaneyi met ediyolar doğum personeli çok ilgiliymiş
bunu duyduğuma sevindim
inşallah tekrar hamile kalırsın
eğer kalırsan hastanedeki doktorum belma tarhanı tavsiye ederim
çok ilgili ve güler yüzlü

öylemi cnm geçmiş olsun
hastaneyi met ediyolar doğum personeli çok ilgiliymiş
bunu duyduğuma sevindim
inşallah tekrar hamile kalırsın
eğer kalırsan hastanedeki doktorum belma tarhanı tavsiye ederim
çok ilgili ve güler yüzlü

sağol canım sende inşallah allahın izniyle bebeğini kucağına alırsın sen doğum fiyatlarını öğrenirsen burada paylaşabilirmisin canım

paylaşırım tabi canım hepberaber doğururuz çamlıkta :)

merhaba canım bende 21 haftalık hamileyim ve belma hanıma gidiyorum doğum fiyatalrını bilmiyorum ama çok memnunum belma hanımdan hastanedende memnunum ben epidurel normla istiyordum ama yapmıyormuş belma hanım gene de normal doğurıcam inş eğer doğum fiyatalrını öğrenirseniz banada yazın lütfen

essevimli çamlık hastanesine gittğini yazmıssın canım bende hastane arayısı ıcındeyım deyıstırıcem hastane nasıl temızmı mesela bide belma tarhan ultrason falan ne durumda biraz bılgı verırsen sevınırım şimdiden tşkrler

essevimli doğum fiyatlarını öğrenebildin ni?
ben öğrenemeden belma tarhanı bırakmak zorunda kaldım
doktordan çok memnundam fakat hastane donanımlı bi hastane değil
bebek yoğun bakım ünitesi yok üzülerek bıraktım ama bebeğimi düşünmek zorundaydım
şimdi bahçelievler medicalpark ayşe pınar yanmaza gidiyorum çok iyi tatlı bir doktor

Ben Belma Tarhan'a gidiyorum.Muayene ücreti 22 tl
Normal doğum 500 tl, sezeryan 1000 tl oldugunu soyledı.Ben kısmet olursa doğumumu orada yapacağım.

arkadaşlar 20 haftalık hamileyim ama hala bi hastane ve bi doktora karar veremedim:KK43:( belma hanım hakkında ne biliyorsunuz ayrıca hastane nasıl?

X