Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Anakucağı hakkında yardım

Fairy5

CANIMA CAN KATANLAR...
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
2.640
181
43
arkadaşlar dün pierre cardin in bebek arabasını aldım.aklımdaki renk hep pembe gri idi fakat bizim istediğimiz özellikleri taşıyan bu arabada istediğim renk yoktu.anakucağını da pembe-gri beğendim ve onu aldım.anakucağında arabayla aynı renkte takım olan da vardı.sizce araba ve ana kucağı takım olmalımı ki?(aynı renk)

Eklentiler

• $100_1859.jpg
    $100_1859.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
canım ne alakası var. her renk kullanabilirsin. zaten ikisini her zaman bir arada kullanmadığımız için sorun olmaz. hem olsa nolur ki. zemuszemus mesele bizim anakucağı mavi. bebek arabamız turuncu gri. ana kucağını oğlum sevmediği için sadece arabada kullanıyoruz. bebek arabasını da yayan bi yere gideceğim zaman. yani ikisi hiç yanyana gelmiyor bile. bu yüzden boşver takılma buna.

arkadaşlar dün pierre cardin in bebek arabasını aldım.aklımdaki renk hep pembe gri idi fakat bizim istediğimiz özellikleri taşıyan bu arabada istediğim renk yoktu.anakucağını da pembe-gri beğendim ve onu aldım.anakucağında arabayla aynı renkte takım olan da vardı.sizce araba ve ana kucağı takım olmalımı ki?(aynı renk)

çantayı nerden aldın canım bende degişik bişey almak istıyorum ama bulamadım ilçede otudugum ıcın burda hep klasık bez tarzı cantalar var

kayseride bir bebek mağazasından aldım markası lullaby 85 tl.içi kocaman ayrıca içinde alt değiştirme şiltesi -bez poşeti ve biberon ısısını 10 saate kadar koruyan biberon kılıfı da var.

güle güle kullan.ne kadara aldın fıyatlarınıda yazarmısın?cantanında yazarsan sevınırım.

magazanın adı ne canım?bızde yakınız kayserıye ayrıntılı yazda alısverse gelınce bakalım.

bence aynı olup olmaması çokda problem değil zaten her zmn beraber kullanılmıyoki güle güle kullan cnm

teşekkürler arkadaşlar
nefertiti mağazanın adı BEBECO.carrefour un karşısı.araba pierre cardin şu an kampanyada 300tl.anakucağı babymax fiyatı 85tl.(bütün ihtiyaçlarımızı oradan alıyoruz 4 aydır.gide gele iyice samimi olduk sahipleriyle o yüzden adamlar öneriyor samimiyetle biz de alıyoruz.anakucağında daha pahalıları vardı ama adam hiç gerek yok aynı özellikte babymax dedi.)çanta lulaby marka 89 tl.ama dediğim gibi sürekli oraya gittiğimiz için indirimde yaptılar baya.

teşekkürler arkadaşlar
nefertiti mağazanın adı BEBECO.carrefour un karşısı.araba pierre cardin şu an kampanyada 300tl.anakucağı babymax fiyatı 85tl.(bütün ihtiyaçlarımızı oradan alıyoruz 4 aydır.gide gele iyice samimi olduk sahipleriyle o yüzden adamlar öneriyor samimiyetle biz de alıyoruz.anakucağında daha pahalıları vardı ama adam hiç gerek yok aynı özellikte babymax dedi.)çanta lulaby marka 89 tl.ama dediğim gibi sürekli oraya gittiğimiz için indirimde yaptılar baya.

cok saol canım cok ıı oldu valla nevssehırdeyız bulamıyoruz pek bısey burda.

çok pahalı bence,internetten sahibinden satıs yapan sıteler var ordan arayabılırsınız,hıc kullanılmamıs ya da yenı gıbı esyaları daha ekonomık satıyorlar,ben alıs verıs yaptım sorun cıkmadı hıc.bu arada aynı renkte almana gerek yok tabı zevkıne göre degısık al ne olacak

X