lohusa kanamasında 28 günde penme kanama

nek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2010
175
1
kanamam 28 gün oldu biraz kahve rengi gibiydi sonra sarı gibi kıvamlı sümüksü gibiydi...tamam dedim biticek...şimdi ise pembe renkli çok az az ama kan gibi anlamadım bu neyin nesi....

cok gereksız bı soru bu lohusasın işte gelıyo bişiler temızlenıyo ıcın alala

benimde öyle oldu ilk başta sarı sonra kahverengi sonra kırmızı normal kanamya döndü meğer adet olmuşum yani tam 29. 30. günlerde oldu adet kanamsıymış dr öyle dedi
belki sizinde öyledir

cok gereksız bı soru bu lohusasın işte gelıyo bişiler temızlenıyo ıcın alala

bu blok insanların diğer kisilerle problemlerini paylastıkları ve rahatladıkları bir blok..ben sezeryanla doğum yaptım ve bu ikinci doğumum ilkinde böyle olmamıstı...su an 40 mın dolmasına 7 gün var ve hala aynı değisen bisi yok...sizin bu sekilde yorum yapması ayrıca üzdü beni...bebeğinizle sağlıklı bir yasam dilerim size

herkese merhaba 24 kasımda sezeryan ile doğum yaptım ve kananam leke leke halen devam edyor zeyenep kamile gittim ultrasyon sırasında korktum ve muayene olmadan masadan kalktım 1 hafta kadar kanamam gelmiyordu sevindim ve tam oh be derken dün tekrar geldi kırmızı ve koyu kahve şeklinde önemli bişeyt olabilir diye endişe ediyorum yardım ve önerilerinzi bekliyorum

herkese merhaba 24 kasımda sezeryan ile doğum yaptım ve kananam leke leke halen devam edyor zeyenep kamile gittim ultrasyon sırasında korktum ve muayene olmadan masadan kalktım 1 hafta kadar kanamam gelmiyordu sevindim ve tam oh be derken dün tekrar geldi kırmızı ve koyu kahve şeklinde önemli bişeyt olabilir diye endişe ediyorum yardım ve önerilerinzi bekliyorum

canım çok geçmis olsun...valla bende ne yapıcam bilmiyorum benimde su an 40 dolmak üzere kesilir gibi sarımsı geliyor...bakıcam geçmezse dr gel dedi korksamda gidicem...sende git biran önce senin baya uzun sürmüs....bu arada normal mi sezeryan mi....normalse ebe demisti ki bana uterusta yırtık olobilir...

Benim de normal kanamaya döndü iyice.Canım sıkıldı.
40ım dolacak 5 gün sonra hala kanama var.bi 5-10 gündür normal adet kanaması gibi, baya da yoğun.
Böyle olan oldu mu hiç?Doktor bir problem yoktur dedi ama içim rahat değil.

kızlar bende normal doğum yaptım. 1 aya kadar kanamam azalarak sürdü.
sonra adet oldum baya yoğun,1hafta sürdü.
hah şimdi rahatım derken 3gün sonra benim yine 1haftalık kanamam oldu,adet olmuşum gibi.
1 haftadır temizdim.ama birkaç gündür çok az kanamam oluyor. mafoldumben
sizce bende bir sorun varmıdır? :uhm: ne zaman bitecek bu kanamalar.. senağlama

Benim de normal kanamaya döndü iyice.Canım sıkıldı.
40ım dolacak 5 gün sonra hala kanama var.bi 5-10 gündür normal adet kanaması gibi, baya da yoğun.
Böyle olan oldu mu hiç?Doktor bir problem yoktur dedi ama içim rahat değil.

canım bence adet görüyosun şuan. ben de bu konuda çok dertliyim. bilemiyorumkiii :1no2:

benimde böyle olmuştu.bir terslik var sandım dr gittiğimde rahmin toparlanmış ve adet oluyosun demişti..sende adet oluyorsundur..ama kanama çoksa dr git bir sor derim..
sağlıkla büyüt bebeğini..

(soruyu gereksiz gören arkadaşım sende gereksiz gördüğün bir soruya boşuna cevap yazma.)

benimde böyle olmuştu.bir terslik var sandım dr gittiğimde rahmin toparlanmış ve adet oluyosun demişti..sende adet oluyorsundur..ama kanama çoksa dr git bir sor derim..
sağlıkla büyüt bebeğini..

(soruyu gereksiz gören arkadaşım sende gereksiz gördüğün bir soruya boşuna cevap yazma.)

ağzına sağlık arkadasım bu konuyu ben açmıstım ve çok korkmustum ama hersey normal simdi bazı gereksiz kisiler ve baslarına gelmeyenler anlayamıyolar bizi....
benim kanamamın kesilmesi için dr bi ilaç verdi sonra yine düzene girdim hatta hemen sonra adet gördüm
sizinkide bence adet çünkü bana böyle bisi olmusmu dilye sormustu
korkmayın...geçmis olsun

ben de perşembe gidicem doktora. doğumdan sonra ilk gidişim olacak. biraz geç kaldım galiba ama napayım kanama bitsin öyle gideyim derken 2 ayı doldurdum. umarım bişey yoktur. şimdi çok az kahverengi akıntım var. bitecek galiba

kızlar ben dikiş yerlerimi hissediyorum.ara sıra hafif hafif zonkluyor. bu durum normal mi acaba? benim cildimmi çok hassas acaba? üff ya gıcık oluyorum artık. ne zormuş ya doğurmak. dertler bitmiyo :çok üzgünüm:

doktora gittim.bişeyim yokmuş.herşey normal zemuszemus şu sızlamalarda azaldı kanamam da durdu oh be sositososito

benim anca azaldı.ufak bir komplikasyon oluşmuş ancak vucüd kendini yenilemiş.neyse nitse de kurtulsam.

X