Eşimin ailesinden nefret ediyorum... Ne olur yardım edin

eşimi çok seviyorum ama ailesinden bıktım. bu kadar anlayışsız insan görmedim ben ya onlar yüzünden eşimden uzaklaşmaya başladım delireceğimi falan düşünüyorum

yalnız olmadığımı gösterdi bu konu bana,bende 1 bucuk yıllık evlıyım butun tartışmalarımız gorumcelerım yuzunden cıkıyordu oyle kı ben hep haklıyken benı haksız konumuna dusururlerdı ve esşimde hep onlardan yana olurdu.calısıyordum araya mesafe koydum evlerıne gıderdık el gıbı otururdum kayınvalıdemle konusurdum onlarla asla konusmadım sorarlasa cevap verıyordum ama onlarla alakalı ozel bişey asla sormadım.şımdı kafam rahat ne onlar geliyor nede biz 15 gunde bır 3 4 saatlıgıne gıdıyorum.eşinden soğumaya gelince bende soğumuştum ciddi anlamda sonra onun ne suçu var diye kendime telkin verdim.ama çok etkiliyor gerçekten aile çok önemliymiş ben bunu anladım 1 bucuk senede o kadar yıprandım ki.allah yardımcın olsun, sakın yüz verme arana mesafe koy

arkadaşlar sağolun hepiniz dertlerinizi anlatarak derdime çare olmaya çalışmışsınız ama ben dertlerimle uğraşmaktan zaman bulup giremedim hamileydim biliyorsunuz zaten eşimin ailesi yüzünden çok zor bi hamilelik yaşadım mart ın üçünde doğum yaptım doğumum bile çok zor geçti kızımı kucağıma aldım çok şükür ama benimle 12gün yaşadı rabbim onu aldı benden yavruma doyamadan toprağa verdim çok zor günler geçirdim 7gün oldu yavrumdan ayrılalı kalbinde damar eksikliği varmış yüreğim çok yanıyor anlatamam size ve şuan psikolojim bozuk eşim hala anlamamaya devam ediyor beni ailemin yanına geldim boşanmak üzereyiz yavrumun acısından sonra bide bu mahvoldum çok yıprandım hayat bitti artık benim için şimdi hepsi sevinsinler beni nu hale getirdikleri için ben bittim artık
gercekten durumunuza cok uzuldum. İnsallah obur dunyada yavrunuz sefaatci olur size. Hala foruma girmeye devam ediyosaniz suan ne durumda oldugunuzu yazin, merak ettim. Ben de dogum surecinde esimin ailesiyle asiri derecede problem yasadim. Daha dogrusu onceden de ufak tefek sorunlarimiz vardi ama iyice artti. Onlara sinirlendikce esimle tartistim hep. Aslinda o benimle tartisti. Annesi herseye kustugu icin anneme soyle yapma boyle yapma falan diye. Sanki hassas donemde olan annesi.. Neyse simdi esimden de sogudum baya. Ne yapacagimi bilmiyorum. Evlenirken esimin boyle olacagini hic dusunmemistim. Nerde yanlis yaptim acaba

X