Bebeğin cinsiyetini tahmin etmek isteyenler, sizinle paylaşmak istiyorum.

bloom29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
25
1
selam kızlar; kız mı olucak erkek mi diye yapmadığım araştırma kalmadı. (merak işte) cinsiyeti belli artık bebişimin, yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum, merak edenler hadi bakalım sizi bekliyorum,,,sositososito

Neler tecrübe ettiğini yazacağını düşünmüştüm ama:bbo:

selam kızlar; kız mı olucak erkek mi diye yapmadığım araştırma kalmadı. (merak işte) cinsiyeti belli artık bebişimin, yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum, merak edenler hadi bakalım sizi bekliyorum,,,sositososito

canım anlat bakalım neler yaşadın? merak ettim valla :uhm:

bende çok merak ediyoru yaaa cinsiyetini. 16 haftalık hamileyim,bu hafta öğrenemedim..ne acaba?hadi anlat merak ettik..

kızlar yeniden merhaba; benim bir kızım var şu an 8 yaşında, bu ikinci gebeliğim yani. 16.haftayı bitirdim, 12.haftada doktor %70 erkek dedi. 15.haftada kesin erkek dedi. Benim sizlerle paylaşmak istediğim şu: mesela kızıma hamileyken zerre kadar mide bulantım olmamıştı. ama bunda üç buçuk ay şiddetli mide bulantısı çektim. forumlarda bakıyordum hep, kız çocuk mide bulantısı yapar deniliyo, bence tam tersi.bi de şu hcg olayı var. Hani 50 den düşükse erkek, yüksekse kız diye. Benimki 29 du. bebeğim erkek. bu tuttu mesela. çin takvimi ise tam bi fiyasko.(en azından benim için) orda kız çıkıyodu.guclubacismile vs. bu tür şeyleri sizinle paylaşmak isterim. sorun söyliyim.opuyorumnanaktan

kızlar yeniden merhaba; benim bir kızım var şu an 8 yaşında, bu ikinci gebeliğim yani. 16.haftayı bitirdim, 12.haftada doktor %70 erkek dedi. 15.haftada kesin erkek dedi. Benim sizlerle paylaşmak istediğim şu: mesela kızıma hamileyken zerre kadar mide bulantım olmamıştı. ama bunda üç buçuk ay şiddetli mide bulantısı çektim. forumlarda bakıyordum hep, kız çocuk mide bulantısı yapar deniliyo, bence tam tersi.bi de şu hcg olayı var. Hani 50 den düşükse erkek, yüksekse kız diye. Benimki 29 du. bebeğim erkek. bu tuttu mesela. çin takvimi ise tam bi fiyasko.(en azından benim için) orda kız çıkıyodu.guclubacismile vs. bu tür şeyleri sizinle paylaşmak isterim. sorun söyliyim.opuyorumnanaktan

cnm benimde hcg de 42 çıkmıştı ki ben hep erkek olur bnm bebeğim die düşünüyordum ( kız çocuklarına bayıldığım için tersi olur diye düşündümkaydirigubbakcemile3) şu an 19,haftamdayım tüm doktorlarım birden fazlada bnm :KK1: kızım olcağını söylüyolar çin takvimindede erkek çıkıyodu cinsiyet belirlemek zor yha o kadar erkeğe alıştırmıştım kendimi ama bu kız haberi çok iyi geldikaydirigubbakcemile3

hcg ye göre tahmin yapılır mı allah aşkına,o sizin testi yaptırdığınız güne bağlı,değerler zaten gün gün katlanır hangi gün öğrendiyseniz ona göre bir değer çıkar :)
mide bulantısı da kişiye göredir o cinsiyet için bir belirti değildir. kiminde hiç bişey olmuor onlar nasıl anlayacak :)
Takvimler de genel olarak tutmaz ,yani neye göre yapılmış belli bile değil.

Şunları söyleseniz anlarız belki:
ekşi çekti canım- erkek ,tatlı çekti -kız dersin(misal)
karnı sivri vebelirgin-erkek,daha yaygın -kız..vs vs...

bir de herkeste aynı şeyler olmuyor,benim oğlumda hep ekşili şeyler yedim,şimdi tatlı yiyorum ve kız,mide bulantım fazlasıyla aynı idi :)
karnım oğlumda erkenden belirdi ve sivri idi,bunda da sivri ve büyük ama ikiz olduğu için :)
oğlumda yüzümde şişlik olmadı hiç,ama bunlarda burnum kocaman ve yüzüm şiş
oğlumda herkes güzelleştiğimi söylerdi bunlarda yüzüm değişti ve sivilcelendi ,çirkinleştim diorum :)
oğlumda popom hiç büyümemişti ama bunlarda büyüdü :)
oğlumda hareketi ilk sağdan hissettim,kızların ilk hareketini soldaki hissettirdi :)
iki cinsiyeti yaşadım ben, farklılık oluor,ama bu herkeste aynı şeylerdemek değil.

X