Babasling kullananlar...

veee karşınızda çaputa sıkıştırılmış böcük :roflol:
sonunda koyabildim babaslinge, ağlamadı. salak salak bakındı etrafına. ben burada uyuyim dedi, yok dedim yürü yatağına. bir de niye bunda uyumayayım ki diye ağladı

ayy yerim ben bunu slingin icinde bile cok tatli yavrummm:))
masallah masallahhhhh buyudu de kanguru kucaklamasi ile tasiniyor, annesi sen de oyle yatirmaya calişiyrosun slingin icinde cok kucukmus gibi yavrumm

anaaam mnik gurbaa sling gurbaa olmuşun maşallah oh bee bulmuşun yumuşak yastığı rahat edersin demi maşallah

anam ne tatlı olmuş oğlun esmer ..maşallah ya ..büyümüş gız bu...yerim ben onun ordan sarkan bacaklarını...oh rahat rahat kurulmuş da içine...maşallah maşallah...

ayy yerim ben bunu slingin icinde bile cok tatli yavrummm:))
masallah masallahhhhh buyudu de kanguru kucaklamasi ile tasiniyor, annesi sen de oyle yatirmaya calişiyrosun slingin icinde cok kucukmus gibi yavrumm

gene yatırmaya çalıştım ilk başta bastı yaygarayı.
böyle koyunca sakinledi.
ben etrafımı göreyim de nereye koyarsan koy beni diyor kaydirigubbakcemile3

anaaam mnik gurbaa sling gurbaa olmuşun maşallah oh bee bulmuşun yumuşak yastığı rahat edersin demi maşallah

airbag'lar sağlam :roflol:

anam ne tatlı olmuş oğlun esmer ..maşallah ya ..büyümüş gız bu...yerim ben onun ordan sarkan bacaklarını...oh rahat rahat kurulmuş da içine...maşallah maşallah...

uzamış galiba boyu valla.
ben bunun bacaklar kalır yarı yolda aşağı sarkmaz diyordum ama çıktı aşağıdan gene dekaydirigubbakcemile3

ay esmerim bayıldım senin yavruya kuzum benim yaa
büyycekte koca adam olcek daha annesi

Ya arkadaşlar bir de Babysling diye bir marka var. Beşte biri fiyatına filan. O çok daha ucuz, aynı işi görür mü acaba?

kızlar hangı omuz kullanıyorsunuz ben solda daha rahat ettım sankı bıde benden ve hoyadan baska herkes sıyh almıs :))

Ya arkadaşlar bir de Babysling diye bir marka var. Beşte biri fiyatına filan. O çok daha ucuz, aynı işi görür mü acaba?

biz hep bundan aldık canım ama diğerini kullanan bir arkadaş vardı galiba aramızda. o da memnundu diye biliyorum.

kızlar hangı omuz kullanıyorsunuz ben solda daha rahat ettım sankı bıde benden ve hoyadan baska herkes sıyh almıs :))

ben arması sol omuzuma gelecek şekilde koydum. diğer türlü çok ters oldu bana.
ben de lacivert aldım. aslında lila alacaktım ama stokta yoktu lacivert aldım.

biz hep bundan aldık canım ama diğerini kullanan bir arkadaş vardı galiba aramızda. o da memnundu diye biliyorum.

Sağol, bakayım ben de biraz daha bakalım. Daha vaktimiz var. Peki internet dışında nerde satılır acaba?

Sağol, bakayım ben de biraz daha bakalım. Daha vaktimiz var. Peki internet dışında nerde satılır acaba?

babasling netten başka nerde satılır bilmiyorum, hiç rastlamadım ben.
ama baybslinler sanırım bebe marketlerde var.
hatta e-bebek mağazasında da var diye biliyorum.

bende jokerde stokta başka renk olmadığı için siyah aldım cnm.ben armayı sağ omzumda taktım öyle daha rahat ettim

bebeshopta suan promosyon var

bana da sağ ters geldı bıde ust kısmı sonuna kadar sıkmama ragmen yıne de bol gelıyo sankı sızın nasıl

Son düzenleme:

ben lıla allldııımm cok guzel rengıı hem tuy toplasa da bellı olmuyo

sıyah alacaktım promosyonlu dıye telde sıyahını sorarken sıparısı gectım

bende jokerde stokta başka renk olmadığı için siyah aldım cnm.ben armayı sağ omzumda taktım öyle daha rahat ettim
vıdeoda sag dıye ılk oyle denedım ama bugun solda daha rahat ettım hava guzel bugun dısarı cıkacam gercı lıla dıye bayaa dıkkat cekerız kızımla :))

vıdeoda sag dıye ılk oyle denedım ama bugun solda daha rahat ettım hava guzel bugun dısarı cıkacam gercı lıla dıye bayaa dıkkat cekerız kızımla :))

bende lilasını beğenmiştim babamızda takar diye yeşil vermiştim hepsiburadaya.orda stoklarda kalmayınca jokerden siyahını istedim..nasip kısmet.ama evet haklısın siyah çok toz tutuyo

X