Göz Makyajı Kaşlar Nasıl Sıklaşır? Kaşları Güçlendirmek İçin Ne Yapmalıyız?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
selam arkadaşlar bende ebru şallıdan duydum bi formül 2-3 tane sarımsağı kesiyoruz üstüne 1 tatlı kaşığı badem yağı 1 çay kaşığı çam yağı koyuyoruz karıştırıp 2 saat beklioruz sonra sürüyoruz kaşlar kirpikler gürleşiyormuş

kirpiklerinize lütfen sürmeyin..biz annemle bir heves kirpiklerimize badem yağı sürmeye başlamıştık üstelik hemen uyumadan önce, sonra gözlerimizi hiç açmıyoduk. sonra kirpiklerimizin dibinde yağ kesecikleri oldu. Gözümüzde batmalar oldu. diğer forumlarıda okudum tüm kirpiklerine yağ sürenler aynı şeyi söylüyo.fisfisfis

evet gerçekten badem yağıyla susam yağının hiç bir faydası yok bende kullandım yılan yağı bir tek işe yaradı işte.

canim kalici makyaji tavsiye etmem kaslari daha cok dokuyor ve bir defa yaptirinca surekli yaptirmak zorunda kaliyorsun eger cok ihtiyaciniz yoksa yaptirmanizi tavsiye etmem

sarımsak yağı kullandım işe yaradı diyen var mı?

Son düzenleme:
kafayı yycem valla 1 aydır sürekli sarmsak sürüyorm tık yok
tamam yine braz arttı ama yetmiyor ya,
kaşlarımın baş kısımları boş
18 yaşndaym arkadaşlarmn kaşları hep alnmş ama bnm alncak kaşım yok
depresyona grcem kızlar nolur yardm???????

ya kaslarimi 3 aydir uzatmaya calisiyorm ve bir aydir sabahlari badem aksamlari sarimsak yagi sürüyorm bosluklar dolmuyor. hadi ince gelse neyse ama hic birsey yok sade olanlar cikiyo of küsen kasi geri getirmek imkansiz galiba gecen senede 8 ay kasimi almamistim kas losyonu sürmüstüm alizadenin banamisin demedi. ümidimi kessemmi artik baskalarin kaslarini görünce heves ediyorum gür gür. bir mucize olsa geskemafoldumben

canım ben 6 aydır elimi sürmedim susam yağı birde şu bildiğiniz yağlı arko kremler var ya ondan sürmüştüm hiç çıkmayan yerlerde daha milim yeni çıkıyor siz düşünün :KK43:(( :gitme:

benimkinde "snake oil " yazıyordu üzerindede bi kobra resmi vardı. Ama benim şöyle kötü bir haberim var :KK43: ilk kullanmaya başladığımda çok iyiydi kaşlarım sıklaşmıştı. ama sonra göz kapaklarımda yağ bezecikleri oluştu :KK43: bende yılan yağını bırakmak zorunda kaldım. İşin en kötü tarafıda yılan yağını bırakınca çıkan kaşlarım geri döküldüü:sinifsinif: şaka gibi..umarım sizde böyle bişey olmaz..

teşekkürler,,aynen,,yılan yağı döktü benim kaşımı biraz...belki de sahtesine denk geldiğim için,,,dolapta öyle duruyor,,kullanmıyorum artıkyasakkelime

kaşlarmda kaşıntı vr we derim soyuluyo kaşıdıkça. sanırm bide ufak yara gibi bişe oldu kasımaktan .kaşırken dökülüyo bi çekiyom elime gelıyolr :KK43: kalemle fln boyuyorm hafiften bazı yerleri.yanı şöyle düzeltmk içn kaşımı ellesem bile dökülüyo off..saq kaşmda bişe vr ufk svlce gibi svrı uclu bişyler kaşıyodm kaşımı oda kanamş galıba yara oldu sanki ama hep böle tabaka halınde deri soyuluyo..napsam doktoramı gitsem mantarmı acaba diye düşündm kaşta mantar fln olrmuki :KK43: aslnda kaşlarm kalında işte döküntüler vr arada..wla çk derttliym kızlr öle bi taktımki. yardm edin ltfen

Son düzenleme:
cnm mantar deildir yha kaşta mantar olmaz merak etme. ama bazen sıcaklarda sivilce gibi şeler çıkabiliyo sen de elleyerk mikrop kaptırmışsındır kesin. keşke elleyip kanatmasaydın. o kabuk tuttuğu için derisi kalkmıştır. eğer çok dert ettiysen doktora git.. ama dediğim gibi büyük ihtimal elledeğin için o hale gelmiştir cnm üzme kendini

cnm mantar deildir yha kaşta mantar olmaz merak etme. ama bazen sıcaklarda sivilce gibi şeler çıkabiliyo sen de elleyerk mikrop kaptırmışsındır kesin. keşke elleyip kanatmasaydın. o kabuk tuttuğu için derisi kalkmıştır. eğer çok dert ettiysen doktora git.. ama dediğim gibi büyük ihtimal elledeğin için o hale gelmiştir cnm üzme kendini

cnm çk tşk ederm :)opuyorumnanaktan

ha bide böle ck terlersem flnda kaşınıyo kas cevrem bakalm doktora gidicem galıba.

Son düzenleme:
ya kaslarimi 3 aydir uzatmaya calisiyorm ve bir aydir sabahlari badem aksamlari sarimsak yagi sürüyorm bosluklar dolmuyor. hadi ince gelse neyse ama hic birsey yok sade olanlar cikiyo of küsen kasi geri getirmek imkansiz galiba gecen senede 8 ay kasimi almamistim kas losyonu sürmüstüm alizadenin banamisin demedi. ümidimi kessemmi artik baskalarin kaslarini görünce heves ediyorum gür gür. bir mucize olsa geskemafoldumben

off aynı sorun bendede var 3 aydır bende hiç almıyorum kaşlarımı sarımsak sürüyorum badem yagı sürüyorum ama kısa vadede bişey degişmiyo:KK43:(ama inanıyorumki uzuycak aradaki boşluklarda dolucak biraz sabır lazım canm sadece..

off sarımsak sürmekten kaşlarım tahriş oldu şimdi çok acıyo bıktım yahuu her gece kokulu kokulu..ne zaman çıkıcak şu kaşlarım en iyisi komple kazıyıp kurtulmak..

bende de var bu sorun çok seyrek kaşlarım kaş kalemi kullanıyorum ama doğal durması için çok uğraşıyorum sıkıldım artık valla kaşların rengini kalınlaştırdı ve daha canlı oldu lakin ben seyrekliğinden şikayetçiyim :sinifsinif:

Arkadaşlar kaşlarınızı uzatmak istiyorsanız çam terebentin kullanın uzatın ve istediğiniz zamanda kuaföre gidin aldırın. Şöyleki benim kaşlarımı kavisli bir şekilde alıyordum ve düzenli bir kuaföre gitmediğimden artık biri diğerinden daha oyuk oluyordu uzamasına vakit kalmıyordu çünkü almazsam kötü gözüküyordu. Bende kuzenimden çam terebentini duydum, her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz kaşımın birinin üst kısmında kıl yoktu şimdi çıktılar, çıkmayan yerlere ve ya uzatmak istediğim yerlere her gün sabah akşam olmak üzere sürdüm (Kulak çubuğuna bir iki damla damlatın) uzattım daha da sıklaştı boşluklar doldu çok şükür şimdi kaşlarımı düz olarak aldırıyorum tamamlanmasına da az kaldı . Kesinlikle ÇAM TEREBENTıN DıYORUM.

Arkadaşlar kaşlarınızı uzatmak istiyorsanız çam terebentin kullanın uzatın ve istediğiniz zamanda kuaföre gidin aldırın. Şöyleki benim kaşlarımı kavisli bir şekilde alıyordum ve düzenli bir kuaföre gitmediğimden artık biri diğerinden daha oyuk oluyordu uzamasına vakit kalmıyordu çünkü almazsam kötü gözüküyordu. Bende kuzenimden çam terebentini duydum, her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz kaşımın birinin üst kısmında kıl yoktu şimdi çıktılar, çıkmayan yerlere ve ya uzatmak istediğim yerlere her gün sabah akşam olmak üzere sürdüm (Kulak çubuğuna bir iki damla damlatın) uzattım daha da sıklaştı boşluklar doldu çok şükür şimdi kaşlarımı düz olarak aldırıyorum tamamlanmasına da az kaldı . Kesinlikle ÇAM TEREBENTİN DİYORUM.

arkadaşım bu çam terebentin dediğin yağımı oluyo acaba??

arkadaşlar ben de yıllarca çok uğraştım kaşlarımla ve çok gür olan kaşalrım incecik kaldı. ne yapsam olmayan yerlerde çıkmıyor. gürleştirmek için bir formül bilmiyorum ama olanları kalınlaştırıp, uzatmak için TALıKA eyebrow liposils diye bir ürün var. ben tekin acar dan almıştım. kaşları acayip uzatıyor. ama eksik yerlerde kıl çıkarmıyor.yani sadece olan kaşlarını kalınlaştırmak isteyenlere faydası olabilir

kaşları sıkılaştıran bırsey daha kesfetmedım bendede 30 cesıt organık yag var
kırısıklık ıcın buldum kırpıkler ıcınde buldum ama kaç ıcın arastırmalarım devam edıyor sonuckarını yazarım sıze

kızlar size duydugum bişeyi söylim göz kalemini kasınıza sürmeyin kaşı döküyrmus şahsen bende oldu.şuan tek sorunum szn gbi boşluklar var sol kasım bayag doldu kendiliğnden ama sag kasım tam dolmadı yılan yagını alayım dyrdum ama bir kac kişinin dökülmülş oda şüphelndrdi.en iyisi kaslarınızla fazla oynamayın.hint yagı koyulaştryr bnde denedim.en iyisi beklemek yada cildiyeye gstrmek asırı dökülnler

X