Kılcal damar sorunları

desti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
2
0
Arkadaşlar merhaba,

Yüzümdeki kılcal damarlar ile ilgili yardımınıza ihitiyacım var, ürünlere verdiğim paranın haddi hesabı yok..sizden bu konuyla ilgili önerilerinizi rica edeceğim..sevgiler

kılcal damarlaaaar çaresini bilen var mı arkadaşlar sivilce gibi kaldı yüzümde:emir_bebek:

Ben de onu diyecektim:) Aslında lazerle tedavi ediliyormuş ama ben korkuyorum. Benim de yanağımda iki leke şeklinde var. Suna Dumankaya nın tarifine göre:

Üç adet at kestanesini kabukları soyulmuş olarak un haline getirin. Kavanoza koyun üzerine çıkacak kadar fındık yağı koyup güneşte 28 gün bekletin ve her gün cildinize sürün. Güneşten, soğuk ve sıcaktan koruyun

Ben denemedim. Ama nasip olursa deneyeceğimdir. Bir de gerçekten sıcak soğuk uykusuzluk kafein ve nikotin çok etkiliyor. Doktor bana yemeğin buharına bile tutmayacaksın yüzünü dedi. Bu arada peeling ve sert masaj yasak.

Başka yol bilen varsa ya da lazer tedavisi yaptıran arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim.

ya ben bu kadına pek inanmıyorum laf aramızda. sırnaşık şey ama denemek lazım at kestanesini nerde bulcaz peki canım.üzüm çekirdeği tozu yemeye başlıcam ben yarın faydası gelirmi bilmiyorum:uhm:

benim yüzümdede iki tane vardı ben lazer yaptırdım hemde tek seansta kayboldular

ben keçiören hastanesinde dermatolağa gitmiştim sivilcelerim ve izleri için bu arada onlarıda gösterdi ordaki doktor amca bana ücretsiz yapmıştı sağladığı tek yararda bu oldu zaten verdiği ilaçlar hiç bir işe yaramadı

ben keçiören hastanesinde dermatolağa gitmiştim sivilcelerim ve izleri için bu arada onlarıda gösterdi ordaki doktor amca bana ücretsiz yapmıştı sağladığı tek yararda bu oldu zaten verdiği ilaçlar hiç bir işe yaramadı

peki çukurluk kaldımı canım.ben orda yaptıran bikaç kişiden duydum ya işe yaramamış ya da çukurluk kalmış:1rolleyes:

çukurluk kalmadıda çok hafif bir kızarıklık var oda çok dikkatli bakınca belli oluyor eskisinden çok çok iyi doktor bana bir seans daha yapalım demişti belki onuda yaptırsam hiç bişey kalmayacaktı

benimde var kızlar doktora gittim lazerden başka çözümü yokmuş.ama alternatif tıp önerisi.üzüm çekirdeği yağı ile geçirenler varmış

lazere de pek güwenmeyin ben yaptırdım 1 sene sonra daha fazla olarak yeniden oluştular önerilerim sadece korunmak için;
güneşten uzak durun
peeling we keseyi hafifçe uygulayın
sert darbelerden kaçının
kaybetmek için ben henüz bir çare bulmuş diilim;LAZER dahil....

bir doktor bana yüzümdeki kılcal damarlar için Rejuvi Flavonoid complex diye bir ürün önerdi. 150 YTL civarındaydı sanırım. kahverengi yağlı bir sıvı her gece yatmadan önce sürülüyor o bölgelere. ben çok düzenli kullanmadım ama. onun için etkilerini size yazamıycam.

benımde bacaklarımda kılcal damarlar var varise donusmesını engelleyebılır mıyım bılen var mı ?

Ben de Suna Dumankaya tarifini duydum.

3-4 adet at kestanesini un haline getirip üzerini kapatacak kadar fındık yağı koyuyorsunuz. bu karışımı cam bir şişede ve güneşte 28 gün bekletip daha sonra hergün kullanıyorsunuz.
Kestaneleri aldım fakat denemedim henüz.
Benim de yüzümde epey var cilt rengim koyulaştı bu kılcaldamarlardan ve sinir oluyorum. bu bitkisel formulleri kullanıcam eger etkisini göstermezse o zaman lazer düşünüyorum.

bir doktor bana yüzümdeki kılcal damarlar için Rejuvi Flavonoid complex diye bir ürün önerdi. 150 YTL civarındaydı sanırım. kahverengi yağlı bir sıvı her gece yatmadan önce sürülüyor o bölgelere. ben çok düzenli kullanmadım ama. onun için etkilerini size yazamıycam.

bana da aynısını verdiler,kılcal damarlar için.sıvının yapısı ve kokusu hoşuma gitmediği için ben de düzenli kullanmıyorum.ama düzenli kullandığımda işe yaramaya başlamıştı,yada ben öyle hissetttim.bu arada sen nerden aldın newform dan mı?

biotherm ve dermarest marka kremler kullandım bırakınca tekrar eskisine yakın-ama asla eskisi kadar berbat hale gelemiyorlar bir de kullanmazsam daha da kötüleşeceğini düşünüyorum.Düzenli olarak redness ürünü kullanacağım artık,kuzenimin yanakları önce kızarık kızarıktı, anlamadık birden o kılcal damarlar kırmızıdan kahverengiye dönüyor ve teniniz daha koyu bir renkmiş gibi görünüyor kısacası felaket:çok üzgünüm:

bence bu lekeden daha önemli bir problem, nasıl ki bazı rahatsızlıklarda sürekli ilaç kullanımı gereklidir bu sorunda da aynı şekilde ürün kullanımı sürekli olmalı, kuzenim redness ürünleri alıyormuş fakat güneş koruyucu kullanmamış beraberinde, o da arttırıyormuş, güneşten kesinlikle korunmak lazım
atkestanesini bende duydum ve yaptım ancak şahsen dozu ayarlanmamış bir maddenin, cilde ummuduğum faydayı sağlayacağına inanmıyorum, evet iyi gelir ama etkisi çok azdır bence ev reçetelerinin.Hele ki böyle çok can sıkan redness mağdurları için..
ama bu yıl atkestanelerini yine de toplayıp rendeleyip kurutmayı düşünüyorum, kuruyunca toz haline getireceğim belki maske yaparım hem ürün kullanıcam hem haftada 2-3 kez maske.

sivilceler için basit ucuz reçeteler var, siyah noktalar için var, neden kılcal damarlarla ilgili bir reçete yok:sm_confused::1no2:
arkadaşlar bilen varsa lütfen yazsın, durmadan ürün alıyorum, dermarest,biotherm, md, ddf kullandım ve hala da alıyorum bıraktığım zaman daha da kötüleşeceğini söylüyor doktor...
lazer de kesin sonuç değil ve güvenmiyorum lazere.Yanaklardaki al al görünümü ne düzeltir lütfen bilen yazsınfisfisfis

X