MEDİCİNE HOSPİTAL (Bağcılar)........ Kime gidiyorsunuz ?.. Paylaşalım Arkadaşlar.....

bende medicine hospitale sibel yazana gidiyorum şimdilik çok memnunum yarın kontrolüm var dogum yapmadıgım içi bişey diyemem ama gayet güzel ilgileniyo ultrasonda anlatıyo şurası şu burası bu diye ve ilk önce seni dinliyo herhangi bi şikayetin varmı diye bende sonlara geldim zaten sezeryan olcak yarın gününü konuşucam bakalım ne olcak

hakkında hayırlısı olsun arkadaşım
sibel hanımla bi kez muhatap oldum, güleryüzlü bir hanıma benziyor..

arkadaşlar avcılarda oturuyorum yakın diye avcılar hospitali düşünmüştük hatta randevu almıştık son bir defa bakalım derken internette beylikdüzünde medilife hastanesinin yorumlarını gördük bir hastaneden bu kadar memnun kalınabilirdi doktorundan tutunda temizlikçisine kadar çok memnun kaldım 25 martta doğum yaptım çok güzel ilgilendiler doktor selda hanım ve emel hanım okadar iyilerki onların yönlendirmeleriyle ve güler yüzleriyle daha kolay bir doğum yaptığımı düşünüyorum tavsiye ediyorum

hakkında hayırlısı olsun arkadaşım
sibel hanımla bi kez muhatap oldum, güleryüzlü bir hanıma benziyor..

niye bi kere muhatap oldun arkadaşım bilmiyorum ama ilgili cumartesi gittigimde ameliyattaymış ve numaram 35 di düşün kadın çok yorulmuş genede önce bi şikayetin varmı diye sordu sonra muaynen etti ben memnunum güleryüzlü herşeyden önce odaları nasıl hastanenin bilmiyorum ama umarım herşey güzel ve problemsiz geçer eyvahedigeldismile herkes için tabi

niye bi kere muhatap oldun arkadaşım bilmiyorum ama ilgili cumartesi gittigimde ameliyattaymış ve numaram 35 di düşün kadın çok yorulmuş genede önce bi şikayetin varmı diye sordu sonra muaynen etti ben memnunum güleryüzlü herşeyden önce odaları nasıl hastanenin bilmiyorum ama umarım herşey güzel ve problemsiz geçer eyvahedigeldismile herkes için tabi

bi kere tahlil sonucu göstermiştim arkadaşım, özel olarak ona muayeneye gitmedim henüz, o şekil görmüştüm yani, bencede güleryüzlü biri,
ayrıca ben hastaneyi beğeniyorum, odaları filanda güzel.. her türlü donanıma sahip.. iyi bi doğum geçireceğini düşünüyorum.. inşaAllah hayırlısıyla atlatırsın... fikirlerini bekliyorum

incirli bakırköyde muaynahanesi olan SEÇİL GÜNAY AVCI'ya aman ha sakın önünden bile geçmeyin...gülen yüzlü şeytan, para göz, iyi bir oyuncu, iyi bir kasap.

hayırdır arkadaşım seni bu kadar sinirlendiren olay nedir?ben her zaman şuna inanırım doktor işi şans işidir burda o kadar met edilen hastaneler duydum ama çoğundada akrabalarım mağdur oldu son zamanlarda bide normal doğum facialarını duyar olduk karına çok bastırılıyor ve bağırsaklar falan parçalanıyormuş sonrasında anne idrarını ve gazını tuttamıyor ne kadar üzücü bir durum allah kimsenin başına vermesin.

hayırlı haberler var mı canım? yerimseniben

Arkadaşım, bu ay hamile değilim yine
doktora gidip gitmemektede kararsız kaldım ne yapıcam bilmiyorum
bi yandan yumurta takibi yaptırayım diyorum ama çekiniyorum işte kontrollerden
bazı doktorlar sedyede vajinal ultrasonla bakıyorlarmış, üzerine örtü koyduğu için açıkta kalmıyormuş hiç bi yerin,
ama o doğum pozisyonunda bakılan masaya çıkmak beni çok ürkütüyor,
iyice ödlek oldum galibaaa eyvahedigeldismile

amonra ben hastaneyi ve personelini beğeniyorum açıkcası.. sadece kadın doğum doktoru konusunda kararsız kalmıştım. büyük ihtimal züleyha hanıma gidicem. kısa bi görüşmemiz oldu, doğallığını beğendim.. hanımefendi biri.. :)
eşimde biraz daha bekleyelim diyor, sonra gidersin diyor.. ne yapıcamı bende bilemez oldum.. bilmiyorumkismile
ama hastane olarak sanada tavsiye edebilirim arkadaşım.. memnun kalacağını düşünüyorum

ben giderken eşimi de götürmek istiyorum. bi arkadaşım 1 senedir uğraşıodu nisaya gidiyodu kız pko di eşinde de sorun çıktı boşa vakit gitti şimdi bi de eşinin tedavisini beklicek. eşim de çok pimpiriklisin ben gelmem diyip duruyo. onu kandırıp punduna getirip test yaptırcam ben de

evet canım çok haklısın , boşuna vakit kaybetmeye ne gerek var, hiç değilse bilerek başlamış olursunuz tedaviye, o zaman eşinide al git tabi..
fikirlerini merak ediyorum, yazmayı unutma olur mu

Arkadaşım, bu ay hamile değilim yine
doktora gidip gitmemektede kararsız kaldım ne yapıcam bilmiyorum
bi yandan yumurta takibi yaptırayım diyorum ama çekiniyorum işte kontrollerden
bazı doktorlar sedyede vajinal ultrasonla bakıyorlarmış, üzerine örtü koyduğu için açıkta kalmıyormuş hiç bi yerin,
ama o doğum pozisyonunda bakılan masaya çıkmak beni çok ürkütüyor,
iyice ödlek oldum galibaaa eyvahedigeldismile

benim fikirlerim şimdilik güzel dogumda degişmez umarım sende o masadan korkma üzerine örtü veriyolar sen iyice yerleşince haber veriyosun doktor öyle geliyo eger bi problem varsa ki umarım yoktur bir an evvel çaresine bakmak lazım olumunekankayizsmile

merhaba arkadaşlar..bende hamileliğimin 37. haftasındayım.tüm kontrollerimi medicine da yaptırdım. Yalnızca ilk kontrolümde Yıldız Tanrıseven' e gitmiştim.bahçelievler çalışlarda yeri var.Daha sonra rutin kontrollerde ssk dan faydalaayım diye medicine a gitmeye başladım.Bir iki doktora muayene oldum.Nuriye hanım vardı,çok iyi diyorlardı hastaneden ayrılıp devlete geçti.doktorum züleyha hanım.gerçekten en başta arkaşın bahsettiği gibi az ama öz konuşan ilgili biri.ılk doğumun olacak doğumda nasıldır bilemiyorum.ıyi olcağını umut ediyorum.doğumun benim iznime gelirse yasemin hanıma git dedi.bakalım hayırlısı..

merhaba arkadaşlar..bende hamileliğimin 37. haftasındayım.tüm kontrollerimi medicine da yaptırdım. Yalnızca ilk kontrolümde Yıldız Tanrıseven' e gitmiştim.bahçelievler çalışlarda yeri var.Daha sonra rutin kontrollerde ssk dan faydalaayım diye medicine a gitmeye başladım.Bir iki doktora muayene oldum.Nuriye hanım vardı,çok iyi diyorlardı hastaneden ayrılıp devlete geçti.doktorum züleyha hanım.gerçekten en başta arkaşın bahsettiği gibi az ama öz konuşan ilgili biri.İlk doğumun olacak doğumda nasıldır bilemiyorum.İyi olcağını umut ediyorum.doğumun benim iznime gelirse yasemin hanıma git dedi.bakalım hayırlısı..

Allah hayırla kolaylıkla yavruna kavuştursun inşaAllah
doğum yaptıktan sonraki düşüncelerini paylaşırsan hepimiz için çok faydalı olacaktır arkadaşım..

merhaba arkadaşlar ben biraz sorunluyum epilepsi rahatsızlığım var ve hangi dr gittiysem bana tam teşekküllü bi hastane önerdiler çapa yada cerrahpaşa gibi ama onlar sorun çıkartıyor ve ben dr bayan olsun istiyorum.aslında fındıkzadede bi dr gidyorum ve iyi bi kadın ama orda nörolog yok ve bana doğumda sana bişiy olursa müdahale edemem ve sevk etmek zorunda kalırız diyor yenimahalle açık açık burda doğum yapamazsın dedi dr sadi konut hakkında pek olumlu şeyler duymadım medicinde var mış nöroloji polikliniği ama benim bölümümle bilmiyorum aranızda bu konu hakkında görüş yada bilgileri olan varsa bana yardım edebilir mi lütfen yoksa ömrüm hastane aramakla geççek uzun oldu kusura bakmayın

X