MEDİCİNE HOSPİTAL (Bağcılar)........ Kime gidiyorsunuz ?.. Paylaşalım Arkadaşlar.....

Çapa veya cerrahpaşa tıp fakültesinde çalışan bir bayan doçentin özel muayenehanesine gidip hastanede doğum yapmak istediğini söyleyebilirsin diye düşünüyorum.

Selam evet konuyu tekrar güncellemeniz iyi olmuş.bende o hastaneye gidiyorum. orda doğum yapıcam allah izin verirse.ilk gidişimde özgür hanım vardı. hastaneden ayrılmış.tahlil sonucumu züleyha hanıma göstermiştim.düzgün bi hanım.ama daha çok bilgi vermesini istedim ben. son gittiğimde doğum iznine çıktı haberiniz olsun.bende şansım inş. ii çıkar birini seçtim.fatma armağana gittim.fena değil.en azından çok sorun edebileceğim bişeyi yok.gülümsüyo konuşurken.çok soru sormuştum sor önemli değil falan diyo.artık doktor değiştirmeyecem.kasım ayında doğum olcak inş. giden varsa doğum yapan varsa bilgi versin ne olur

Selam evet konuyu tekrar güncellemeniz iyi olmuş.bende o hastaneye gidiyorum. orda doğum yapıcam allah izin verirse.ilk gidişimde özgür hanım vardı. hastaneden ayrılmış.tahlil sonucumu züleyha hanıma göstermiştim.düzgün bi hanım.ama daha çok bilgi vermesini istedim ben. son gittiğimde doğum iznine çıktı haberiniz olsun.bende şansım inş. ii çıkar birini seçtim.fatma armağana gittim.fena değil.en azından çok sorun edebileceğim bişeyi yok.gülümsüyo konuşurken.çok soru sormuştum sor önemli değil falan diyo.artık doktor değiştirmeyecem.kasım ayında doğum olcak inş. giden varsa doğum yapan varsa bilgi versin ne olur

aaa özgür hanım yok mu artık.. Tüh tamda kararımı vermiştim. Önce Züleyha hanıma gittim kısa kısa verdiği cvpler beni tatmin etmedi. Sonra Tuba hanımı denedim ı-ıhh o da soğuk geldi bana.. En son gittiğim Özgür hanımı görünce tamamdır demiştim ama oda ayrılmış. Nuriye hanım nasıl peki giden var mı ?

Arkadaşlar bu hastane temiz mi? Burada doğum yapanlar memnun kaldı mı? Burası ile türkiye hatanesi arasında kaldım.

Son düzenleme:
[SUB]slm arkadaşlar fatma armağan a giden varmı bn gittim ama ağırdan alıo gibi geldi 7 ay oldu bebek istiyorum acelemde var normali bi sene die biliorum ama ağırdan aldığı için başka birine gidesim var karasız kaldım :18:[/SUB]

X