Ankara'daki Falcılar

Rukiye'yi es geçin bence.
Onun hakkında olumsuz yorumlar yapan da var.
Ama Eylül'ün dedikleri hep çıkıyor.
Yani ona giden herkes burda 'Eylül'ün şu dediği oldu' diye yazdı muhakkak.
Onu değerlendirin.
20tl hem kahve, hem tarot. Tarotta harika.

Eylül sana bakabildiyse herkese bakıyordur :))) aradan biraz zaman geçsinde bende gidiyim eylüle

Peki eylule gıdelım o zaman randevu almak gerekyor mu erkenden gitmeyi planlıyoruz ama ? Bı de su ermenı kadın kafamzı karstırdı urkutucu bıraz ama cok kısı yazms onu baska sıtelere de :bbo:

niye öyle dedinki tryamoura

Öğrenmek istiyorum ben de. bilmiyorumkismile

Peki eylule gıdelım o zaman randevu almak gerekyor mu erkenden gitmeyi planlıyoruz ama ? Bı de su ermenı kadın kafamzı karstırdı urkutucu bıraz ama cok kısı yazms onu baska sıtelere de :bbo:

Canım o diğer sitelerde bahsedilen ermeni kadınla burada bahsedilen ermeni kadın aynı olmayabilir. Bilemiyorum. bilmiyorumkismile

Hmm anladım tryamourcum cok tesekkurler eylule gıdıcez yarın buraya yazarım artık soyledıklerını ve cıkıp cıkmadıgını :))

bana da galiba o bayan baktı keşke adını sorsaydım daha önce evlerde bakıyormuş sonradan cafelere geçmiş winston içiyor ama benimle ilgili söylediklerinin %100'ü doğruydu nerdeyse bakalım 6 ay dedi 6 ay sonra ne olacak :)

canım orada başka çalışan bayanlarda var ben gittiğimde fal bekleyen 4-5 kişi vardı bende kahvemi içtim 1 saat sonra dolaşıp geleyim dedim yok hemen alıyoruz sizi dedi bekleyen çok dediğimde başka falcımızda var oda süper bakıyor dediler bende olur dedim 1 üst katdaydı dediğim bayan hiç kimsede yoktu demekki diğer bayan güzel bakıyorduki herkez onu bekliyordu

randevu alsan iyi olur ama almasan da biraz bekleyip baktırabiliosun...ama ramazanda zaten yoğun olmaz zannımca...

kızlar eylüle gittiğinizde hemen yorumlarınızı yazında memnun kalırsanız son defa birde eylülü baktırayım .

seninde hislerin çok güçlü oldugu için zor :)

Öyle mi dersin.
Bilmiyorum ki... Bazen kuvvetli oluyor bazen bir şey hissedemiyorum.

İşte bu yüzden Eylül'ü bir kez daha öneriyorum, çünkü burcumu sordu, balık dedim...
Normalde bunun karşısında her falcı duygusal birisin gibi tipik balık özelliklerini sıralardı hep.
Ama ben tipik bir balık burcu değilim.Acayip zıtlıkta niteliklerim var o burca göre. Çok farklı özelliklerim var ve Eylül hepsini cımbızla çekip aldı bu değişik özelliklerimin. Karakter analizi beni büyülemişti. Gerçek beni, bana anlattı hiç şaşmadan. Sadece beni değil etrafımdaki insanları da öyle.
Bu sadece buzun görünen yüzü. Daha çoookkk şey var Eylül'de. :KK66:

canım orada başka çalışan bayanlarda var ben gittiğimde fal bekleyen 4-5 kişi vardı bende kahvemi içtim 1 saat sonra dolaşıp geleyim dedim yok hemen alıyoruz sizi dedi bekleyen çok dediğimde başka falcımızda var oda süper bakıyor dediler bende olur dedim 1 üst katdaydı dediğim bayan hiç kimsede yoktu demekki diğer bayan güzel bakıyorduki herkez onu bekliyordu

evet benide aynı sekilde bir üst kata çıkardılar keşke adını sorsaydım şimdi çok pişman oldum :KK43:bana dediki seninde hislerin çok kuvvetli kimse bakamaz dedi ve inanın bana çok uygun bir fiyata hem kahve falı hemde tarot açtı daha önce evlere bakıyordum yeni cafe işine geçtim dedi sarışın kilolu göz makyajı fazla bir bayandı hatta tarot bittikten sonrada çay söyledi sohbet ettik ben memnun kaldım bugun arkadaslarımı yönlendirdim onlarda olumlu bir şekilde ayrıldılar

Öyle mi dersin.
Bilmiyorum ki... Bazen kuvvetli oluyor bazen bir şey hissedemiyorum.

İşte bu yüzden Eylül'ü bir kez daha öneriyorum, çünkü burcumu sordu, balık dedim...
Normalde bunun karşısında her falcı duygusal birisin gibi tipik balık özelliklerini sıralardı hep.
Ama ben tipik bir balık burcu değilim.Acayip zıtlıkta niteliklerim var o burca göre. Çok farklı özelliklerim var ve Eylül hepsini cımbızla çekip aldı bu değişik özelliklerimin. Karakter analizi beni büyülemişti. Gerçek beni, bana anlattı hiç şaşmadan. Sadece beni değil etrafımdaki insanları da öyle.
Bu sadece buzun görünen yüzü. Daha çoookkk şey var Eylül'de. :KK66:

bazı kişiler yükselen burçların etkisinde kaalbiliyorlar ya da dogum tarihin geçiş zamanına da denk gelmiş olabilir bi de yükselenine bak o özelliklere uyuyormusun bakalım :)

Bir falcı vardı bana yükselenimin koç olduğunu söylemişti.
Sen kesinlikle bir balık olamazsın gibi laflar ediyordu.
Israrla iddia etmişti hem de.

Yorumcu.com'dan baktığıma göre de yengeç yükselenim. :s Ay burcum da Aslan.

Yani hiçbir fikrim yok, kesinlik yok.

ben su ana kadar gittigim ve memnun kaldıgım yerleri söyleyim size belki gidenler olmuştur bana kolay kolay kimse fal bakamıyor :)

3-4 sene önce sakaryada keops bazaar die bir yer vardı oranın en alt katında bir tarot falı baktırdım kadın mükemmel bakmıştı en basitinden babam kalp spazmı geçirmiş annem ben üzülmeyim die benden saklamış bunu bana o kadın söylemişti

tümay dersanesinin oldugu sokakta ondan 2 bina sonra 3 katta bir cafe vardı ordaki bayan çok güzel bir fal bakmıştı ama dedigim gibi isim sorma alışkanlıgım yok o yüzden isimlerini bilmiyorum bir de en son gittigim yer ordaki falcı güzel baktı tunalıdaki falcı falan hikaye bana hiç bir şey söyleyemedi :)

Bir falcı vardı bana yükselenimin koç olduğunu söylemişti.
Sen kesinlikle bir balık olamazsın gibi laflar ediyordu.
Israrla iddia etmişti hem de.

Yorumcu.com'dan baktığıma göre de yengeç yükselenim. :s Ay burcum da Aslan.

Yani hiçbir fikrim yok, kesinlik yok.

balıkla koç da birbirine çok yakın ben sitelerdeki yüksenlere de inanmıyorum her site farklı söylüyorr :)güzel iyi bakan bir astrolog bulursam yıldız haritamı çıkartmak istiyorum en saglıklısı :)

Evet her sitede ayrı bir burca denk geliyor.
Ben de bilmek isterdim doğru bir şekilde ama bilmesem de olur.
Problem değil. :nazar:

yuhh derimmm o kadar fala inanıyorsun astrolojide önemlidir :)

Yok çok inanmıyorum ben fala.
Hatta ve hatta artık hiç inanmıyorum. :))) Çünkü gerçekleşmiyor bir türlü söylenen şey. sempatiksalakcinni
Bu arada koç bencildir balık vericidir, fedakardır falan derler baya zıt bu yönden ama benzer özellikleri de var tabi. :)

X