Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar şimdi birine sordum o da sürekli Fikriye'ye baktırırmış ve ondan çoook memnunmuş. Şimdi aklım karıştı Fikriye mi Mihriye mi sanırım farketmez. İkisi de iyimiş.CADIARZU

Bigi toplamaya devam ediyorum hala. Salıya kadar vaktim var. O zaman karar vermiş olurum.:ecrin_bebek:

canım benim ilk kez mihriyeye gitmem,eşimin erkek kardeşinin eşinin tavsiyesi üzerine gittik(hehe eşimin erkek eşine ne denir unuttum:)) nesye o da fala çok düşkündür ve gitmediği yer kalmamaıştır.Bu ilk kez mihriyeye gitmiş,yüzüğünü çıkarmış evli olduğunu bilmesin,ona göre baksın diye.Mihriye demişki buna,cebindeki yüzüğü çıkar tak parmağına demiş,şok olmuş tabi buda.Neyse birdaha ki sefere fikriyeye baktırmış ama ondan memnun kalmamaış ve hep mihriyeye gitmiş.Ama tabi fala bakanların anlık psikolojileri oluyor ve yorgun olduklarında çok odaklanamıyorlar fala.Belki o yüzden memnun kalmamaıştır.Ama sana tavsiye gideceksen,erken bir saatte git ki,yorgun olmadan baksın,aha verimli olur.Mihriyeye giden arkadaşlarımın hepsi memnun.
En son 20 ye bakıyordu demek fiyatı arttırmışlar.Umarım verdiğin paranın karşılığını alırsın.
Hadi merakla seni bekliyoruz:dance:

canım benim ilk kez mihriyeye gitmem,eşimin erkek kardeşinin eşinin tavsiyesi üzerine gittik(hehe eşimin erkek eşine ne denir unuttum:)) nesye o da fala çok düşkündür ve gitmediği yer kalmamaıştır.Bu ilk kez mihriyeye gitmiş,yüzüğünü çıkarmış evli olduğunu bilmesin,ona göre baksın diye.Mihriye demişki buna,cebindeki yüzüğü çıkar tak parmağına demiş,şok olmuş tabi buda.Neyse birdaha ki sefere fikriyeye baktırmış ama ondan memnun kalmamaış ve hep mihriyeye gitmiş.Ama tabi fala bakanların anlık psikolojileri oluyor ve yorgun olduklarında çok odaklanamıyorlar fala.Belki o yüzden memnun kalmamaıştır.Ama sana tavsiye gideceksen,erken bir saatte git ki,yorgun olmadan baksın,aha verimli olur.Mihriyeye giden arkadaşlarımın hepsi memnun.
En son 20 ye bakıyordu demek fiyatı arttırmışlar.Umarım verdiğin paranın karşılığını alırsın.
Hadi merakla seni bekliyoruz:dance:

Wooowww parmağındaki yüzüğü çıkar demişş demekkk..:1shok:
Salı günü 13.30 için aliim o zaman randevuyu.
Ben de çok sabırsızlanıyorum.hihoyyyt

evet bende bundan çok etkilendiğim için gitmiştim:)
Benim ailemle ilgili,eşimle ilgili her şeyi bildi.Evlilik ve nişan tarihlerini söyledi ki biz henüz tarih belirlememiştik(benim ozaman kafam da daha evlilik fikri oturmamıştı)
Daha erken gitsen keşke,valla ben senden daha çok heyecan yaptım.hihoyyyt

evet bende bundan çok etkilendiğim için gitmiştim:)
Benim ailemle ilgili,eşimle ilgili her şeyi bildi.Evlilik ve nişan tarihlerini söyledi ki biz henüz tarih belirlememiştik(benim ozaman kafam da daha evlilik fikri oturmamıştı)
Daha erken gitsen keşke,valla ben senden daha çok heyecan yaptım.hihoyyyt

kaydirigubbakcemile3 Daha erken gidemicem malesef. Sen neden bu kadar heyecan yaptın tekrar gitmeyi mi düşünüyorsun?

evet canım,benge gitmek istiyorum.Sanırım bi on gün sonra falan gidicem.Dün arkadaşıma mihriyenin yeni yerini tel açtığımda , o da dedi gidelim bayadır gitmiyorum diye.Bakalım şimdi 4 arkadaş ayarlayıp gidicez.

Eğer yanımda gelecek olan şahıs bir problem çıkarmazsa cumartesi gideceğim.
Erkene aldım planı.:1ninca:

QUOTE=Tryamour;13087792]Eğer yanımda gelecek olan şahıs bir problem çıkarmazsa cumartesi gideceğim.
Erkene aldım planı.:1ninca:
[/QUOTE]

ooo hadi bakalım çok iyi olmuşş.Umarım aksilik çıkmaz da gidersin.:1rolleyes:

Yarın için randevumu aldım. Bir aksilik olmazsa gidiyorum inşallah.
rainbowf.gif

Evett arkadaşlarr bugün gittim Mihriye hanıma. Çok şeker bir kadın.
Nasıl içimi rahatlattı nasıl gerçekleri gözüme soktu anlatamam. Çoookkk memnun kaldım.
Çok yönlü uzun bir fal oldu. Harikaydı.
Fal öncesi bilinçaltıma komut vermeye çalıştım bana duymak isteklerimi değil de gerçekleri yansıtsın diye. Çünkü aptal bir konuyla alakalı tüm falcılar 10 aydan beri olumlu olacağını söylüyorlardı her şeyin ama Mihriye hanım asla olamaz o iş dedi. Artık ben de ümit etmeyi bıraktım. Çook iyi geldi bu bana. Salak gibi olur umuduyla aylardır üzülmekten bıkmıştım çünkü. Gerçekleri duymak üzerimdeki yükü aldı. Bilinçaltıma komut vermem de işe yaradı sanırım.kaydirigubbakcemile3
Uzun lafın kısasıı.. upuzunca bir süre falın ' f 'sini duymak istemiyorum. O derece doyurdu beni..
Herkese tavsiye ederim.yerimseniben

Evett arkadaşlarr bugün gittim Mihriye hanıma. Çok şeker bir kadın.
Nasıl içimi rahatlattı nasıl gerçekleri gözüme soktu anlatamam. Çoookkk memnun kaldım.
Çok yönlü uzun bir fal oldu. Harikaydı.
Fal öncesi bilinçaltıma komut vermeye çalıştım bana duymak isteklerimi değil de gerçekleri yansıtsın diye. Çünkü aptal bir konuyla alakalı tüm falcılar 10 aydan beri olumlu olacağını söylüyorlardı her şeyin ama Mihriye hanım asla olamaz o iş dedi. Artık ben de ümit etmeyi bıraktım. Çook iyi geldi bu bana. Salak gibi olur umuduyla aylardır üzülmekten bıkmıştım çünkü. Gerçekleri duymak üzerimdeki yükü aldı. Bilinçaltıma komut vermem de işe yaradı sanırım.kaydirigubbakcemile3
Uzun lafın kısasıı.. upuzunca bir süre falın ' f 'sini duymak istemiyorum. O derece doyurdu beni..
Herkese tavsiye ederim.yerimseniben

Telefon numarasını özelden alabilir miyim? Ankara'ya gittiğim zaman baktırırım.

Arama motorundan Ankara Mihriye Fikriye yazın. Orada telefonu ve adresi göreceksiniz.yerimseniben

Arama motorundan aradığımda bunu da buldum.

.................yine 2 kızkardeş war sakarya caddesinde.unuttum isimlerini.ikisi aynı kafede çalışır..mihriye fikriye sanırım.mürsel war.kimsenin işini yapabildiğini duymadım...tamara wardı..şu an aklıma ilk gelen bunlar...ne dedikleri çıkar ne de yönlendirdikleri hocadan bir hayır çıkar..bir de garip diye biri wardı bi ara...göz falı bakıyormuş.
için kaldırabilirse onunla gözgöze bir kafenin ortasında saatlerce bakış durdaha çok war.hatırladıkça yazarım...............
(Bir kişi bir sitede bu yorumu yazmış.) Arama sayfasında 3. çıkan sonuçtaki sitede yazılmış.

Arama motorundan aradığımda bunu da buldum.

.................yine 2 kızkardeş war sakarya caddesinde.unuttum isimlerini.ikisi aynı kafede çalışır..mihriye fikriye sanırım.mürsel war.kimsenin işini yapabildiğini duymadım...tamara wardı..şu an aklıma ilk gelen bunlar...ne dedikleri çıkar ne de yönlendirdikleri hocadan bir hayır çıkar..bir de garip diye biri wardı bi ara...göz falı bakıyormuş.
için kaldırabilirse onunla gözgöze bir kafenin ortasında saatlerce bakış durdaha çok war.hatırladıkça yazarım...............
(Bir kişi bir sitede bu yorumu yazmış.) Arama sayfasında 3. çıkan sonuçtaki sitede yazılmış.

Hadi yaaa..:bbo: Ben bunları görmemiştim. Ama Mihriye ve Fikriye'yi baya araştırdım. Çok iyi olduklarını söylediler.Aslında şüphe de duydum acaba onların tanıdıkları fln mı bana öneride bulunanlar diye. Ama cidden iyi gibi geldi kadın bana. Facebookta da bir sürü insana msj attım onlar hakkında bilgi için kimse geri dönmedi. Aklım karıştı..kafamçokkarıştı

X