Ankara'daki Falcılar

Kimse bakmadığı için 25 düşürmüş tatlımm . 40 tl ye bakar dı kocasıda dakika tutardı 20 dakkıka 40 tl . 2 yıl olmuşturrr.işler düşünce 25 çekmniş demekki

20 TL lik fal bu kadar olur diyeni gördükte dakika tutanınada hiç rastlamadım demek ki varmış vay beee.

çok fazla olmasada altınlarım çalınmıştı,burada bahsi geçenlere gittim birkaçınada arayarak telf.la baktırdım.esma hn.bana 3 aya kadar altınlarını bulacaksın yaşlı bir yakının aldı adında z harfi var dedi,tam yılbaşı günü baktırmıştım,aynen dedigi gibi dün hem çok sevindim hem çok üzüldüm,yakınımın böyle bir şey yapmasını aklım almıyor,altınlarımın yarısını dahi bulmuş olmam beni sevindirdi çünkü bende zan altında kalmıştım hoş olmayan şeylerle itham edilmiştim,sanki omuzlarımdan bir yük kalktı sayın tfnisa tesadüfte olsa yönlendirmeniz için teşekkür ediyorum

Son düzenleme:
kızlar deneyin derim kesinlikle iyi bana her dediği çıktı arkadaşlar ucuza bakıyor. ve 3 harflileri varmıs kadının. allita cafe 4.kat yıldız.yüksel caddesine tombiş diye cafe var o binada

ben yeni üye oldum ama yözüazılanların hepsini okudum tam bir fal tutkunuyum ankarada birçok falcıya gittim ama beni en çok etkileyen dikmendeki yasemin hanım 2 yıl öncce gitmiştim ne söylediyse harfiyen yaşadım ki hiç aklıma gelmeyecek şeyleri son birşey demişti şu an gerçekleşmesi imkansız gözüküyor ama daha 4 ayı var bakalım :) yalnız yasemin hanımın tel numarasını kaybettim acaba bilenler özelden atabilirlermi

yasemin hanımın yerini biliyor musunuz acaba ..ben siteye yeni üye oldum

telefon numarası vermiştim özelden arayıp öğrenebilirsin adresini .niye telefon açmıyorsunki? Ben insanların açık adresini onların bilgisi ya da izni olmadan paylaşmayı etik bulmuyorum doğrusu hem de ortak bir paylaşım sitesinde .telefon aç açık açık konuş nerdesiniz diye.. Bir telefon uzaklığında sonuçta.tabi çok acil ihtiyacın varsa burası cafe değil ki ev. Insanların mahremiyetlerini yayınlamak hoş olmaz...tabi bu benim fikrim ama empati yapmak gerek bu tarz istemlerde.

nisanın numarasını biliyor musunuz acaba

arkadaşlar konular o kadar dağılmış ki herkes başka şeylerden bahsediyor.. benim sesimi duyan varsa EYLÜL ve ÇİĞDEM in adreslerini bilen var mı?[/QUOT

Sevgili Ecemsude, aylardır bende Eylül hn, Çiğdem hn vede Sokulludaki Yasemin hn arıyorum. İnşallah sizede banada cevap yazan bir kişi çıkar. Hoşçakalın.

Eylül hn, Çiğdem hn vede Sokulludaki Yasemin hn BU KİŞİLERİ BULABİLDİNİZ Mİ

çiğdemin telini bilen war aslında ama konuşturmak zor.20 gün önce cidan cafeye uğradım.hani olur da tekrar çiğdem gelmiştir diye.gelmemiş..semra diye biri wardı ona baktırdım sacma sapan daldan dala bişiler söylüyor dinlerken bile yeter artık deyip kendim bitirdim falı.diyeceğim şu,cidan da bir personel war.ablam güzel ablam fln gibi laflar yapıyor ağzı.onu biraz sıkıştırdım çiğdem nereye gitti biliyorsan söyle diye.önce,çiğdem çalışmıyor 2 gün önce tlf.da konuştuk ewdeymiş dedi.eh o zaman telini wer dedim.yine kıwırdı bende teli yok o aramıştı gibisinden.ama o adam onun nerde olduğunu biliyor söylemiyor.o kadının ayağını kaydıranlar figen esen nisan.çünkü boynuzun kulağı gectiğini farketmişler.garibim çiğdemin de sucu şuymuş.birgün kafede yere çömelip oturmuş.çok ayıpmış fln.yani cidan a yolu düşen olursa o kapıda karşılıyan hafif kilolu 30 yaşlarındaki adamın ağzından laf almayı başarırsa buluruz.ama inanın çiğdem asla olmıyacak bişey için 28 kasım demişti.27 kasımda saat 12 de uyudum.28 kasıma gireli 5 dk oldu saat 00.05 te dediği gercekleşti.ardından bütün detaylar bir bir çıktı.aptal kafam hiç inandırıcı gelmediği için öylece d,nleyip gecmiştim.bi ssat baktı da yanıma not almadım.

çiğdemin yerini biliyor musunuz acaba

verzogen we çiğdem i arayan herkese haberim war.çiğdem cidan da başlamış yine.eskisinden daha çok gelişmiş fal bakıyor.tek kelimeyle doyurucu .hiç bir soru sormuyor ağızdan laf cekip o yolda yürümüyor.o kadar karışık bir konumu detayıyla bildi.tarihler net.hergün bir,ini deneyeceğinize bir kere çiğdem e gidin we dediği tarihleri sabırla bekleyin..ewim de sewda ,gülcan,turuncuda cengiz rengarenkte fatoş we songül sanırım,taynatta yıldız,kupa kızı kafede neşe,daha kimlere para dökmedim ki bu son 1 ayda.sadece karameldeki leyla we çiğdem in dediği olaylar we tarihler örtüşüyor.bu ikisinin üstüne tanımam.ama çiğdem in tarihleri net we tutuyor.ayrıca verzogen arkadaşım,sana bir tel no wericektim ama özel msj hakım yok nasıl olur bilmem..şöyle de bir konu war.sana bahsettiğpim ankara dışındaki kadına kendim gittim bir hafta önce.kulağından rahatsızlanmış cep tel yasaklamış dr.u tel de kısa bakıyor yani..yine de istiyorsan weririm telini.ok?

çiğdemin yerini biliyor musunuz

Arkadaşlar bende Medyum Narin e gitmiştim 5-6 ay kadar önce tanıdığın ve tanışacağın tüm isimleri söylüyor.Verdiği tüm isimlerle tanıştım.Ben de yüzük falı bakıyorum ilgilenenler olursa... bugün çay mı içtiniz kahve mi? saat kaçta kalktınız?Ne zaman Evleneceksiniz?aklınıza gelen ne varsa yardımcı olabilirim.

banada bakarmısın canım şu bekarlığım ne zaman bitecek, beni sevecek var mı?

kızlar kızılayda tarota bakan gay bi çocuk varmış,her şeyi biliyormuş,isimlere kadar söylüyormuş.ben ona gitmek istiyorum,çok merak ettim.Yerini ve fiyatını öğrenip gidicem.
Aranızda giden yada duyan oldu mu acaba?
Ya arkadasim yazik gunah ya niye bole sacma seylerle ugrasirsinizki .gelecegi gecmisi herseyi ALLAH bilir gerisi bos yalan dolan niye kendinizi kandiriyorsunuz rabbim akil ihsan eylesin

benimde tavsiyem var esra diye bir salih hoca diye ben aradım dedikleri var reklam yapmak istemiyorum sorunuz varsa özelden yazabilirsiniz

Ben iki ay önce Turuncu cafe Cengiz e gittim durumu bildi ama verdiği tarih tutmadı

Online fal sıktı gerçekten iyi dediğiniz biri var mı arkadaşlar? 40 tl ye kadar

X