Adetim 3 gün gecikti... hamile miyim değilmiyim

hamilemiyim değilmiyim lütfen oylayın bana yardımcı olun...

• Ankete Katılan
    17
  • Anket Kapalı .
canım ben oy kullanmadım.
arkadaşım 8 gün geçti
test yapıyorduk negatif düşün yaşanan stresi
8 gün adet oldu.
en güzeli kan testi yapman.
birde çubuk testi bir daha yap bakalım.

canım ben oy kullanmadım.
arkadaşım 8 gün geçti
test yapıyorduk negatif düşün yaşanan stresi
8 gün adet oldu.
en güzeli kan testi yapman.
birde çubuk testi bir daha yap bakalım.

kan testi için perşembeye kadar beklicem canım doktorumun tavsiyesiyle.
çubuk testleri 2 gündür yapmıyorum hep negatif çıkıyor.
bende adet olucam belkide bilmiyorum.

Canım adet gecikmen stresten de olabilir belki kafana cok taktıgın için ama hamile kalma ihtimalin de yüksek bence benim bir arkadasım adeti 4 gün gecmesine ragmen test yaptı cıkmadı ama hamileydi bence evde yapılan testlere daha yeniyken cok güvenme en iyisi kan testi.

kan testi yaptır canım ben 5 gün gecikmeden sonra adet oldum.En azından sonuca göre tedbir alırsın inşallah hamilesindir değilsende başka bişey varsa tedbir alırsın daha fazla erteleme bence böyle daha strese girersin

Bazen gecikebiliyor,benim iki ay once 6-7 gun gecikmeli olmustu oysaki regl lerim cok duzenli idi.. birde yaptiginiz testlerde negatif cikiyorsa 7 gun gecikme oldugu halde bence hamilelik yok,olsa idi silik dahi olsa cikardi.....Hayirlisi olsun bakalim,Allah gonlunuze gore verisn ins'Allah...

Bende suan bekliyorum 8 mayis hastalanmam gerekiyordu bugun hala olmadi yine 2 ay once oldugu gibi gec gelcek sanirim...:smiley-cool:

ne bilim kan testi de yaptırsam parayı sokağa atıyomuş gibi hissediyorum.çünkü hiç inanmıyorum gebe olduğuma hiç umudum yok ki.bugün sabah gene test yaptım hem ovulasyon hem gebelik ovulasyon testim çok koyu çıktı.gebelik testinde çok çok silik bir çizgi var gibi ama 3 -5 gün öncede aynı şey olmuştu bu testlerin azizliği tam zamanında tutuyo sinir bozuyo

burcu arkadaşım benim adetim 10 gün gecikti... bende 10. gün yaptım testi.. hemen çıkmıştı çift çizgi...darısı başına..

p1010653l.jpg

bu gebelik testi

X