Slimlipo Yaptırdım bayanlar :)

Merhaba arkadaşlar,

deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum..Çoğu insan araştrma sürecinde yazılarını yazıyor yaptırdıktan sonra siteden kopuyor. Ben mümkün olduğunca sizlere bu konuda yardımcı olmakistiyorum...Ben Coşun Levent Taşçı ile anlaştım. Benim bel ve karın bölgemden problemim vardı ancak yağanma yoğun olduğu için ve max. 2lt yağ alabilecekleri için iki bölgeyi ayrı ayrı yaptırmam gerekti.Bel bölgemden 2 lt yağ alındı ve ücret olarak 4000tl ödedim.(Daha az yağlı olanlar için ücret azalabiliyormuş bunuda sordum ilgilenen arkadaşlar için)

Belimden yaptıralı 3 gün oldu..ilk gün; S.plast a gittim. kan aldılar..Çoşkun bey gelip resimlerimi çekti... Sonra hemsireler damar youlndan sakinleştirici yaptı..Bölece merkeze girdikten sonra,1 saat sonra ameliyata girdim. Ameliyathanede sedasyon yöntemi le anestezi uygulandı.Bitime yakın uyandım beni bandajlarlarken söyledikleri gibi yoğun bir titreme hissettim. Odaya aldılar. üstümü örttüler üşümem geçince çay çörek ikram ettiler onları yedim.1 saat sonra da tek başıma taksiye atlayıp evime geldim. o gün ilaçların etkisiyle pek birşey hissetmedim. hatta dedimki insanlar ne kadar abartabiliyorlar :)) ilk gece tek sıkıntınız korseniz oluyor ve uyuyamıyorsunuz.. Çünkü korsenin altında sızıntılara karşı kompresler olduğu için bayağı kalın oluyor. (bu arada sızıntılar kan değil işlem için vucut içine verilen renkli sıvı) ve benden hiç sızıntı olmadı..
Ertesi gün ilaçların etkisi geçince biraz sıkıntılı oldu. Coşkun bey kas agrısı gibi hisseeceksin demişti. Ama söylemeliyimki şiddetli bir kas ağrısı hissediyorsun. Hatta evde yalnız olsam ağlayabilirdim sanırım ve de kendime nasıl yaptırdım die çok kızdım. Ağrı kesiciler vs o günü atlattım. ama vucudum okadar yorgun düşmüşki o gece rahatlıkla uyuyabildim. Ertesi gün kalktığımda daha iyi hissediyordum. aslında 3. günden sonra bandajlar alınmlaıydı ancak işe dönmem gerektiği için benmikleri erken aldılar. Coşkun bey bandajlarımı açtı ama o bele inanamadım arkadaşlar. Benim kütük gibi belim gitmiş kıvrımlı birşey ortaya çıkmış. Inanılmazdı.. O anda tüm acıyı unutuosunuz ve iyiki yapmışım diyorsunuz.. resimlerimi çekti. ilk resimlerimle yeni resimler arasında dünya kadar fark var :) ki düşünün bu adaha ödemlerimin inmemiş hali. 20 gün boyunca daha küçükçe bir korse giyeceğim. Su anda ödemlerimden kaynaklanan hafif dalgalanmalar var.ama ödemlerin geçince onlarda gececek :) Üzerimde her zaman giydiğim bir gömleğim vardı.. Bandajlı hali bile artık bol geliodu düşünsenize :))
Eve gidince bandajı açıp kendimi inceledim.İki tane ,belimin alt kısımlarında iki tane de üst kısımlarında olmak üzere toplamda 4 dikiş yerim var ama dikişler çok küçük.. onlar düşünce haber vereceğim sizlerle...
Bugün işteyim. Bazı hareketleri yapmak zorluyor ama inanın değermiş..umarım kısa zamanda iyice toparlanırım. sıra göbişe geldi çünkü:)
Sorularnız varsa elimden geldiğince cevalayacağım.
sevgiler :))

Anika Selamlar ,

Gercekten operasyonun basarılı gecmesıne cok sevındım.Sen kac kıloydun , hangi bolgelere yaptırdın , su an kılon nedır ?ıyılesme surecı ve goruntu nasıl ?Agrı tamamen kayboldu mu , Vucudunda dalgalanmalar var mı?

Cok soru sordum :) Ben de martın ilk haftasonda Levent Bey 'e slim lipo yaptıracagım . Çok arastırdım ama bende sonunda ona yaptırmaya karar verdım.Umarım pişman olmam .

merhabalar.
bende basen bölgeme istiyorum bunun için arayıp bi bilgi alıyım dedim ama bana 6-7 bin gibi bir fiyattan sözettiler.

herkese merabalar..bende sizinle paylaşmak istedim.
29.02.2012 öğleden sonra saat 2 buçukta dr.coşkun levent taşçı ya basen ve simit bölgemden operasyona girdim..öncelikle şunu söylemek istiyorum..doktorumuzun alabiliceği max.lt miktarı 3 litre...ve açıkca sana diyorki benim alabiliceğim 3 litre var tek bir bölgeden alırsam daha çok farkeder.bel basen karın alırsam daha az farkeder.bende bu yüzden simitlerim ve basenimden almasını istedim..ve ücret 8000 tl..pazarlıkla 7.500 inebildi doktorum ancak..ben operasyona girdim..uyumuşum..tek hatırladığım arada bir uyanıp yüzümün çok kaşındığı için kaşıma isteği duydum..ve biraz da hissettim belimde bişiyler olduğunu..ama verilen ilaçlardan ötürü pek birşey hissettiğimi hatırlamıyorum..ameliyat masasında korse giydirilirken uyandım..çok üşüyordum..öncelikle göğüs altından dize kdr inen önden çıt çıtlı bir korse giydiriyorlar..tabi o korsenin altında pamuklu pedler var..sonra onun üstünede belden cırt cırt lı daha sert bir bel korsesi taktılar ve odaya aldılar benim.5-10 dk kdr çok üşüdüğümü hatırlıyorum.annem hemen üzerimi örttü.sonra hemşire çay çörek getirdi..onları yiyince kendime geldim..bir 15 dk sonra doktorum geldi herşeyin yolunda gittiğini söyleyip 3 gün sonra sargılarımı açmak için sözleşip bizi uğurladı..açıkcası ilk gün hafif bir kas ağrısı hissettim.hareketlerim gayet normaldi..ama 2.gün ne yalan söyliyim canım çok acıdı.gerçekten.ne yatabiliyordum ne kımıldayabiliyordum.doktor ağrı kesici ve antibiyotik vermiştii..sızıntım çok oldu.kan gibi bir sıvı çıkıyor popo bölgemden..acı yı tarif etmem gerekirse penicilin iğnesini vücudunuzun heryerine yapmışcasına bir ağrı..ben akşama doğru bel korsesinden çok rahatsız oldum..çünkü göğüs altımdaki kemiğe denk geliyordu.ne kdr düzeltsemde oraya tekrar çıkıyordu ve nefes almamı engelliyordu.bende çıkardım..o gece daha rahat uyudum acılarıma rağmen.3gün çok heyecanlı uyandım.öğlen 1 buçuktaki randevumuza gittik..doktor geldi..bel korsemi göremeyince bana direk keşke çıkarmasaydınız dedi..bende neden ne olur falan dedim..o sert bel korsesi ödem oluşmamasınbı sağlarmış.bende çıkarttığım için bende çok ödem olmuş.kısaca korselerim çıkıp aynaya baktığımda umduğumu bulamadım.aynıydım çünkü.doktorum 20 gün içinde sonuçlarımın beni şaşırtıcağını söyledi.ancak öyle moralim biraz düzeldi..bugun 4.günüm.çok hafif ağrılarım var.umarım gün geçtikçe ödemlerim iner ve ben sonucu daha net görürüm..şimdilik bu kdr..ben deneyimlerimi paylaştım.sorucaklarınız olursa seve seve yanıtlarım.hepimize sıhhatli günler diliyorum.

herkese merabalar....... günler diliyorum.

selam, çok geçmiş olsun.. aslında çok çok mucizevi beklentilerle gitmemek gerektiğini hepimiz biliyoruzdur ancak hayal kurmamak ve o hayallere kapılmamak elde değil. yine de istediğiniz vücuda kısa zamanda ödemleriniz inince ulaşacaksınız, ne de olsa yaza daha çok var :)

3lt yağ alındığını bilmiyordum açıkçası, ben bir yıl önce görüşmüştüm ikna olmuştum, annemi anca ikna edebildim ve bu hafta randevu almayı planlıyordum ama beni biraz tereddüte düşürdünüz. levent bey öyle ısrarla ya 2 lt ya da 2 saat sınırlamasını belirtmişti ki şimdi 3 lt olduğunu duyunca işin biraz daha ticarete döküldüğünü ve rakiplerinden geri kalmamak adına böyle bir girişimde bulunulduğu hissi uyandı bende. geçen sene 2 lt yağ 4000 tl idi, peşinde 3500tl oluyordu, hatta kartla ödeseniz de eğer 3-4 operasyon geçirecekseniz de işlem başına 3500tl alındığını duymuştum. tam para buldum derken birden böyle bir artış olması benim kilomla barışık hale gelmemin daha iyi olacağını düşünmeme sebep oldu :44:

selam, çok geçmiş olsun.. aslında çok çok mucizevi beklentilerle gitmemek gerektiğini hepimiz biliyoruzdur ancak hayal kurmamak ve o hayallere kapılmamak elde değil. yine de istediğiniz vücuda kısa zamanda ödemleriniz inince ulaşacaksınız, ne de olsa yaza daha çok var :)

3lt yağ alındığını bilmiyordum açıkçası, ben bir yıl önce görüşmüştüm ikna olmuştum, annemi anca ikna edebildim ve bu hafta randevu almayı planlıyordum ama beni biraz tereddüte düşürdünüz. levent bey öyle ısrarla ya 2 lt ya da 2 saat sınırlamasını belirtmişti ki şimdi 3 lt olduğunu duyunca işin biraz daha ticarete döküldüğünü ve rakiplerinden geri kalmamak adına böyle bir girişimde bulunulduğu hissi uyandı bende. geçen sene 2 lt yağ 4000 tl idi, peşinde 3500tl oluyordu, hatta kartla ödeseniz de eğer 3-4 operasyon geçirecekseniz de işlem başına 3500tl alındığını duymuştum. tam para buldum derken birden böyle bir artış olması benim kilomla barışık hale gelmemin daha iyi olacağını düşünmeme sebep oldu :44:

meraba anisetta..umarım hepimiz en yakın zamanda istediğimiz vücuda ulaşırız..levent bey çok açıklayıcı bir doktor..merkezinde hem 2 lt yağ aldırıcı slimlipo cihazı hemde 3 lt yağ alan slimlipo cihazı bulunmakta..ama 2 lt yağ için kullandığı bölgeler genellikle kollar,göğüsler ve yüz yağları içinmiş.yada çok ince bir vücuda sahip olup tek bir bölgeden 2 lt yağ alımı olabiliyormuş.açıkcası ben 2 lt yağ aldığı cihazı bilmiyorum fiyatlarını.ancak dediğim gibi 3 lt alan cihaz çok yeniymiş.ve oldukçada tavsiye ettiği bir makine..saat sınırlamasından hiç bahsettmedi.sadece dediki ben kanullerin paketini açmadan önce üzerinde ki barkotu makineye okuttuğum an otomatik açılıyor ve 3 lt ayarına getiriyor.yani 3.buçuk litre alma olanağı yokmuş.çünkü cihaz otomatik kapatıyormuş 3 lt den sonra.ve fiyat 8000 tl.diyorki istersen birçok yerinden 3 lt aliyim ama azalır..seninde bildiğin üzere tek bir bölgeden alınan 3 lt yağ ile vücuda paylaştırılmış 3 lt yağ oldukça fark eder..umarım paranı denkleştirirsin..ama doktorumun kendinden emin halleri beni etkileyen.20 gün sonra beni arıcaksın teşekkür için falan dedi.umarım onun dediği gibi olur herşey.:KK34:

ne güzel dedin, umarım dediğin gibi olur.. benim canım çok tatlıdır öyle ki hayatımda bir defa ağda yaptırdım alt bacağıma o da bir parça bezden sonrası olmadı düşün artık :) işlem sonrası ağrılar bir gün dahi olsa da dayanmak için uyku ilacı fln gerekecek sanırım ya da voltaren iğnesi de olabilirim :KK34:

Herkese selam.ben de levent beye slimlipo yaptirdim.basen,bel,bacak.oradan alinan yaglardan da popoya enjekte edildi.levent bey cok aciklamaci ve rahatlatici bir doktor.ama keske bu kadar rahar anlatmasaymis diyeum su an.ben cumartesi oldum.korse inanilmaz sikiyor.bunun disinda ilk gunden beri oldukca fazla agrim var,tek basima oturup kalkmam cok zor.korse zaten kan dolasimina izin vbermiyor.tu valete gidip gelmek de sorun.sali gunu bandajlar acilacak.umarim bu cekilenlere deger diyorum.sonuclari bildiririm sizlere.ancak sunu ileteyim, sonucta slimlipo olsa dahi , bu iki saatlik ciddi bir operasyob, bu nedenle ,yaptirmadan onceisinizi ayalamanizi tavsiye ederim.en az dort gun evde yatiyorsunuz o kalin bandajlar cikana kadar.bandajlar ciktiginda goruntumden mutlu olailmeyi diliyorum simdilik:)

selam kızlar hepinize geçmiş olsun...
inanın bu ağrıları uynutacaksınız :)))
bn hemen param olsada bi an önce karnım için gitsem diyorum..
benim opr. olalı 1 ayı geçti.. belimde farkedilir incelme var. anisetta resimleri gördü.. öyle mükemmel bir değişim değil ama olsun yine de oldukça farklı bence.. en azından kot giydiğimde fırlayan yanlarım yok.. hafif ödemlerim var hala ve biraz uyuşukluğum.. ama kesinlikle dalglanma boşluk gevşeklik vs yok...
kilom hiç değişmedi.. ama Levent bey bana şimdi giyisi alışverişğ yapma 2 ay bekle dedi.. iki ay sonra oturacak ozaman aldıkların çöp olmasın dedi :)

benim opr. olalı 1 ayı geçti.. belimde farkedilir incelme var. anisetta resimleri gördü.. öyle mükemmel bir değişim değil ama olsun yine de oldukça farklı bence.. en azından kot giydiğimde fırlayan yanlarım yok.. hafif ödemlerim var hala ve biraz uyuşukluğum.. ama kesinlikle dalglanma boşluk gevşeklik vs yok...
kilom hiç değişmedi.. ama Levent bey bana şimdi giyisi alışverişğ yapma 2 ay bekle dedi.. iki ay sonra oturacak ozaman aldıkların çöp olmasın dedi :)

anika umarımm sende sonuçlara çabuk ulaşırsın.ancak benimde nişanıma 1 ay var.ve levent bey bana dediki 20 gün sonra elbise al dedi..ve eğer korseleri takarsan 10 günde %80 lik sonucu görüceksin dedi..yani sende diyorsunki 1 ay oldu hala mükemmel bir değişim yok diyorsun..git gide umutsuzlaşıyorum :KK43:..eğer mümkünse banada önce ve sonra fotolarını yollarmısın anika..ben yeni üyeyim de :) şimdiden teşekkür ederim.

Anika gercekten cok tesekkurler, insanamoral veriyorsun.ben bugun bandajlari cikartmaya gidiyorum, umarim guzl sonuclar alir ve sizlerle paylasirim.

Gabby hadi bakalım hayırlısı :))
bu forumun bana çok faydası oldu.. bnde insanlarla bu nedenle deneyimlerimi paylaşmaki stiyorum ki maddi imkanı olan ve öz güven sıkıntısı yaşayan herkes bunu yaptırmaktan çekinesin diye yol göstermek isterim :))
korseni çıkardığı andaki görüntünü unutma sakın.. bu görüntü senin iki ay sonraki görüntün olacak büyük ihtimalle (morlukları ve korse izini saymayalım tabi) çünkü korse ilk çıktığında belim incecikti inanamadım :) ama şimdi ödemlerim var.. çok fazla su içiorum eztra bişey yapmıyorum ama umarım bi an önce onlarda geçer ve ince belli olurum :))
seninde güzel haberlerini bekliyoruz... :KK76:

Slm, gerçekten harika bir sonuç almışsın. benimde yıllardır inceltemediğim yanlarım ve bacaklarım var. kilo verdiğimde çok zayıf oluyorum hiç göbeğim olmuyor belim inceliyor ama yanlar ve bacaklar ne kadar incelse de hem fışkırıyor hemde kalın. çıldırmak üzereyim böyle operasyonlara da hiç güvenemiyorum. canlı olumlu örnekler görsemde pimpirikliyim işte =) inş. bende bir gün cesaret ederimm.

evet ben gördüm anika nın resimlerini ama hiç de fena değil, ödemli hali de olsa derli toplu düzgün hoş bir görüntü olmuş ben beğendim açıkçası.

ben dün randevu aldım, 1 yıl önce görüşme yaptığım için istersem haftaya cuma işleme gelebileceğimi söylediler ama bir yıl zarfında bir yenilik değişiklik vs oldu mu diye tekrar görüşmek istediğim için direk işleme girmeyeceğim. ayın 20sine randevu verdi, 22sine de opsiyon koydu işlem için. telefondaki kız tek bi kanül olduğunu 3 lt ye kadar yağ alınabildiğini normal diyatın 5500tl olduğunu ama peşin ödemelerde 4000tl alındığını, kredi kartıyla tek çekimde ise peşin fiyata 200-300 tl gibi bir ekleme olduğunu söyledi ama en doğrusunu doktorla konuşunca öğreneceğim, neticede bu tür konularda doktorun dediği esastır.

ben kilo aldığımda da verdiğimde de hep orantılı bir vücuda sahip olmuşumdur ama şimdi bölgesel yağ aldırdıktan sonra bu düzenim değişmez diye umuyorum.

bu arada benim koltuk altlarımda minik yağ bezeleri var, rahatsız etmiyor ama yağmur yağacağı zaman ( romatizma gibi :KK9: ) kaşıntı yapıyor, eğer işlem sırasında minik cerrahi müdahaleyle aldırabilisem çok sevineceğim, malum lokal anestezi gözümü çok korkutuyor..

gabby güzel haberlerini ve mümkünse fotolarını bekliyorum hatta çatlıyorum :)

ah bi de bu siteye üye HelenAda diye biri vardı bütün vücuduna yaptırmıştı ama sonradan milletin sorularını cevaplamadan kaçmıştı ya da artık siteye girmeye gerek görmedi.. doktora onu da soracağım, muhtemelen adı Ada dı hanfendinin.. umarım reklam olsun diye girmemiştir kendisi..

yaptırmak isteyenlerin acele etmesini tavsiye ederim ileriki tarihlere gün verdikleri için beklemek sıkıcı olabiliyor :KK34:

Merhabalar ,

bandajlarım cıktı . Benim slimlipo yaptırmamdaki amac , ust bacaklarımın cok kalın olmasıydı. Dr. Bey , ust bacakla beraber basen ve belden de alınırsa daha sekıllı bır vucudum olacagını soyledıgı ıcın uc bolgeden de alındı bende.

Bandajlar acıldıgında belımın baya ınceldıgını gordum. Çok duz ve genıs bır popom vardı. Popoma da , alınan yaglardan enjekte edılmıstı.gercekten de belırgın yuvarlak bır popom olmustu. Ancaak asıl sorunum olan bacaklarımda hıcbır degısıklık goremedım.Bu nedenle aslında su an ıcın yaptırdıgım işlem hedefini bulamadı. Ancak tabi ödemler gecince sonuclar degısırmı bılmıyorum. 20. gun ve 40. gun tekrar kontrolum olacak. o zamanki sonucları da paylasacagım.

herkese güzel gunler...

Merhabalar ,

bandajlarım cıktı . Benim slimlipo yaptırmamdaki amac , ust bacaklarımın cok kalın olmasıydı. Dr. Bey , ust bacakla beraber basen ve belden de alınırsa daha sekıllı bır vucudum olacagını soyledıgı ıcın uc bolgeden de alındı bende.

Bandajlar acıldıgında belımın baya ınceldıgını gordum. Çok duz ve genıs bır popom vardı. Popoma da , alınan yaglardan enjekte edılmıstı.gercekten de belırgın yuvarlak bır popom olmustu. Ancaak asıl sorunum olan bacaklarımda hıcbır degısıklık goremedım.Bu nedenle aslında su an ıcın yaptırdıgım işlem hedefini bulamadı. Ancak tabi ödemler gecince sonuclar degısırmı bılmıyorum. 20. gun ve 40. gun tekrar kontrolum olacak. o zamanki sonucları da paylasacagım.

herkese güzel gunler...

bacakların incecik görünmemesi normal çünkü yerçekimi sebebiyle ödem aşağı inmiştir, doktor bana böyle birşeyler demişti en azından..

nasıl bir korse taktılar sana o kadar bölgeyi bir anda mı korseye soktular? hani diz üstünden göğüs altına kadar olan önü kopçalı korseler var ya onlardan mı verdiler sonra? kalın korse nasıldı? bir de tuvalete giderken korse çıkması gerekıyor muydu? hani o sırada 5dk bile olsa vücut korseden çıkacağı için ödem toplayabilir..

arkadaslar hepinize gecmis olsun....

fiyat konusunda kredi kartina hala taksit yapiyor mu doktor...

bir de benim surem kisitli. her 3 gunde bir bolgemi yaptirmak cok mu agir olur. bunye kaldirir mi? agri esigim yuksek diye cok ta yuklenmek istemiyorum. ama 3 gun surenin yeterli oldugunu okumustum. siz ne oneriyorsunuz?

vade farklı olarak taksit yapıyorlar diye biliyorum ama çok farkeder bence.. arayıp sorabilirsin.. ben birkere arayıp muhasebe dept. bağlanmış ve sormuştum.. hiç tatmin edici bir cvp değildi açıkçası..kredi alıp yaptırmak daa mantıklıydı..ama bence dr. un rolü büyük.. dr ne derse o.. dolayısıyla dr la görüşüp onunla pazarlaık yaparsan belki ii bir rakam alabilirsin taksitli ödeme için :)
bnde forumda okumuştum 3 günde 1 yapıldığını ancak bn olsam yaptırmam.. biraz vucut rahatlasın yapılan bölgenin sızıları azalsın daha rahat hareket etmeye başla bence öyle yaptır.. ama diğer taraftanda bölge de önemlidir.. mesela ben bel yaptırdım..inanın bel kaslrımızı gün içerisinde bu kadr etkin kullandığımızı ancak o zaman anladım :) birde bozulmuştum aynı anda karnımı nie yapmadılar diye. meğer karnımıda yapsalar ben hareket edemez,doğrulamaz yatamaz kalkamazmışım 3-4 gün:s Diğer taraftanda vaktim kısıtlı diyorsun tabi o işte sıkıntı aslına bakarsan..ben geçen sefer bel için izin kullandım şimdi karına giddeceğim işi nasıl organize edecğimi bilemiyorum poff :KK43:

X