Saç Uzatma Yöntemleri O kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz..işte cevabı..

en iyisi ben bildigim yoldan sasmiyim..
taktim farkli tarih gösteriyor burda yanlis tarihler veriliyor anlamadim ki ??!
yada direk takvime bakip ordan takip etmek yerimseniben

canim sen bana temmuz icin 13-14 demistin, bu takvimde dolunay 26 temmuz ??

canım ilaçlardan kafam allak bullak,ne zaman dedim hatırlayamıyorum.
bi yanlış anlaşılma var ama net düşünemiyorum inan..

ama dolunay 26 temmuz.
13-14 temmuzu saç için vermişimdir mutlaka.çünkü bu tarihte ay aslan burcunda ve büyüyen fazda olcak.

13 ve 14 temmuz günleri saç keimi için en uygun günler aliye03 :)

canım 13.sayfada sormuşsun ve bu cevabı yazmışım sana..
dolunay dememişim zaten..kaldı ki dolunayda saç kesilmez bana göre..

bir de şu birkaç mesajdan nasıl alıntı yapılıyor bi anlatın bana ya :kedi:

çok sevindim bu sonuçlara..niye daha önce paylaşmadın :eek:klava:

insanlar sonuçları okumadan inanamıyorlar (bende dahil)

aa birde..lise değil tatlım,ilköğretim..ama yeni mezunken lisede de 1,5 yıl çalışmıştım.

kaydirigubbakcemile3 nereye yazacağımı bilemdim ama çok kişiye söyledim onlarda uyguluyor hepsinin sonuçlarını yazıcağım ben bunlara herkesden çok inanıyorum a.s. sana çok teşekkürederim aycangül hiçbir şey olmasada psikolojim düzeldiikaydirigubbakcemile2

canım o takvimde dikkat edersen sadece dolunay ve yeniay konu edilmiş.ara tarihler yok.
takvime göre 26 temmuzdaki dolunayda ; ay kova burcunda güneç ise aslan burcundaymış.yani karşıt burcunda..siz sadece burdan takip edin,kafanız karışıyor,kuşku düşüyor içinize..
hesaplanma şekli de sorulmuştu.geçmiş sayfalara yazmıştım.

dün işaret parmağımdan ameliyat oldum.şu an tek elle yazmaya çalışıyorum.uzun uzzun yazamıyorum,kusura bakmayın.

hımm..teşekkr edrm cnm bilgilendirdiğin için dediğin gibi en iyis burdan takip etmekyerimseniben geçmiş olsun cnm bu arada...a.s.

merhaba arkadaşlar aycangül öncelikle geçmiş olsun allah şifa versin canım tüy sorunundan sonra saç sorunundaki topiğede geldim aycangülüm; bir taraflarımızdaki tüyleri bitirmeye uğraşırken saçlarmızıda güçlendirmek için uğraşıyoruz herkes iyi sonuçlar alır inş.benimde saçlarımda genel olarak bi problem yok ama temmuzda saçlarımı boyatıcam yine bu aya göre yapmayı düşünüyorum oturdum sayfaları tek tek okudum sıkıla sıkıla ama benim sizden bi ricam var şimdi tek tek isim veremem ama bazı arkadaşlar gerçekten laf olsun diye şeyler yazmış geçmiş tarihleri sormuş zaten geçmiş geçmiştir ne faydası var boşuna yer kaplamış burda ciddi merak ettiğiniz bişey varsa sorun gelen ve okuyan arkadaşlarda bişeylerden faydalansın bana tepki gösterebilirsiniz ama bu böyle saatlerimi nete veremiyorum oku oku geyik yapılmış resmen buna lütfen dikkat edin tarihlere bakın soracağınız bi soru varsa sorun bu iş bu kadar sevgiler...

merhaba arkadaşlar aycangül öncelikle geçmiş olsun allah şifa versin canım tüy sorunundan sonra saç sorunundaki topiğede geldim aycangülüm; bir taraflarımızdaki tüyleri bitirmeye uğraşırken saçlarmızıda güçlendirmek için uğraşıyoruz herkes iyi sonuçlar alır inş.benimde saçlarımda genel olarak bi problem yok ama temmuzda saçlarımı boyatıcam yine bu aya göre yapmayı düşünüyorum oturdum sayfaları tek tek okudum sıkıla sıkıla ama benim sizden bi ricam var şimdi tek tek isim veremem ama bazı arkadaşlar gerçekten laf olsun diye şeyler yazmış geçmiş tarihleri sormuş zaten geçmiş geçmiştir ne faydası var boşuna yer kaplamış burda ciddi merak ettiğiniz bişey varsa sorun gelen ve okuyan arkadaşlarda bişeylerden faydalansın bana tepki gösterebilirsiniz ama bu böyle saatlerimi nete veremiyorum oku oku geyik yapılmış resmen buna lütfen dikkat edin tarihlere bakın soracağınız bi soru varsa sorun bu iş bu kadar sevgiler...

sağol canım :) uygulaman beni mutlu eder..sonuçları da paylaşırsan katlanır :)

cnm tam olarak tarih yazarmsn tüyler içn..birde ben bacak ve kol altımı epilasyonla alıorum bazı yerleri kökten gitmio kısalar kalıo bikini bölgem içnde sir ağda yaptırıyorum epilasyondan snra özel bişi sürmek gerekrmi mesela soğan suyu veya limon tuz tüyler alındktn snra sürürünce tüyler gç çıkar fln diolar arkadaşlarımız sürsem faydası olurmu acaba?gerçi bikini bölgemi alınca soğan suyu denedm ama gene çıktı tüylerim=)

cnm tam olarak tarih yazarmsn tüyler içn..birde ben bacak ve kol altımı epilasyonla alıorum bazı yerleri kökten gitmio kısalar kalıo bikini bölgem içnde sir ağda yaptırıyorum epilasyondan snra özel bişi sürmek gerekrmi mesela soğan suyu veya limon tuz tüyler alındktn snra sürürünce tüyler gç çıkar fln diolar arkadaşlarımız sürsem faydası olurmu acaba?gerçi bikini bölgemi alınca soğan suyu denedm ama gene çıktı tüylerim=)

canım bu konuyla ilgili de topiğimiz var:

http://www.kadinlarkulubu.com/isten...sorunumuza-pencereden-bakmayi-oneriyorum.html

geçmiş olsun yavrummm ahh hiç de bırakmaz topiğinii hemencicik gelmiş yardımcı olabilmek içinnn:nazar:
a.s.

geçmiş olsun yavrummm ahh hiç de bırakmaz topiğinii hemencicik gelmiş yardımcı olabilmek içinnn:nazar:
a.s.

teşekkür ederimmm.. :1hug:

bugün rahatım,ağrım yok..tek elle yazıyorum :)))

iki hafta böylr kalıcak elim..nasıl bakım yapıcam ki ben :sm_confused:

allahtan tüyleri aldık ,bir ay rahatım..bıyıklarda tamam,çıkmıyo zaten 20 gündür :hooray:

ayçangül, saç bakımı için 13 14 temmuzu vermişssin.
sence bu günlerden en mantıklısı 14 değilmi.
çünkü ayın 14 ünde ay büyümeye başlıyor ama 13 ünde yeniay konumunda
sanırım saç kestirmek için en uygun zamanlar ay büyürken değilmi?

herkese merhaba.ben saçlarımı geçen yılın ekim ayında mecburen yanıklarım yüzünden kestirdim,nerdeyse bir erkek kadar kısa kesti saçımı kuaför:KK43: o zamandan beri denemediğim hiçbir şey kalmadı şampuan bakım ağız yoluyla alınan destekler vs..çok ama çokkkk yavaş uzuyor.hatta arkadaşlarım arada bir gidip yine kestirdiğimi düşünmüşler o kadar ağır uzuyor anlayacağınız.şu anda en son denemem solgar biotin 5000 lik,yine solgar formula snh vitamin ve lacinia şampuan.ancak bugün topiğine tesadüfen denk geldim ve astrolojiye inanan biri olarak aycangül,çok etkilendim.13-14 temmuzda gidip kestireyim saçımı diyorum ama çok da korkuyorum,bazı kızlar ucundan azcık makas değdirelim demişler ne dersin kendimizmi yapalım yoksa kuaföre çok çok az diye defalarca uyarıp kestirelimmi. :):) bir de sinamekili tarif nedir?onu da 13-14 ünde mi yapalım?lütfen bana yardım edersen başka tavsiyelerin varsa çok sevinirim.saçlarım çok kısa,ve biçimsiz.uzasın çok istiyorum.şimdiden teşekkürler topikteki tüm kızlara sevgiler.

X