Saç Uzatma Yöntemleri O kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz..işte cevabı..

oğlak burcu için hangi günlerde yapmam uygun olur ?

Boğa ?:44::44::44::44::44::44:

arkadaşlar burcum oğlak/boğa hangi bakımı hangi gün yapayım diye sormuyorsunuz değil mi?
sayfalarca soruldu zira hangi burçta olduğunuzun bir önemi yok verilen tarihlerde bulunduğumuz burcun bakımlarda neyi etkilediğine göre yapıyoruz bakımları düzenli takip etmek istiyorsanız Aycangül'ün profiline girip web sitesinden bloga ulaşabilirsiniz.

EYLÜL RAİHLERİ YOK MU CANIM YAAA :KK17:

ul;13710837]layın dünya ve canlılar üzerindeki etkileri neredeyse herkes tarafından biliniyor artık.hatta MÖ sine dayanmakta bu bilgiler.tabi bu etkiler insanlar içinde geçerli.dolayısıyla saçlarımız içinde.
ay bazı günlerde yaptığımız bakımların daha etkili olmasını sağlarken bazı günlerde de bu etkiyi azaltabiliyor.
ay ve saç bakımı ile ilgili kritik tarihleri burada sizlerle paylaşacağım arkadaşlar..
deeğerlendirmeniz ve fayda sağlamanız dileğiyle..
sevgilerimle..

AYRINTILARI MESAJLARIMDA VERıYORUM.

hepinizi seviyorum, güle güle kullanın :) :KK71:[/QUOTE]

EYLÜL RAİHLERİ YOK MU CANIM YAAA :KK17:

ul;13710837]layın dünya ve canlılar üzerindeki etkileri neredeyse herkes tarafından biliniyor artık.hatta MÖ sine dayanmakta bu bilgiler.tabi bu etkiler insanlar içinde geçerli.dolayısıyla saçlarımız içinde.
ay bazı günlerde yaptığımız bakımların daha etkili olmasını sağlarken bazı günlerde de bu etkiyi azaltabiliyor.
ay ve saç bakımı ile ilgili kritik tarihleri burada sizlerle paylaşacağım arkadaşlar..
deeğerlendirmeniz ve fayda sağlamanız dileğiyle..
sevgilerimle..

AYRINTILARI MESAJLARIMDA VERıYORUM.

hepinizi seviyorum, güle güle kullanın :) :KK71:
[/QUOTE]

blogda var arkadaşım onu da profilinden kaldırmışlar sanırım google da kozmikbakım yazdığında çıkan sayfada var bakım tarihleri

canım benim 6 senedir saçlarım 12 cm uzadı uzayanlar kopuyor çok mağdurum gene uçları pürçek pürçek aldırayım dedım ama konuyu okuyunca sormadan edemedim terazi burcuyum hangi gün kestirmeliyim

canım benim 6 senedir saçlarım 12 cm uzadı uzayanlar kopuyor çok mağdurum gene uçları pürçek pürçek aldırayım dedım ama konuyu okuyunca sormadan edemedim terazi burcuyum hangi gün kestirmeliyim

buradan sorularınıza cevap bulmanız mümkün değil en azından Aycangül'den, bloga ulaşmanız lazım

Bloğun adı kozmik bakım, google'dan aratırsanız çıkar kızlar.

Son düzenleme:
Kizlar, yabanci sitelerde 16 ve 28 ekim sac kesimi icin uygun diyorlar... Aycangul henuz bi tarih vermedi galiba. Bu konuda bilgisi olan varmi?

gizemliprenses
Blog u takip ediyorum ama sac kesimiyle ilgili olan post u kacirdim herhalde:-) cvbin icin tsk ederim. Aycangulun verdigi gunu bekleyim:-)

bende kırıklarımı aldırmak istiyorum bu ay ama küser diye korkuyorum..
sinameki kürü uyguluyorum aynı zamanda, uzamasına engel olur diye korkuyorum.
hangi gün kestirsem uzamasını engellemez? ben pek anlayamadım ay meselesini ama ancak böyle sorarak cvp alabilirim sanırım :26:

arkadaslar ben anlayamadım tam olarak bu konuyu? bakım yapmak istiyorum, hangi gun başlamalıyım? bloga baktım fakat bir daha ne zaman olacağını bilemiyoruz.

X