Saç Uzatma Yöntemleri O kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz..işte cevabı..

off ben de diyorum neden azaldı bu uzama:mymeka:
çünkü ben ilk zamanlar süper uzama elde ettim ama sonra saçımı boyattım,8 martta da kestirdim kırıklarımı.
ama o ilk zamanlar elde ettiğim uzamaya hala erişemedim 8 marttan beri.çok moralim bozuluyordu.demek ki nedeni buymuş :eek:klava:

saolasın kuşummma.s.

hadi bakalım artık doğru tarihlerde bakıma devam :))

ay inşallah mahçup olmam :kedi:

merhabalar ben tırnak bakımı içinde böyle bir tarih var mıdır merak ediyorum :kedi:

ben saclarimin uclarini düzenli 3 ayda bir kestiriyorum.. en son nisanda aldirmistim, yani temmuz da yine uclarindan aldirmam gerekiyor.. temmuz icin hangi tarih uygun ??

sağol canım,hemen bakıcam topiğine.ayrıca temmuzun 13 ve 14 ü ay aslan burcunda ve yine büyüyen fazda olacak .

saçılarımız hem beslenecek hem büyüyecek ayla birlikte.bu tarihlere saçların şanslı günleri diyorum ben :)

amaaa..asıl süpriz ağustosta :))):teytey::dance:

benim kafam karisti uzman tv ye baktim temuz ayi icin
aslan burcu 22-23 temuzdaymis diyo
simdi hangi tarih dogru?bilmiyorumkismile

ha bide sunu sorucam sana aycangül..
bu günleri nerden arastirip bilgi aliyorsun ??

bakım yapmayıda ihmal etme canım.bunlar uzman tv de her ay veriliyor.
arkadaşımdan defterime not almıştım birkaç ay.işimi gördü epey.
hesaplamak karmaşık bir iş.

konularını merakla takip ediyorum canım
bende meraklıyımdır astrolojiye
benim merak ettiğim diğer burçlar neye hitap ediyo mesela aslan saç oğlak cilt balık ayak ...
terazi mesela terazi günlerinde ne yapmak gerekli başak akrep

BURÇ bedende yönettiği bölge ELEMENT besin kalitesi

KOÇ baş-beyin-gözler ATEŞ protein-meyve
BOĞA gırtlak-ses organları-dişler-çene-boğaz-bademcikler-kulaklar TOPRAK tuz (mineraller)
ıKıZLER omuzlar-kollar-eller HAVA yağ
YENGEÇ göğüs-akciğer-karaciğer-mide-safra kesesi SU karbonhidrat
ASLAN kalp-sırt-diyafram-kan dolaşımı-nabız-(saç) ATEŞ protein-meyve
BAŞAK sindirim sistemi-sinir ağı-dalak-pankreas TOPRAK tuz (mineraller)
TERAZı kalça-böbrekler-mesane HAVA yağ
AKREP cinsel organlar-idrar yolu-burun SU karbonhidrat
YAY uyluk-toplardamarlar ATEŞ protein-meyve
OĞLAK diz-kemikler-eklemler-cilt TOPRAK tuz (mineraller)
KOVA baldır-toplardamarlar HAVA yağ
BALIK ayaklar-ayak parmakları SU karbonhidrat

bu listeye göre burçların yönettiği bölgelere bakım yapabilir,tedavi edebilirsiniz.(ameliyatlar hariç) besin kalitesine göre de beslenebilirsiniz bu günlerde.örneğin toprak burçları günlerinde aldığımız mineraller iki kat etkili olur.

22-23 haziran-ay akrep burcunda olacak
24-25-26 haziran-ay yay burcunda olacak
27-28 haziran-ay oğlak burcunda olacak
29-30 haziran-ay kova burcunda olacak

bu tarihler uzman tv de var ama yinede yazdım.temmuz ayını bu ayın sonunda eklerler sanırım aynı siteye.istediğiniz zaman girip ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
şimdilik böyle canım.inşallah yardımcı olabilmişimdir.

Son düzenleme:
BURÇ bedende yönettiği bölge ELEMENT besin kalitesi

KOÇ baş-beyin-gözler ATEŞ protein-meyve
BOĞA gırtlak-ses organları-dişler-çene-boğaz-bademcikler-kulaklar TOPRAK tuz (mineraller)
İKİZLER omuzlar-kollar-eller HAVA yağ
YENGEÇ göğüs-akciğer-karaciğer-mide-safra kesesi SU karbonhidrat
ASLAN kalp-sırt-diyafram-kan dolaşımı-nabız-(saç) ATEŞ protein-meyve
BAŞAK sindirim sistemi-sinir ağı-dalak-pankreas TOPRAK tuz (mineraller)
TERAZİ kalça-böbrekler-mesane HAVA yağ
AKREP cinsel organlar-idrar yolu-burun SU karbonhidrat
YAY uyluk-toplardamarlar ATEŞ protein-meyve
OĞLAK diz-kemikler-eklemler-cilt TOPRAK tuz (mineraller)
KOVA baldır-toplardamarlar HAVA yağ
BALIK ayaklar-ayak parmakları SU karbonhidrat

bu listeye göre burçların yönettiği bölgelere bakım yapabilir,tedavi edebilirsiniz.(ameliyatlar hariç) besin kalitesine göre de beslenebilirsiniz bu günlerde.örneğin toprak burçları günlerinde aldığımız mineraller iki kat etkili olur.

22-23 haziran-ay akrep burcunda olacak
24-25-26 haziran-ay yay burcunda olacak
27-28 haziran-ay oğlak burcunda olacak
29-30 haziran-ay kova burcunda olacak

bu tarihler uzman tv de var ama yinede yazdım.temmuz ayını bu ayın sonunda eklerler sanırım aynı siteye.istediğiniz zaman girip ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
şimdilik böyle canım.inşallah yardımcı olabilmişimdir.

bırsey sorucam aklıma takıldı ameliyatlar hariç demişsin, belirli tarihlerde yapılan ameliyatlarda komplikasyon riski daha çok oluyor değilmi? benneyaptımki

demekki ebn hep yanlış tarihlerde saçımı kestirdim bi türlü uzamıyr yaa ayrıca püskül gibi saçlarım varr-tatlicadiarzu-

bırsey sorucam aklıma takıldı ameliyatlar hariç demişsin, belirli tarihlerde yapılan ameliyatlarda komplikasyon riski daha çok oluyor değilmi? benneyaptımki

mesela ay aslan burcundayken kalp ameliyatı olunursa evet,dediğin gibi olurmuş.bu bilgi hipokratı tespitiymiş.
iyi ki erken duydum bunu ben.işaret parmağımdan ameliyat olacaktım.ameliyat gününü uygun tarihlere çektirdim.ay ikizler burcunu geride bıraktı çok şükür :) birde küçülen ay fazına denk geliyor.ay dan yana sorun yok yani.allah da yardım ederse aynı gün hastaneden çıkmayı planlıyorum :)

X