Gelin Yatak Örtüleri Modelleri

home sweet home dan ben de sordum bı tanesıne 1700 bı tanesıne 2500 mu neydı öle bişe dedı cıkıs kapısını aramak zorunda kaldım :KK70: tamam cok guzel ama degmez o kadarda..

her sene yeni yeni modeller cıkıyor sıkılınca değiştirirsin yenisini alırsın o kadar para vermeye bence de gerek yok

ben bı tane bole suslu alcam bı de gunluk suslu olanı her zaman kullanamayız sonucta.

ben tek bir tane alıcam o da taç'a bakıyorum ask-ı memnu'da da çok begeniyordum zaten yazın zaten yatak örtüsü bile serilmiyor pike takımı kullanılıyor

arkadaşlar bende size elart yatak örtülerini tavsiye ederim. ceyizciler.com adresinde Elart yatak örtülerine uygun fiyatla ve seçeneklerle ulaşabilirsiniz..

arkadaşlar bende size elart yatak örtülerini tavsiye ederim. ceyizciler.com adresinde Elart yatak örtülerine uygun fiyatla ve seçeneklerle ulaşabilirsiniz..

bende pike takımı begendim ama internetten sipariş vermeye de korkuyorum işin açıkcası renklerini desenlerini kumaşını tam olarak göremediğim için

HEPSİ GÜZEL ama gereksiz bence... özellikle çalışan çiftler için.

bende pike takımı begendim ama internetten sipariş vermeye de korkuyorum işin açıkcası renklerini desenlerini kumaşını tam olarak göremediğim için

korkunuzun nedenini anlayamadım. En azından siteye girip ziyaret edin,bütün endişeleriniz kaybolacaktır. Ben kaç kere ürün aldım.Gayette memnunum..

2. Si çok güzel gelin gibi yatak çok romantik ya cibinliğede ayrı bi hastayım

birtek bunu begendim

$b9d68c71.jpg

asalet sadeliktedir bence ...

Son düzenleme:
X