Power Plate

Benim arkadaşım Bursa da FSM Tuna caddesindekine gitti. Diyetisyeni tavsiye etmiş. Diyetle beraber destekledi ve inanılmaz bir sonuç aldı. Hem incelme sıkılaşma anlamında hem de sırt ve bel ağrılarına çok iyi geldiğini söyledi. Hatta aldığı sonuçtan sonra 6 aylık paket üye olmuş .En kısa sürede ben de başlamayı düşünüyorum. şu an zaten kampanya varmış 15 seans 250 TL dediler. bikaç seans yapayım tekrar yazarım izlenimlerimi

merhaba arkadaslar ben cok kilolu biri degilim ama bacaklarım basenlerim ve üst kollarım kalın oldugu için haftada 2 defa duzenli gidiyorum ve gercekten kas yapıyorum incelmeyi gorebılıyorum ben tavsıye ediyorum fakat ben fransadayım ve haftada 2 den fazla yapılması yasak burada turkıyede 3-4 yaptırıyorlarmıs sakıncası ne bılmıyorum ama soylemek istedim.

Kuzenim power plate sayesinde 38 bedenden 34 bedene indi az kalsın kopacaktı yani :)))
Ayrıca, 2 arkadaşım da 1 er beden küçüldüler...
Ben de gideceğim en yakın zamanda.
Tavsiye ederim özellikle uzun uzadıya spor yapacak vaktiniz yoksa!
a.s

ben power plate EGıTMENLıĞı yaptım ve sü
üper bişey diyebılirim..kesınlıkle tavsıye edıyorum

eger üsütune cıkıp cıhazın sız hıcbır efor sarfetmeden durursanız hıcccccc bı işe yaramaz..çalıştıran cok önmlı sureklı uygulama esnasında calştırılan bölgeye dokunarak ordakı kası calıştırp calıştırmadıgını kontrol etmezse zaten uygulayan sonuc almaz..sizde katılcaksınız hatta sucuk gıbı terlemenız lazım..opuyorumnanaktan

Bende gitmek istiyorum ama kararsız kaldım :bbo:, üstelik çok tembelim spor yapamıyorum :nazar:

eger üsütune cıkıp cıhazın sız hıcbır efor sarfetmeden durursanız hıcccccc bı işe yaramaz..çalıştıran cok önmlı sureklı uygulama esnasında calştırılan bölgeye dokunarak ordakı kası calıştırp calıştırmadıgını kontrol etmezse zaten uygulayan sonuc almaz..sizde katılcaksınız hatta sucuk gıbı terlemenız lazım..opuyorumnanaktan

m.joyy eşimin 6 kg fazlası ve skolyoz sorunu var tavsiye edermisin?skolyoz için risk teşkil eder mi powerplate ve kilo vermede yardımcı olur mu?önerilerin nelerdir?

bel fıtıgı olanlar için rısklı .. skolyoza ii gelr cunku ordakı kasalrı kuvvetlendırır

kızlar ben 8 ay önce doğum yaptım 15 kilo fazlam varmış...:sinifsinif:

bebekle spor yapmak zor oluyor yani ssaaatlerce yürü koş mekik.. ben yapamazdım zaten bebek olmasada yapmam çook zor tembelim ben mafoldumben

bende bursaya gittiğimde başladım powerplate ablamlar gidiyordu yararlarını gördü ben 15 günde 8 seans gidebildim.....

hiiççç kilo vermememe rağmen herkes zayıflamışsın dedi :eek:

kilo kaybı yok ama baya bi sıkılaştırıyor...
zaten eğitmenim kilo verdirmez dietsiz amam sıkılaşırsın dedi... hakkatende öğle oldu...

5 seansım daha vardı eve geldim.. burda da bi yer bulucam devam edicem göt göbek gene salmaya başladım kaydirigubbakcemile2

yani BEN TAVSİYE EDERİM...turkbayragi

Arkadaşlar mrb, aranıza yeni katıldım .. Denizli'de ki arkadaşlara yardımcı olmak açısından Denizli'de power plate Güney Güzellik Merkezinde var ve istanbul , ızmir fiyatları ile ben de şaşırdım çünkü bir hastane bünyesinde de var senasına 80 demişlerdi.. Bana çok pahalı gelmişti.. Araştırdım Güney Güzellik Merkezini buldum ..Üstelik çok temiz , çok güzel bir ortam.. Ve çalışanları çok nazik ve profesyonel .. Şiddetle tavsiye ederim. Ben yeni başladım ama inanın ciddi bir sıkılaşma mevcut... Telefonları 258 213 08 28 -213 34 94

arkadaşlar göbekte faydası oluyormu?ben 71,5 kiloydum.Şu an rejim ve sporla 61'e düştüm.Daha 6 kilo falan vereceğim inşallah.Tek isteğim göbeğimin sıkılşması faydası olur mu aceba?Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

ben geçen hafta başladım bakalım,bel ve karın bölgesi için.
3 seans oldu ,daha bişey yok,gelişmeleri yazarım...sengözlerimebaksanab

X