Kız kardeşim evli bir adamla kaçtı evde kıyamet kopuyor!

Ya siz anlamiyosunuz yada ben anlatamiyorum, yaaa ne bu ya
Su an elalemin lafina bakan kim?????? biz zamaninda elalemi dinledigimiz icin kardesime o msj azdim ve o tepkileri veriyodum!!!!!!!!!! S u an elalemin ne dedigini ailemde umursamiyor,,,, hala konuyuyorlar ama biz orali olmuyoruz, cünkü derdimiz bize yeter! Bunu anlatmaya calisiyorum!!!!!!!!!!!!
Ailece Rahate ermisiz öylemi???? Allah göstermesin ama senin cocugun evladinin yapsin öyle yada okadar büyük konusdugun icin daha beterini yaparsa ve sizin hic kabull edemicegi bisey yaparsa ilk tepkileriniz ne olucak cok merak ediyorum,,,, hersey icin eyvallah massallah iyi yaptin yada tepkisiz davranirsaniz,,,, sizin karektersizligi gösterir!!!!!! Bu iyi davrandiniz anlamina gelmez..... yazdiklarim istedigim gibi anasilir mi bilmiyorum.......
Aylem Hata yapmis olabilir ama ben onlari dünyada herseyden cok seviyorum, ve en iyi anne ve baba olduklarini biliyorum, dedigim gibi ne yasadigimizi yanliz biz biliyoruz kardesimi geri getiremem onu da herseyden cok seviyorum, tüm aylemi kim ne derse desin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anlatmaya calıstıgın diger mesajlarında bu degıldı!!
burda herkes fikrini yazmakta özgür tamam vicdan azabı cekıyorsunuzdur uzuluyosunuz kardesınız ama
ben evladım kardesım yapsa ılk once tabıkı tepkı verılır verılmez degıl ama abartılmaz.
ortada bırakılmaz.sen benım karakterime yorum yapma lüksüne sahip degilsin!!
ben sana senın yorumlarına gore yazdım.
ha diceksin ki konusuyosunda kardesım gerı mı gelıcem gelemeyecek
sana bunları yazınca senın uzuldugunu bılmedıgımımı sanıyorsun??
sadece bu kadar uzulucekken yapmıs oldugun hatalar dısardan bır gozle sana kızmama neden oluyor.
umrunda mı degıl ben kımım kı sana kızsam ne olur kızmasam ne olur..
burda sana avukatlık yapanlar herkese saygı duymak zorundalar herkesın kendı fıkrı.
hata yapmıs olabılır degıl yapmıslar basbaya!
aılen onlar tabıkı sevıceksın. ben sana aılenı sevme demıyorum zaten!!!!!!!!!!!!!:KK37:

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım...genellikle rüyalara inanılır...rüya yorumları...rüya tabirler...pekçok kitaplar vardır bu konuda.
Ama ben asla inanmıyorum....hiçbir zaman da acaba ne anlama geliyor diye düşünmem...çünki..biliyorum ki...o gün..o konuyla ilgili gibi bişeyler düşünmüş oluyorum...o gün aklıma gelmese bile sonradan düşününce buluyorum...yani..beynimiz hiçbir şeyi atlamıyor...biz farkında olmasak bile.
Sen de..anlattığın gibi...kardeşinle gittiğiniz yerden geçmişsin o gün bak.
Artık düşünme...insanların başına ne geleceği belli değil...öyle olsaydı...şöyle olsaydı diye düşünmeyi bırak.
Ayrıca...daha öncede yazdım...kardeşin, gittiğinde o sevdiği kişiden beklediklerini bulamadı ve esas bu sebepten üzülüp psikoloji bozuldu...eğer...orada mutluluğu bulmuş olsaydı....ailenin...yada senin söylediklerin hiçbir önemi yoktu. Çünki herşeyi göze almıştı zaten.
Ben...aynen böyle düşünüyorum...sende...bide böyle düşün.
.

Acaba o adami arasam bana herseyi anlatmasini istesem, bana herseyi anlatir mi???????
Belki ozaman yani sorularimin cevabini alsam rahatlarim, kizmicam ona suclusa da suclamicam, dogrulari söylesin
ya nakadar sacma nakadar aptalim..... Niye okadar merakt ediyorum.... bitirmek kesmek istiyorum zaten bu konuyu,,, sirf neden ayrildigini söylesin, msj yazdigimda kardesim daha onun yanindamiydi ve ne dedigini söylesin, okadar!
Sonra baska hic bu konuyu kurcalamam

Ah canım...keşke..ama doğruları söyliyeceğini sanmıyorum....
Daha önce hiç bilgi alamadınız mı...adamın kendisinden olmasa da...mademki akrabaymış..akrabalarınız bişey bilmiyor mu...kardeşin onun yanında kalmışmı..
kaldıysa nekadar kalmış...neden ayrılmışlar...bilen birileri yok mu?
.

Ah canım...keşke..ama doğruları söyliyeceğini sanmıyorum....
Daha önce hiç bilgi alamadınız mı...adamın kendisinden olmasa da...mademki akrabaymış..akrabalarınız bişey bilmiyor mu...kardeşin onun yanında kalmışmı..
kaldıysa nekadar kalmış...neden ayrılmışlar...bilen birileri yok mu?
.

Olmaz olsun öyle Akraba, baba ma hakaret küfür edenler kardesimi öyle davranmamizin büyük sebeblisi olanlar onlar.....
herkez baska bisey söylüyü.
Biri o adam kardesime ayrilcagini söz vermis sonra ikinizi de birakamam, türkiye de yasiyalim sana bi ev tutcam arada bi de eve gidicem demis kardesim de, kriz gecirmis bana yalan söyledin diye, diyo.
Biri Kardesin ondan sıkıldı kendi onu birakti diyo.
Baskasi kardesimi dövüp eve kapatigini söylüyo.
bi baskalari o kardesimi istemedi, kardesim onu bastan cikartmis adam evine dönmek istemis diyo.
Herkez baska bisey söylüyo
Ama o adam evlendiginde karisini sevmedigini herkez biliyodu hata o yüzden esi ile sorun yasamisti adam karisina seni sevmiyorum aylem yüzünden evledim seninle demis . Ve esi kardesimi sevdigini biliyordu!!! zaten görücü usulüyle evlendiler 1 defa görmüs kadini öyle evlemisler

İşte bak yine dediğim gibi...kesinlikle bu yaşadıkları sonucunda olmuş olan...adam karısını sevmiyor da olsa...bırakmak kolay değil..o çevre baskısı onda da var tabiiki...sonuçta çocuğuda var...adam ayrılmak istemiştir karısından ama kimbilir nasıl baskı gördü.Kötü günler yaşadıkları kesin....

Bu şekilde geri dönmeyi kaldıramadı demek ki kardeşin...ne kadar çabalasa da başaramadı. Gitmeden önce de acı çekiyordu...intihara bile kalkışmış zaten...
Eve kabul etseydiniz bile..yine aynı acıları çekmeye devam edecekti...

Sana gelince...canım..artık bu topik e girme sen....kendine niye işkence ediyorsun ki..

Eğer kardeşin yaşıyor olsaydı...yorumlar çok daha farklı olucaktı.....yuva yıktı diye..bu defa da kardeşin suçlanıcaktı.
.

Bak canım dün haberlerde kadın çocogunu valize koymuş atmış !!! Yoldan geçen arabada bu bebegi ezmiş dogal olarak bebek ölüyor parçalanarak :KK43: şimdi diyorumki bu cani ana yada baba kimse bu onu yapmış ... Sen kendını böylemı görüyorsun hayır böyle canılıkmı yaptın hayır !! Onun için taktir ilahi rabbım herkezın evlilik saatini ölüm sattini kaderimize bızler dünya ya gelmeden yazmıştır. He seçimler bize ayıttır o ayrı !! Sen kardeşini öldürmedin bunu kafana sok !! Onun ölümü senın elinden de degil.. Bunuda bill. Burda saçma sapan konuşan insanları takma diyorum ..onlar sizin ne yaşadıgınızı asla bilemezler .. Insanlar kendısı yaşar acıyı kendısı olgunlaşır . Ve sende hepten aklını başına topla hayatta tutun .yoksa böyle giderse sen delirirsin gencecik yaşta sende ailene bir acı yaşatma ... Bu senın suçun degil bunu anla .olmadı pskologa git istersen ama bence şeytanın vesvesesine gelme ...dua et ..allah hakkında hayırlısı neyse onu versin.. Cümlemizin..

X