Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: çamaşır makinesinde yıkanabilen halılar?

1. Konu Sahibi : moonna #1

Ufak bir soru ? çamaşır makinesinde yıkanabilen halılar?

arkadaşlar çamaşır makinesinde yıkanabilen halılardan kullananınız var mı acaba?tam ismini bilmiyorum.ama kaymaz tabanlı ve makinede yıkanabiliyor.metre ilede satılıyormuş sanırım.yani odanınyada koridorun uzunluğuna göre kestiriliyor.ben mutfak ve koridor için kullanışlı olur diye düşündüm ama kullananlar acaba önerirmi bu halılardan?

2. Konu Sahibi : moonna #2
    Metre ile satılıyor ,kaymaz tabanlı gördüm ama hiç makineye atıldığını duymadım canım yaa.
    Bu tür halıları yıkayıp ,güneş görmeden kurutmayı öneriyorlar yoksa tabanı dökülüyor..

3. Konu Sahibi : moonna #3
    canım cevabın için teşekkür ederim.ama senin söz ettiğin halılardan kullanıyorum ben.benim bahsettiğim onlar değil.resim bulabilirsem eklemeye çalışayım.

4. Konu Sahibi : moonna #4

5. Konu Sahibi : moonna #5
    yüklemeyi başaramadım.ama nette seral halı mağazasında apex halı ve lateks tabanlı halı diye geçiyor.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi MONTERO%20kopya(3).jpg  

6. Konu Sahibi : moonna #6
    evet sanırım başardım ama büyük eleyemiyorum resim.başarabilirsem bunlarda farklı birkaç model...
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 14kum.jpg   BelizSiyah.jpg   KaryaGri.jpg  

singapurmekan%20kopya.jpg   sardunya(1).jpg  

7. Konu Sahibi : moonna #7
    burada dokusu daha iyi belli oluyor.
    bu halılar hakkında bilgisi olan varmı acaba?kullanışlımı?
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi singapurmekan%20kopya.jpg  

8. Konu Sahibi : moonna #8
    lepi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lepi isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline) ♥˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙ ♥
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    biz koridorda kullanıyoruz
    kaymıyor sorun yaşamadık
    makinada yıkandığını zaten satıcıda söler
    çok sıktırmazsın olur biter
    zaten ince bir halı

9. Konu Sahibi : moonna #9
    Alıntı lepi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    biz koridorda kullanıyoruz
    kaymıyor sorun yaşamadık
    makinada yıkandığını zaten satıcıda söler
    çok sıktırmazsın olur biter
    zaten ince bir halı
    cevabın için teşekkürler.koridora ve mutfağa almaya karar verdim.kullanan arkadaşlarım kullanışlı oldugunu söylediler.

10. Konu Sahibi : moonna #10
    Giriş tarihi
    Feb 2009

Yıkanabilir halı

Ben Ikea'nın bu kırmızı halısını aldım mutfağıma. 30C'de yıkanabiliyor. Pamuklu, çok kalın değil, yumuşacık. Kaymıyor da...

http://www.mobilya-online.com/index....product_id=222

Sayfa: 1/2 12 SonSon