Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Yine menü yazmayı unutmuşum :skandal:İyice unutkan oldumm

Sahurda
su

İftar
1 kase yoğurt çorbası
karabuğday pilavı + 2 kaşık sos
1 kase Çoban salata
Yoğurt

Su 1lt
2 fincan çay
sahursuz oruç ha. aynı ben valla
kalkar su içer yatarım. yada bi corba var cok seviyorum yazında süper gidiyo.
onu yer yatarım. iftardada onu yerim.

sahursuz oruç ha. aynı ben valla
kalkar su içer yatarım. yada bi corba var cok seviyorum yazında süper gidiyo.
onu yer yatarım. iftardada onu yerim.

Genelde sahurda yiyemezdim de şimdi hiç yiyemiyorum..
Akşam yemeğim 21 gibi bitiyor, sahurda yemek istesem 3-te kalkıp yemem gerek ki hiç acıkmıyorum, o saatte zaten midem birşey de kabul etmiyor.. Suyu bile zorla içiyorum bazen :)) bugün kalkamadım su da yalan olduu :KK48:

merhaba nasılsınz?
işler yogun pek giremıorm aranıza katılamıyorum kusura bakmaın lütfen evde olsam daha aktif olabilirdim belki ama şirkette malesef pek katılamıorum ve berbat bır patronlarm oldugu dogrudur hepsi ayrı öküz

çarşamaba menüm

sabah domate
bol dereotu
biraz peynir
çay
ve 4-5 zeytın

öğlen
1 parça snitzel ve salata
1 bardak ayran

ara
3 fincan aralıklarla yeşilçay
2 lt den fazla su

aksam kahvaltı
domates
maydonoz dereotu roka
peynr zeytn
omlet
çay

spor hatrlamırom egzersz yaptm sankı ama valla menumu zor hatrladm

perşembe
2 tatlı kasıgı kaymak
salataık
domates
2-3 zeytın
3 bardak çay
3 dılım ekmek
peynır az bsy

öglen yok cnku kahvaltmı gec yaptm

ara filtre kahve

aksam fırında az z.yaglı bol kekıklı patates dilimlri 1 kahvaltı tabagı yarısı kadr yedım yagszdı ama nısasta grmesn fazla vucuda dedm
domates
peynır
zeytn

2 saat tempolu yuruyus
250 yarım mekık
50 yarım sınav
300 ıp atlama
50 şer yan mekık

su 1.5 lt belkı hatrlamıorm
şimdi gecmşe gdiim alıntı yapım 50 sayfa bırıkmıs

Genelde sahurda yiyemezdim de şimdi hiç yiyemiyorum..
Akşam yemeğim 21 gibi bitiyor, sahurda yemek istesem 3-te kalkıp yemem gerek ki hiç acıkmıyorum, o saatte zaten midem birşey de kabul etmiyor.. Suyu bile zorla içiyorum bazen :)) bugün kalkamadım su da yalan olduu :KK48:
susamadınmı.
ben cok susarım. cokta su içiyorum zaten

Kes bakalım karbonhidratı aferin :sinirli: çok güzel tüm karbonhidratı kesenleri oklavayla dövesim var kızım da uyumuyor zaten şinirlendirmeyin ülen beni:KK34:

Şaka bir yana ben açıklayayım karar senin; az yada sıfır karbonhidrat diyetlerinin hemen etki göstermesinin sebebi vücudun alınan karbonhidrat oranında su tutmasıdır. Eğer amaç sudan kaybetmek değil yağdan kaybetmekse o Zaman çözüm bu değildir. Ayrıca tiroid üzerinde hasar yaratıp metabolizmanın kalıcı olarak yavaşlamasına sebebiyet verebilir. Uzun lafın kısası düşük karbonhidrat diyetleri size kilo verdirmez tam tersine uzun vadede aldırır..:110:

Yok sana bitirmek :KK12: iki dakika boş bıraktık hemen negatife bağlıyorsunuz yaa.. Eğer nişanına tartı götürüp salonun ortasında tartılmayacaksan bırakma.. Çünkü tartıda eksi görmesen bile zayıflıyorsun.. Ölçmüşmüydün kendini? Tekrar bi ölç istersen.
Evet olcmusdum sonda olmek istiyorum.Amma birakmicam zaten 12 gun kaldi bitmesine cogunu yapmisim neden birakayimki ? yokyok birakmicam :)

Kızlar herkesi tebrik ediyorum ne güzel gitmiş kilolar :) ben diyet tarihinde ilk kez artı gördüm:olamaz: sabah wc yok tüm hafta deli dana gibi spor sonucu bu oluyormuş demekki.. İnşallah bana ramen notayı sildirirsiniz.:KK14:
Yoldayım eve gideyim de sana söz verdiğim makarnayı yiyeyim. Ayıp olur şimdi bu kadın sözünü tutmuyor filan dersin.

miniatur_0125.gif
. . . CUMA GÜNÜ SPOR EGZERSİZLERİMİZ . . .
miniatur_0125.gif

Akşam saat 23-e kadar attığınız ADIMLARINIZI ve RUSSİAN TWİST egzersizini beni etiketleyerek yazınız canlar..
Egzersizi top ve ya her hangi bir ağırlıkla yapabilirsiniz..
Kolay gelsin, keyifli sporlar. . .
kueken_0015.gif

Bu egzersizleri senmi buluyon? Yoksa kaptanmi?

X