13. Takım birlikte zayıflamaya devam ediyor

Canım ben günlük burdayım. Ama bildirimleri cuma günü bildiriyoruz. Zaten 3 kişiydik aysegül en son tatile gitti pessinusta sağlık sorunları ile ilgileniyordu.
O zaman yarın kilo bildirimi yapıp beraber başlayalım kızlarda belki zamanla gelir👍 hergün düzenli menü verelim sporlarımızı yazalım gaza gelelim💃💃💃💃

İşte geldim burdayım kızlaaar🙋
Nasılsınız bakalım görüşmeyeli? Ben iyiyim şükür, tatilde 2 kere memlekete gidip geldim, arada 3 hafta evimde kaldım misafir ağırladım derken..biraz aldım biraz verdim..

Tatil dönüşü 76.5 idim, okul açıldıktan sonra biraz abarttım sanırım 78 'i geçtim. Baktım gidişat hiç iyi değil, bu hafta sabah 1 yumurta yiyip okula gittim, öğlene kadar tok tuttu beni.. yumurtayı hiç sevmem aslında, ayda bir bile yemezdim ama yicem artık mecburen..

Bugün tartıda 76.4 'ü gördüm ve çok mutlu oldum, bundan sonra daha sık gelmeye çalışacağım inşallah...

20220923_081820.jpg

Başlangıç bugün 🤗
Sabah 40 dk eliptik yaptım 30 dk lesli ... günde 2 km mecbur yürüyorum kızımı alıp geliyorum... 1 gidiş 1 geliş 👍👍

İşte geldim burdayım kızlaaar🙋
Nasılsınız bakalım görüşmeyeli? Ben iyiyim şükür, tatilde 2 kere memlekete gidip geldim, arada 3 hafta evimde kaldım misafir ağırladım derken..biraz aldım biraz verdim..

Tatil dönüşü 76.5 idim, okul açıldıktan sonra biraz abarttım sanırım 78 'i geçtim. Baktım gidişat hiç iyi değil, bu hafta sabah 1 yumurta yiyip okula gittim, öğlene kadar tok tuttu beni.. yumurtayı hiç sevmem aslında, ayda bir bile yemezdim ama yicem artık mecburen..

Bugün tartıda 76.4 'ü gördüm ve çok mutlu oldum, bundan sonra daha sık gelmeye çalışacağım inşallah...
Canım burayı bırakmamak lazım düzenli menü verelim hepbirlikte gaza gelelim👍💃💃

İlk menü benden olsun

Kahvaltı 11.30
2 haşlanmış yumurta
Yarım lavaş ekmek
7 zeytin
Yeşil çay
Birazda bal ve kaymak sürdüm lavaşa 🥴

Saat 15.30 da
5 fındık

Saat 16.30 da
1 kepçe kuru fasulye

Saat 16.45 te ne alaka ise küçük bi paket çiziviç ( o gerçekten duygusal açlıktandı)

20 dk horon teptim 😁
Su şimdilik 1 litre

Bugün menü olmadı ama ilk günün suçu olmaz🙈
Sabah 10.30
1,5 yumurta
1 dilim beyaz peynir
7 yeşil zeytin
Közlenmiş patlıcan salatası 3 yk
2 ceviz
1 salatalık

Herşey bundan sonra saat 15.00 da başladı arkadaşlar bana kahveye geldi ...çocuklarda vardı onlara poğaça ve mozaik pasta yapmıştım onlardan yedim 1 adet 🙈🙈

Akşam 17.40
1 kase yoğurt
4 yk et sote

Spor sabah 40 dk eliptik , 30 dk lesli ve 2 km dışarıda yürüyüş 👍

10:00
Çeyrek ekmek, 3-4 çatal patates kızartması, 1 zeytin, 1 er tatlı kaşığı menemen ve acuka. Marul domates

13:00
1 elma, biraz üzüm

15:30
3-4 küçük kuru patlıcan dolması, az yufka

20:00
3-4 kuru patlıcan dolması, 3 tane tahinli kurabiye

Suyu hesaplayamadım ama azdı..spor yok, 2-3 saat yoğun ev temizliği..

Evet kızlar günün menüsü

Kahvaltı 12.15
3 yk kuymak
1 bardak yeşil çay

Saat 16 da
8.10 fıstık

Akşam 16.30
Yarım tabak bamya yemeği
1 tabak makarna

Spor yok su 1 anca

Maşallah gayet güzel bir sonuç canım. Ben resmen duraksadım ilerletemiyorum. Gram gram gidiyor yine de pes etmiycem 😊
Canım, sen baştan beri süper ilerliyorsun zaten, arada duraklaman gram gram vermen çok normal...pes etmeden devam et, gidecek elbet..
Hedefin kaç? Ben 70 olmak istiyorum inşallah..

1 hafta boyunca, kahvaltıda 2-3 lokma ekmeğin haricinde hiç ekmek yemedim nerdeyse... Sabahları 1 yumurta yiyip okula gittim, öğlene kadar beni idare etti ..akşam yemeğini 6 -7 de yedim sonra pek birşey yemedim diyebilirim..

Bazı günler 2 ana öğün, bazı günler 3 ana öğün yedim ama yediklerimin kabaca kalori hesabını yaptım kafamda, ona göre yedim eski günlerdeki gibi.. bi de 3-4 kere parkta yürüyüş yaptık arkadaşla.. ama en önemlisi, 1 haftadır cam kapı halı dolap...genel temizlik ile uğraşıyorum ve daha bitmedi...🥴

1 hafta boyunca, kahvaltıda 2-3 lokma ekmeğin haricinde hiç ekmek yemedim nerdeyse... Sabahları 1 yumurta yiyip okula gittim, öğlene kadar beni idare etti ..akşam yemeğini 6 -7 de yedim sonra pek birşey yemedim diyebilirim..

Bazı günler 2 ana öğün, bazı günler 3 ana öğün yedim ama yediklerimin kabaca kalori hesabını yaptım kafamda, ona göre yedim eski günlerdeki gibi.. bi de 3-4 kere parkta yürüyüş yaptık arkadaşla.. ama en önemlisi, 1 haftadır cam kapı halı dolap...genel temizlik ile uğraşıyorum ve daha bitmedi...🥴
Ooo maşallah temizliği erkenden yapmışsın bende bu hafta içi başlarım kısmetse. Canım hedefim 65 bakalım becerebilecek miyim

Günaydın kızlar bu hafta sabitim kilo vermemişim. Ama şükür almamışım da 😅 kilom 70.8

Selam kızlar geçen hafta 70.8 bu hafta 70.7 ama neden diye sorun 😅 dün 2 koca kase kısır 1 kase de erişte makarnası yersem sonuç gayet normal tabi 😃
Ben dünün perşembe olduğunu unutmuşum tartı günü öncesi böyle yapmamalıydım

X