Cuma Zayıflama Yarışması 3. Takım

Alnim yumurta gibi sis mor. yazayim da azicik tebessum edin.

Kizla havuzdan ciktik soyunma odasindayiz bileklik zimbirti var dolap kapagina tutuyorsun aciliyor falan. Hic de sevmem eski usul 57 numara anahtar verirsin ben gider 57 ye koyarim biter gider.

Neyse hangi dolaba koydugumu unuttum:/
Surekli basimda konusup duruyor kiz iyice kafam karisti.
Koydugum siradaki dolaplara tek tek bilekligi okutuyordum aciliyormu acilmiyor mu bakiyordum.
Acele mi desem sakarlik mi desem telas mi desem dolabi kut diye actim kendi alnima vurdurdum..
Berbat bir aciydi.
Kendime sovdum durdum icimden cocuk yapmaz yaptigimi kendini geri ceker oyle acar kapagi falan.
Dokunamiyorum aciyor.

2. Havuz gunu maceramizin hazin sonu.
Aman görünmez kaza Allah korusun beterinden
Geçmiş olsun cnm

Selam citirlar iyi aksamlar kacamak yapan yapana gömen gömene cuma gunu herkesin kaynanasi gelecek haberiniz olsun :KK53:

Kahvaltim 12
Domates soslu yumurta
Zeytin
Bir greyfurt
Peynir
1 dilim tb ekmegi
Cay

Aksam 18
Izgara levrek
Bol salata
Harikasın cnm menü güzel

Selammlar kizlar bir pazar menusude benden

Sabah 11.00 bir yemek kasigi patatesli omlet
İki dilim uno kepekli 5 zeytin kk kadar peynir

14. Bir kare portakalli kek

18.30 bir kase mercimek 2 kasik yagsiz makarna ayran salata

Bolca su cay kahve
Listeye giridiğin ilk hafta portakallı kek
Yarım saat spor cezan var

Wasa aldim bugun patroncum tadini pek matah degil diye duymustum hic denemedim korkudan sen soyle sahgull sahgull patroncum nasil tadi korkuyum mu :KK45:

Merhaba hanimlar. Cok kotu gribim evde sumuklu bbebeler gibi dolaniyom.

11.00 1kepek ekmeginden tost ve 1 elma
14,00 3 kasik kisir ve ayran
19.00 musli yogurt
2 lt su
sahgull sahgull
Daha utum var banyo yapcam pofff bu arada bir elma daha yiyebilirim acikirsam
Karbon ağırlıklı olmuş cnm
Geçmiş olsun sabaha biraz meyve ekle vitamin olsun

3 yaştan sonra ücretsiz, 3 yaşa kadar çok acayip yüksek.
ama ben 3 yaşı beklersem kariyerime veda ederim, o kadar aradan sonra kimse almaz, şimdiki ara bile çok engel oluyor iş başvurularında.

ucretsiz ne demek devlet mi gorevlendiriyor bakici ya da krese mi gonderiyosunuz

Yaglama neki ilk defa duydum:KK15:
Sebit deriz hamuru yuvarlak yuvarlak acariz lavas buyuklugunde. Sogan biber kavurur kiyma domates baharat yag ekler ic hazirlariz.
Sonra sebitlere sureriz ust uste koyup kule ederiz. 4 e boler ucgen dilimlerle yeriz. Kayseriye ozgu yoresel bisi. 10-15 tane lahmacunu ust uste dusun. Daha sulusu.:KK70:

ucretsiz ne demek devlet mi gorevlendiriyor bakici ya da krese mi gonderiyosunuz
Bebek dogunca belli yasina kadar bakim parasi veriliyor cocuk basina . aylik giderleri icin devlet yardimci oluyor almanyada cocuk basi 500 euroydu falan galiba. Sonrada kesiliyor o para heralde. Ama kesilmiyordu almanya da :/ orda oyle herhal :KK70: bende merak ettim Alys Alys aydinlat :KK70:

Kizlar ayiptir soylemesi benim bagirdaklar hic calismiyo ya. Her sabah cikardim normalde ama bir haftadir tık yok
Diyet psikolojisi gabiz ediyo beni. Hep bi siskinlik rahatsizlik yaziyomuyum bilmem ama kayisida yiyorum hergun saat onda. İsyerime goturdum durumu tahmin ettigim icin ama faydasi olmuyor. Varmi bir tavsiyeniz.

Bebek dogunca belli yasina kadar bakim parasi veriliyor cocuk basina . aylik giderleri icin devlet yardimci oluyor almanyada cocuk basi 500 euroydu falan galiba. Sonrada kesiliyor o para heralde. Ama kesilmiyordu almanya da :/ orda oyle herhal :KK70: bende merak ettim Alys Alys aydinlat :KK70:

ahaha,
valla ben de önce iş bulucam sonra bakıcam çaresine.
bir de küçük için kesenin ağzını açıcam mecburen, öncelik onun rahatlığı, 3 yaştan sonra dediğim gibi giderler azalacağı için, şuan maaşın yarısını versem de koymaz.

çocuk yardımı burada da var ama almanyaya göre daha az tabi ki.

X