Günün Sözü ?

Sen kasırgalara dayanmışsın,rüzgarla mı yıkılacaksın?
Başka çaren yok yüreğim,dosta düşmana karşı ayakta kalacaksın...

Karakterim ve tavrımı birbirine karıştırmayınız, Karakterim: ''KİM OLDUĞUMLA'' ilgilidir !
Tavrım ise ; "SİZİN KİM OLDUĞUNUZLA" ... !

​
Bir zamanlar deli gibi hesap sorduğun birine, gün gelir hatır bile soramazsın...!

En basit yalanları gözümün içine bakarak söyleyen aptallar tanıdım. İnandığımı sandılar;bense onların kuş kadar akılları ve cahil cesaretlerine hayrandım....

Arkamdan oynanan oyunların farkındayım ve artık kızmıyorum. Biliyorum ki beyin gelişimi için çoluk çocuğun oyuna ihtiyacı var....

Gerçek şu ki, herkes seni incitecek. Yapman gereken tek şey, acı çekmeye değer birini bulmak. - BobMarley

Düşmanından çok dostundan sakın! Çünkü dostluk biterse; sana nasıl zarar verebileceğini en iyi dostun bilir. #BobMarley

Kaybetmekten korkma;birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin.Ve unutma;kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin. #Che

Lafı gizleyen değil ; açık diyen mert olur...Söz ağızdan çıktı mı geri almak dert olur. Hızlı çıkış yapmadan durmayı da hesap et; Yüksek uçmak hoş ama düşüşü sert olur...

Madem gitmek istiyorsun git ben zaten bittim.hükmümün olmadığı yerde padişah olsam ne fayda imparatorluk çöktükten sonra.madem gitmek istiyorsun git ama döndüğünde bulamazsan beni sakın şaşırma çünkü bu bitiş senin eserin unutma...

Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz...
Erkekler bildiğini okuyor,
Kadınlar da onların canına okuyor..

Beni KAYBETMEK İsteyenlerin, Fazla ÇABA Sarfetmesine Gerek Yok..! Ben, Onlara Bu Konuda Elimden Geldiğince DESTEK Olurum..!

Yüzyıllardır oynanmasına rağmen hiçbir seyirci; sahneye fırlayıp Romeo’nun zehirli iksiri içmesine engel olmamıştır. Sonunda geminin batacağı bilindiği halde Titanic defalarca izlenmiştir. Bitecektir korkusuyla aşktan kaçarsan hayattan hiçbir tat alamazsın. Çünkü Romeo ölmeli, Titanic batmalı ama aşk her şeye rağmen yaşanmalı..

Adam Fawer

X