Gebeliğe Hazırlık Ateş Ölçme Yöntemi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
mrb arkadaşlar..benim ateş bu aralar 37.1 lerde dün 36.9 bugünde 37.1.geçen ay 29 da oldum.bu ayda 27 die bekliyom yanii bugün bel ağrım gögüs ağrım çok..ara ara karın ağrım oluyo o yüzden umudum gidiyoooo

sultancım ne güzel ateşin benimde dün 36.7 idi bugün 36.8 oldu adetimede 3 gün kaldı.Sul5tan senin adete ne kadar kalmıştı?

karats test yapsana bakalım adet gününde çıkanlar var.ben bu konuda çok sabırsızım:) meraktan çatlarım.ama hep de havamı alırım.

mrb arkadaşlar..benim ateş bu aralar 37.1 lerde dün 36.9 bugünde 37.1.geçen ay 29 da oldum.bu ayda 27 die bekliyom yanii bugün bel ağrım gögüs ağrım çok..ara ara karın ağrım oluyo o yüzden umudum gidiyoooo

karnın ağrımasını sorun etme zaten gebelikle adet belirtisi bire bir aynı.Ben gebeliğimde(malesef karnımda öldü) adet oldum diye dersten çıkıp pet takmaya gitmiştim.Karnım belim aynı adetteki gibi ağrıyordu.

inşallah hamilesindir :Saruboceq: yumurtlama günün ne zamandı ? ateşin yüksek güzel

karats test yapsana bakalım adet gününde çıkanlar var.ben bu konuda çok sabırsızım:) meraktan çatlarım.ama hep de havamı alırım.

çoook korkuyorum 6 aydır bende havanı aldın der gibi tek çizgi pat die çıkıyo..
bu ayda sırf test almadım bekleyenler nasıl sabrediyo die
bana kalsa çalışmanın ertesi günü yapcam o kadar sabırsızım

senağlamaben adet oluyorum galibaaaa.az önce wc ye gittim.çamaşırımda turuncu bi akıntı vardı.ama ayıp sölemesi kağıda bişey gelmedi.öffff ama kesin olcam ben.tam gününde .bi dahaki aya artık.bundan sonra hiçbişeye inanmıcam.bu ay da dr a gitcem zaten.çünkü 1 senye yakındır korunmayalı.bende pko vardı ama ne durumda bilmiyorum.adetlerim düzenli olur.yumurtladığımıda anlarım ama ters olan bişey var demekten kendimi alamıyorum.

karats ateşin gayet yüksek bence ilk idrarla sabah test yap :)

Yosun normal kanam olmadığı sürece adet sayılmaz o,hamileikte yaşayanlar da var bunu dert etme hemen dur bakalım

Taf bence ateşin sabitlenmiş ama 12-14. günler ne olacak merak ettim şimdi hala ümitliyim yani :)

arkadaşlar selam ben de bu sabah ateşimi ölçtim yine 36.7,ama daha adetime çok var 5 ekim

312219 Ovulation Charts

kızlar tablom boyle.ama adete 4 gun kala boyle yukselmesı bı anlam ıfade etmıyor heralde.zaten belırtımde yok.yarın yıne duser gıbı gelıyor.sız ne dıyorsunuz

julıacım ne dıyorsun.cok yuksek degıldı bugun yukseldı ama yumurtlamadan 6-7 gun sonra .ben ılk defa cızelge yaptım bu ay

arkdaşlar ateşizi saat kaçta ölçüyosunuz ve hep aynı saatte mi?

arkdaşlar ateşizi saat kaçta ölçüyosunuz ve hep aynı saatte mi?

sabah yataktan çıkmadan uyanır uyanmaz genelde aynı saatlere denk getirmeye çalışıyorum ama tabi yarım saat kırk dakika oynadığı oluyor sabah 06:30-7:10 arası ölçmeye çalışıyorum boshayallersmile

iyi günler kızlar ee ne var ne yok bel ağrılarım fazlalaştı :KK43:

ee bu ay yeni hamişlerimizi görmek istyrz hadi hayırlısı olsun

ateşinin yükselmesi iyi inşallah düşmez aynı ısıda seyreder olumunekankayizsmile

canım adete 4 gun var yukselmesı umut verıcımı kı.cunku yumurtlamadan hemen sonra bu kadar yukselme olmadıkı.hamılelık olma ıhtımalı dusuk degılmı

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Hazel bence bu ay geç gelir gelirse adetin,o yüzden gecikmeleri sakın kafana takma,bence 15. gün çizgi çekilir genele bakarak şimdi bunu söyleyebilirim.sen düşük ateşle adet görüorsun ateşinin yüksek kalması demek hamilelik demektir inşallah düşmez,eğer 36.4 ün altına düşerse adet gelior demektir.ama yükselme bence güzel bu kadar belirgin hatta çok güzel :)

X