Twist Stepper kullanan var mı?

inşakkah canım.. ama istikrarlı olmak lazım bir hafta yapıyom 3 hafta bırakıyom tabi öyle olunca pek bi faydası olmuyo malesef:KK15:

inşakkah canım.. ama istikrarlı olmak lazım bir hafta yapıyom 3 hafta bırakıyom tabi öyle olunca pek bi faydası olmuyo malesef:KK15:

benim bu üçüncü spor aleti denemem olacak, yürüyüş bandını 5 sene evde tutup nihayet satarak kurtuldum, toplam 10 kere ancak kullanmışımdır, onunla hediye gelen bisikleti çok sıkıcı buldum, banda bir sürü para verdiğim için eliptik bisiklet almaya cesaret edemedim, inşallah bunu kullanırım...

arkadaşlar yukarıda resmini yüklediğim cardio twister ürününü iade ettim ürün zincirliydi ve tak tak ses yapıyordu onun yerine alttaki amortisörlü ürünü sipariş ettim. bilginizeee :2:

$19.008.4910.000801t3.jpg

Arkadaşlar,yaklaşık 2 haftadır araştırıyorum netten,bu sitedeki yorumların da çok faydası oldu gerçekten.Bu ürünü almaya karar verdim ama işte hangi marka hangi site hangi model çok kararsızdım.Bi de siparişle görmeden almaya cesaret edemiyordum pedalara basınca şöyle yana doğru mu iniyor yoksa düz mü? ama şu anda bulunduğum yerden de başka türlü alamazdım zaten.Sonunda bilinen bir spor mağazasının sitesinde videosunu da izledikten sonra bi cesaret aldım,3.gün elime geçti.Biraz denedim gerçekten güzel sağlam bir ürün,ayrıca rengi de çok hoş mor bir renk:)Birkaç dakika sonra terlemeye başlıyorsunuz bile.Bir arkadaşım da başka marka benzer bir ürünle yandaki simitlerini eritip karın kası bile yaptığını söylemişti.Bakalım umarım bırakmadan kullanabilirim.

arkadaşlar twist stepper aletinin zincirsiz olanlarını öneriolar ben daha almadım hangi marka alsam bilmiorum.çünkü yağ damlatabiliolarmış.bana yardımcı olursanız sevinirim :)

günaydın kızlar,
ben de zayıflamaya çalışıyordum ve burdaki yorumları görünce koşarak gittim ve stepperı aldım. iki gündür yapıyorum ilk gün 1000 tane yaptım dün de 40 dakika yaptım. şimdiden karnımda bir düzleşme hissediyorum. diyetle de birleştirerek bu bayramda hızlı bir şekilde zayıflarım inşallah :KK52: vücut ölçülerimi de aldım, gelişmelerden sizleri de haberdar edeceğim belki benim gibi başkalarına da ulaşırııız =)

merhabalar herkese,
günlerdir araştırıyorum eliptik bisikletmi koşu bandımı diye yazdıklarınızı görünce twist almalıyım dedim sule77 üründen memnunmusun nerden almıştın bilgi verebilirmisin

bende ses çıkartmayan almak istiyorum ama çeşit çeşit marka var sizin aldığınız ses çıkartmıyorsa bende ondan almak isterim o yüzden sordum
:KK34:

merhaba benim aldığım hattrick marka, aynı ürün başka markalarda da var, şu anda hatırlayamadım yalnız fotoğrafını eklemiştim

Son düzenleme:
Cosfer Twist Shape New Design ve Delta Çekme Egzersiz Lastikli Deluxe Twist & Shape Stepper DS 1005 bunlardan hangisi daha iyi marka bilen varmı?:26:

ikisi de birbirine çok benziyor önemli olan zincirli olmaması amortisörlü olması seçim sizin fiyatı uygun olanı tercih edebilirsiniz

Ben suan kullanıyorum bi ara her gün 15 dakika yapmıştım gerçekten epey zayıflattı beni. ama hergün yapmanız gerek birde aradada yerde yapılan hareketler yapmanızı tavsiye ediyorum sırf bunu kullanmakla da olmaz..
Twist And Step ben trend yoldan aldım ama hepsi burada da satılıyor ....
$twist-and-step-1.jpg

merhaba kızlar;
uzun zamandır arastırıyordum yorumlarınız sayesinde bnde twistleniyorum dun sipariş verdim.sadece aksamları yapabilecegim.. hergun mu yapmalıyım ?? yediklerime dikkat ediyorum su tuketimimim çok düşüktü onu artırdım ,kepekli ve light ekmek dısında beyaz ekmek yemiyorum , yeşil cay içiyorum 2 fincan.. nisana kadar en az 5 kilo gitmesi lazım.. deneyimlerinize ihtiyacım var :KK43::KK50::KK50: hergun mutlaka yapıcam bnm sorunum üst bacaklarım ve basenlerim kalın kilo alınca direk oralara alıyorum :KK43: umarım faydası olur benide alın aranıza :KK43:
boy 165 kilo 62 :KK43:

ben de cosfer mi alsam başka birşey mi yoksa şu dumbell ları da olan hem twist hem stepper'dan mı karar veremedim. Aslında bir salona da üyeyim ama iş çıkışı gitmeye üşeniyorum sanırım:) evde birşeyler izlerken falan kolay olur dedim.

evet arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum şu an 75 kg yum. kilo vermem şart daha önce 86 kg dum ve evlenmeden önce twist shape yardımıylan 62kg inmiştim.şimdi ise 500 adımla başladım .2 hafta sonu 1000 adıma çıktım .haydi bana destek olacak ve böylece hem arkadaş oluruz ne dersiniz

Bende birkaç ay önce bir ay boyunca yapmıştım ve incelmiştim ama vucudum alıştı artık faydası olmaz diye bırakıp yerde hareketler yapmaya başladım. Simdi tekrar başlıyorum sertlik ayarı yok pek zorlanmıyorum ama başladıktan en az yarım saat sonra bırakıyorum en fazla bir saat. (Vucut 20dk sonra yağ yakmaya başladıgı için )

X