Twist Stepper kullanan var mı?

Anka

Nirvana
Pro Üye
25 Ekim 2008
52.569
114.617
Arkadaşlar 5 şubat 2017 itibariyle tekrar başlıyorum... Eşlik etmek isteyenleri bekliyorum.

Son düzenleme:
bende cosferin twist&shape var. direnc ayarı var dıye almıstım ama bulamadım cok sert gelıyo bana 250 adımdan fazlasını atamıyorum :KK43:
3 gundur kullanıyorum dizlerimin arkası ve ayak bıleklerım agrıyo bıraz normal mı acaba?

bende stepper almak istiyorum ama bir türlü birşey bulamadım.kilo vermekte etkilimi bacaklarımda kas yapsın istemiyorum.

ben unutmuşum bu konuyu..
ben aldığım günden bu yana en düşük ayarda sabah ve akşam 600 adım yapıyorum baya sıkılaştım ve inceldim... geçekten süper bi alet...
benimkinin önünde gidonu var onun sayesinde kollarımda bile incelme oldu...
son günlerde biraz saldım kendimi yeniden başlamayı düşünüyorum bakalım... hep beraber yapalım kızlar... ozaman daha zevkli oluyor...

ben unutmuşum bu konuyu..
ben aldığım günden bu yana en düşük ayarda sabah ve akşam 600 adım yapıyorum baya sıkılaştım ve inceldim... geçekten süper bi alet...
benimkinin önünde gidonu var onun sayesinde kollarımda bile incelme oldu...
son günlerde biraz saldım kendimi yeniden başlamayı düşünüyorum bakalım... hep beraber yapalım kızlar... ozaman daha zevkli oluyor...

Evet keşke beraber yapabilsek, o zaman hem motivasyon oluyor hem zevkli oluyor :) söylendiği gibi kalçalara ve selülitlere etkisi var mı tatlım bu aletin? Biz alalı 1 hafta oldu ama total vibes kullanmaktan buna pek fırsat gelemedi, benimkinde direnç ayarı var fena değil ama sorun şu ki çat çut aşağı çarpıp ses çıkartıyor, susturucu mu taksam nedir :) Galiba aşağı kadar indirmeden yapmam lazım, sen nasıl yapıyorsun? bu arada allah kavuştursun canım.

Son düzenleme:
arkadaşlar bende size katılmak isterim.hep beraber yapalım olmazmı?

Harika olur, yukarıdada yazdığım gibi ben daha yeni aldım o yüzden kaç tane yapmam gerektiğini bilmiyorum bana biraz yol gösterirseniz sevinirim...Yapabildiğim kadar mı yapayım yoksa başlangıç için şu kadar yaparsan iyi olur gibi bir tavsiyeniz varmı?

Harika olur, yukarıdada yazdığım gibi ben daha yeni aldım o yüzden kaç tane yapmam gerektiğini bilmiyorum bana biraz yol gösterirseniz sevinirim...Yapabildiğim kadar mı yapayım yoksa başlangıç için şu kadar yaparsan iyi olur gibi bir tavsiyeniz varmı?

başlangıçta 5 dakika ile başlamıştım ben .20 30 40 derken her hafta 0 dakika yükselttim.her kullandığımda çok güzel şekil aldığımı gözlemlemiştim.ozaman hergün beraber yapalım.nezaman başlayalım arkadaşım?ama devamlılık şart..ozaman sonuç mükemmel oluyo..

Evet keşke beraber yapabilsek, o zaman hem motivasyon oluyor hem zevkli oluyor :) söylendiği gibi kalçalara ve selülitlere etkisi var mı tatlım bu aletin? Biz alalı 1 hafta oldu ama total vibes kullanmaktan buna pek fırsat gelemedi, benimkinde direnç ayarı var fena değil ama sorun şu ki çat çut aşağı çarpıp ses çıkartıyor, susturucu mu taksam nedir :) Galiba aşağı kadar indirmeden yapmam lazım, sen nasıl yapıyorsun? bu arada allah kavuştursun canım.

evet hadi yarından itibaren başlayalım ozaman...
benimkinden öyle çat çut ses çıkmıyo canım... sadece son günlerde gıcırdıyo yağlanması lazım sanırım...
selülite bilemicem canım da kalçaya gerçekten çok faydası var... baya toplandı ve sertleşti kalçalarım...
ama daha tam şekline girmedi... dahada toparlansın istiyorum..:KK37:

bu arada sağol tatlım allah kavuştursun dileğin için...inşallah kocem gelene kadar istediğim şekle girer vücudm..:KK53:

arkadaşlar bende size katılmak isterim.hep beraber yapalım olmazmı?

tamam canım başlayalım... hep gün gelip kaç adım yaptığımızı ve kaç kalori yaktığımızı söyleyelim...

canım ben başta 200 adımla başladım... sonra 300 400 derken 1000 adıma çıkmıştım... 15-20 gün 1000 adımda yapınca geceleri bacaklarım ağrımaya başladı ağrılara dayanamayınca setleri ikiye böldüm sabah ve akşam 600 adım yapıyorum.. bazen 700 adın yapıyorum... topuklu ayakkabı giydiğim günler yapmıyorum... gece feci bacaklarım ağrıyor...

tamam canım başlayalım... hep gün gelip kaç adım yaptığımızı ve kaç kalori yaktığımızı söyleyelim...

canım ben başta 200 adımla başladım... sonra 300 400 derken 1000 adıma çıkmıştım... 15-20 gün 1000 adımda yapınca geceleri bacaklarım ağrımaya başladı ağrılara dayanamayınca setleri ikiye böldüm sabah ve akşam 600 adım yapıyorum.. bazen 700 adın yapıyorum... topuklu ayakkabı giydiğim günler yapmıyorum... gece feci bacaklarım ağrıyor...

O zaman ben şimdilik kendime bir limit koymayıp yapabildiğimi yapayım ama ben birde başka egzersizlerde yapıyorum o yüzden gücümün yettiği kadar yapacağım...haydi bakalım başlayalım :)

evet hadi yarından itibaren başlayalım ozaman...
benimkinden öyle çat çut ses çıkmıyo canım... sadece son günlerde gıcırdıyo yağlanması lazım sanırım...
selülite bilemicem canım da kalçaya gerçekten çok faydası var... baya toplandı ve sertleşti kalçalarım...
ama daha tam şekline girmedi... dahada toparlansın istiyorum..:KK37:

bu arada sağol tatlım allah kavuştursun dileğin için...inşallah kocem gelene kadar istediğim şekle girer vücudm..:KK53:

Benimkinde bir gariplik var demek ki yere çarpıp fena ses çıkartıyor haha, sanırım strafordan bariyer yapacağım bu ses çekilmez yoksa...Burayada yazdım mı bilmiyorum 2 kızkardeşiz aynı anda başladık bakalım neler olacak, gerçi ben 3-0 öndeyim haha mahsus böyle yazıyorum ki Emre görüp hırslansın :)

hadi bakalım hanginiz önce inclecek..:KK1:
yarın sabah aç karına ölçülerini al canım... 1 ay düzenli yap 1 ay sonra yeniden ölç bakalım ne kadar fark olacak...

hadi bakalım hanginiz önce inclecek..:KK1:
yarın sabah aç karına ölçülerini al canım... 1 ay düzenli yap 1 ay sonra yeniden ölç bakalım ne kadar fark olacak...

Yok vallahi benim incelmeye niyetim yok ama Emre kafayı incelmeye zayıflamaya taktığına göre elimde kırbaçla köle gibi çalıştıracağım onu :) Allahım hayatım boyunca kardeşimin benden yardım dilenmesini istemiştim hahahaha

Bildiğim kadarı ile bel 62 kalça 90 eğer hatam varsa düzeltir boyuda 1.78

Son düzenleme:
arkadaşlar bugünmü başlıyoruz yarınmı?ama benim bi sorunum var göstergesi bozuk o yüzden adım hesabıyla değilde dakika hesabıyla çalışıcam.hem banada söylersiniz kaç dakikada kaç adım olduğunu.olmazmı?

maşallah canım manken gibisin zaten...:nazar::nazar:

Canım çok teşekkür ederim sen birde sana cevap yazmış olan kardeşimi görsen niye incelmek istediğimi anlarsın...Şimdi bu durumda bizim evden 2 kişi sen ve rukiyesahin 4 kişi başlıyoruz ama acaba ben profili ayırsam mı, böyle 2 kişi zor oluyor gibi resmen kızın profilini işgal ettim

arkadaşlar bugünmü başlıyoruz yarınmı?ama benim bi sorunum var göstergesi bozuk o yüzden adım hesabıyla değilde dakika hesabıyla çalışıcam.hem banada söylersiniz kaç dakikada kaç adım olduğunu.olmazmı?

Ne hızda yapmak lazım bilmiyorum ki, ben 100 adımı 1 dakikada falan yaptım mesela kardeşim hızlı yapılmaz bu sindire sindire yapacaksın diyor ama bilmiyorum...

X