Saç Bakım Ürünleri (Schwarzkopf) Glıss Saç Bakım Ürünleri

Canım sprey saçını biraz ıslatıyor ama o sorun değil ki kurutmadan düzleştirebilirsin yine çok da ıslatmıyor sonuçta. çok fazla sıkma bence ondan oluyodur ayrıca evet başta yapış yapış yapıyo ama sonrasında o his geçiyo yani bu kadar kafana takma bence :) aynı şey bende de oluyo ama 10 dk falan sürüyor

canım madem yapış yapış oluyor sende sıkma canını daha fazla , kullanma çünkü çözemedikte zaten :KK70:
ama kesinlike başka bir tane ısıya koruyucu bir sprey edin çünkü çok yıpratıyor şekillendirme. :)

canım önerdiğin başka ürün var mı ben hiç bilmiorum çünkü bide etkili bişey olursa sevenrm :)

valla dove un falanda var ya da daha pahalı profesyonel ürünler ama kullanmadığımdan öneremeyeğim sonuçta glissten memnundum mesela ben ama işte demek ki herkeste aynı olmuyormuş :KK43:

gliss kullanıyorum senelerdir ve saçımı daha iyi yapıyo ayrıca uzattığının garantisini verebilirim

canım ürünü nasıl kullandığını anlatabilirmisin çünkü ben kullandığımda bu ürün yapış yapış yapıo ellerimi düzleştrcmi fln acaba yanlış mı kullanıyorum yoksa ürünümde bişey var die karasız kaldım cidden :KK43:

yeni çıkan keratinli olanı manyak güzel saha önce selectivenin keratin maskesini de kullanmıştım kokusuna kadar aynı hatta bu daha başarılı ve yarı fiyatından ucuz 200ml ambalaj 15lira yumuşacık yaptı bu aralar sürekli press yaptırdım hiç yıpranmadı ara ara yanmalar kurumalar olurdu halbu ki

yeni çıkan keratinli olanı manyak güzel saha önce selectivenin keratin maskesini de kullanmıştım kokusuna kadar aynı hatta bu daha başarılı ve yarı fiyatından ucuz 200ml ambalaj 15lira yumuşacık yaptı bu aralar sürekli press yaptırdım hiç yıpranmadı ara ara yanmalar kurumalar olurdu halbu ki

canım ürünün resmini eklermisin

sarı renkli sıvı saç spreyini kullanıyorum bende yaklaşık bir yıldır. gerçekten benim gibi saçlarına çok fazla krepe yapıp dolaşanlar için birebirr

Ben aynı şampuan&saç kremi serisini kullanmam asla ayda bir değişir.Sürekli aldığım yalnızca gliss var.:KK16: Daha önce BC Bonacure de kullandım böyle memnun olmamıstımm...
Yalnız İnanılmaz ağır kokulara tahammül edemem ben başımı ağrıtır, parfüm konusunda da aynı sekilde :KK9:Glissin de iki serisi bende aynı etkiyi yaptı satin relax ve liquid silk isimleri, benim gibi duyarlıysanız uzak durun.Ama oil nutrive (sarı seri) bi harika kokuyor

Siyah serinin durulanmayan keratinli küçük şişedeki bakım spreyinden alacağım,denemek lazım.Yorumlar genelde hep olumlu.

bende glissin şampuan, maske, sıvı saç kremi, durulanan saç kremi kullandım hepsinden de memnun kaldım sanırım vazgeçemeyeceğim gliss ürünlerinden :KK70:

bende bugun boyali saclar icin olanini aldim, burada cogu memnun kalmis insallah bende memnun kalirim...

Çok uzun bir süre şampuanını, saç kremini, saç spreyini kullandım. Baştan çok iyi geliyor saça ama sürekli kullanımda saçlarımı döktü. Saçlarım çok gür ve uzundu bu sebeple dökülmenin arttığını çok net gözlemledim. Öyle ki bazen resmen bir topak saç kalıyordu elimde. Zamanla bırakarak aralıklarla kullandım, tüm çeşitlerini denesim her seferinde sonuç aynı oldu.

çok uzun bir süre turuncu total repair seri şampuan saç kremi, sıvı durulanmayan fıs fıslı saç kremi ve maskesini kullandım. şimdi de en son ultimate repair siyah serinin aynı ürünlerini aldım. turuncunun kokusunu çok seviyordum, bu siyah olan normal kokuyor, pek alıştığım gliss kokusu alamayınca çok sevmedim gibi, etkisini kullandıkça göreceğim. ama çok iyi geliyor bana gliss ürünleri.

watsons ve gratislerde şampuan ve sprey şeklindeki durulanmayan saç kremi takım halinde satılıyor devamlı, her gittiğimde görüyorum oradan alıyorum, ikisi 9.90 hatta. bayağı indirimli geliyor normal marketlere göre

X