Ovulasyon testı kullanıp hamıle kalan arkadaslar bakarmısınız ?

Merhaba kızlar :) bende laboquick aldım dün regl oldum. Doğum kontrol hapı kullanıyordum onu bu ay bıraktım ve ağustos gibi denemeye başlayacağım nasipse. Şimdi ben hap kullandığım için çok düzenli adet oluyorum 28 günde bir. Ben ovulasyuon testine 12. gün mü başlıcam peki yine de ? Birde çift çizgi silikleştiği zaman mı ilişkiye girmek gerekiyor erkek için ?

çift çizginin en koyu olduğu dönemde ilişkiye girmen gerekiyor. ve sonraki günlerde gün aaşırı yada her gün (sana kalmış) ilişkiye girebilirsin.
bende 28 günde bir adet oluyorum. genellikle 13 yada 14. gün yumurtluyorum. istersen 10 yada 11 den sonra başla. her ihtimale karşı

3 gün sonra regli günüm dün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı eğer test yanılmadıysa hemen ovulasyon testi alıp uygulamaya başlıcam umarım önümüzdeki ay bende güzel haberi sizlerle paylaşırım :)

Ya bide sizde rus takvimi tıtuyor mu ? Yani kan yenileme olayı ? Benim içîn 2014 mayıstan sonra erkek görünüyor acaba beklesemmii beklemesemmi çok kararsız kaldım yaa :KK43:(

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım,iki aydır korunmuyoruz ama hamile kalmadım ovulasyon testi önerirmisiniz yoksa biraz daha bekleyelimmi?

Kızlar bende bu ay ovilasyon testini deneyeceğim. Aydır deniyoruz ama ben takıntılı olunca ilk ay gecikti ikinci ay erken geldi kafam karıştı yumurtlamayı tuturamadım sanırım her zaman gelen akıntı bile takip edince kesildi valla:)) Bende bir de testle çalışalım dedim bakalım hayırlısı.Bugün adetim 7. günü bitti sayılır ama az az lekelenme var ama ben hemen başlayacam teste.Çünkü kasıklarımda sancı var belki de erken yumurtluyorumdur diyorum öfff beklemek zor işmişşş.Takmamak Lazım diyolar gel de kendine anlat...

kızlar, adet başlangıç 8 agustos,bugun ilk defa ovulasyon testi aldım ve adetimin 12. gununde saat 12:30 da yaptım. pozitif çıktı,yani resimde de göreceğiniz gibi T daha koyu C den. eşim iş dolaysısıyla sürekli şehir ve yurt dışında olduğu için pek sık birliktelik olamıyor haliyle :) yarın deneyelim diyoruz ne dersiniz,fikirlerinize ihtiyacım var

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    14,7 KB · Görüntüleme: 3.421
kızlar, adet başlangıç 8 agustos,bugun ilk defa ovulasyon testi aldım ve adetimin 12. gununde saat 12:30 da yaptım. pozitif çıktı,yani resimde de göreceğiniz gibi T daha koyu C den. eşim iş dolaysısıyla sürekli şehir ve yurt dışında olduğu için pek sık birliktelik olamıyor haliyle :) yarın deneyelim diyoruz ne dersiniz,fikirlerinize ihtiyacım var

Mrb benim de aynı şekilde t koyu çıkmıştı o gün yapmadık ertesi gün ve daha sonraki gün ilişki oldu hamile kaldım. Zaten koyu çıktığı gün yumurtlamıyorsun 24-36 saat sonra yumurtlayacaksın demek oluyor. Onun için sıkıntı yok bugünü ve yarını değerlendir.

Mrb benim de aynı şekilde t koyu çıkmıştı o gün yapmadık ertesi gün ve daha sonraki gün ilişki oldu hamile kaldım. Zaten koyu çıktığı gün yumurtlamıyorsun 24-36 saat sonra yumurtlayacaksın demek oluyor. Onun için sıkıntı yok bugünü ve yarını değerlendir.

broken1985 cok tesekkurler canım cevabın için,ben de oyle oldugunu dusunmustum:KK34: umarım bebeğin sağlıklı doğar tatlım

Arkadaslar hapi biraktim ve yumurtlama basladigini anlayamiyorum bu kitlerden dusunuyorum sizce kiz bebek icin hangi gunler harekete gecmeli :) sanirim erkek bebek icin azcok tahminler yapilmis ama benim oglum var birde kizim olsun istiyorum.. Nasip :KK66:

Arkadaslar ben bu ay gittigidiyordan 27 tl ye 25 tane ovulasyon 2 tane de gebelik testi aldim eczanelerde cok pahaliydi. Neyse adetim bittikten sonra 2 gun sonra basladim yumurtlama donemini kacirmamak icin ve cift cizgiyi gorduk o gun ve ertesi gun esimle beraber olduk ve ve aradan gecen 16 gun sonra hamile oldugunu ogrendim. Acikcasi benimde tereddutler im vardi ama ilk kullanmam da hamile kaldim kesinlikle herkese tavsiye ediyorum :KK66:))

normalde yumurtlama dönemi adetin 14.günü olarak biliniyor ama demekki oda kesin değil. testi çok uyguna almışşın gercekten. ben de test aldım ona göre denicem. inşallah bebeğini hayırlısıyla sağlıklıca kucağına alırsın canm...

arkadaşalar ben de hap kullandım ama biraz düzensiz kullandım ve 5 ay önce bıraktım adetim de düzensiz olmaya başladı 2 aydır. bende ovulasyon testi denicem inşallah. inşallah bi sıkıntı yoktur insan korkuyo olmayıncada:KK53:

Kızlar ben de ovulasyon testiyle hamile kaldım. Öncesinde 14. gün yumurtlama günümmüş gibi düşünüyodum ama test 17. gün ve sonraki 2 gün boyunca kırmızı çizgiyi gösterdi. O günleri değerlendirmek lazımmış meğersem:KK1:

Ya bide sizde rus takvimi tıtuyor mu ? Yani kan yenileme olayı ? Benim içîn 2014 mayıstan sonra erkek görünüyor acaba beklesemmii beklemesemmi çok kararsız kaldım yaa :KK43:(

Rus takvimi bende tuttu ama tesadüf de olabilir sonuçta yüzde elli ihtimal var.

Kızlar merhaba. Ben ovulasyon testinde piki yakaladım. yani t c'den daha koyu oldu. akşam yapınca ikisi aynı koyuluktaydı. Sabah doktora gittim çatlamış yumurtan dedi bizde hemen deneme yaptık. 2 gün boyunca. Şimdi yumurta çatlamadan önce hiç birliktelik olmadı sadece çatladıktan hemen sonra oldu. 2 gün üst üste. HAMİLE KALMA İHTİMALİ VARMIDIR YİNE DE? Doktor yumurta çatlamadan önce birliktelik olması gerektiğini söyledi yoksa hamile kalınmazmış.. doğru mudur ? yumurtası çatladıktan sonra birliktelikle hamile kalan var mı ?

kızlar merhaba. Ben ovulasyon testinde piki yakaladım. Yani t c'den daha koyu oldu. Akşam yapınca ikisi aynı koyuluktaydı. Sabah doktora gittim çatlamış yumurtan dedi bizde hemen deneme yaptık. 2 gün boyunca. şimdi yumurta çatlamadan önce hiç birliktelik olmadı sadece çatladıktan hemen sonra oldu. 2 gün üst üste. Hamile kalma ihtimali varmıdır yine de? Doktor yumurta çatlamadan önce birliktelik olması gerektiğini söyledi yoksa hamile kalınmazmış.. Doğru mudur ? Yumurtası çatladıktan sonra birliktelikle hamile kalan var mı ?

selam kımse yokmu arkadaslar

X