Anket Neden Şişmanız?

Neden Şişmanız?

• Ankete Katılan
    97

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
12 Temmuz 2006
2.779
183
ee şimdi bu yüz kişi içinde bakalım kim niye şişman...Kötü Kazen

Son düzenleme:
Yediklerime dikkat etsem de kilo vermemi sağlamıyor.Çok kilolu değilim ama yemeyi sevdiğim için fazlalıklarıda veremiyorum senağlama

Hamilelik döneminde çok kilo aldım. çok şişmandım.Epeyce verdim ama eskiden boy kilo orantılıydı tabi şimdi fazlalıklar göze çarpıyor.şakkıdı

Ben şişko değilim çok ama çoook yemek yiyorum...Sanırım şansım ağır yemek yiyo olmam.Çok çiğniyorum.Miğdeme kötülük etmiyorum sanırım bu şekilde :=)

asla karnımı doyurmak için yemem.yemekten keyif alırım.sevdiğim şeylerin iyisi güzeli nerede yapılıyorsa kalkar oraya kadar giderim:1yes2:vallahi öyle.hayatım boyunca hiç zayıf olmadım hep tombiktim.hele ki sıkılınca buzdolabına sarılıp mutfakta yatsam olur yani.kesinlikle su içsem yarıyor diyenlerden değilim itinayla yerim ve şişmanlarım.bel fıtığımın ağrısı aynalardaki giydiği yakışmayan ve giyecek bir şey bulamayan kadınla birleşince bu kadar verebildim(bakınız kilo çizelgesi)rejim yapmaktan mutlumuyum hayıııııııır.herşeyi yemek istiyormuyum eveeeeeeeeet.kilo vermiş olmak güzelmi muhteşem dahada vermek istiyormuyum.evet evet evet.ooo amma dertliymişim sayende içimi döktüm allah ne muradın varsa versin sağol.:1rolleyes:

asla karnımı doyurmak için yemem.yemekten keyif alırım.sevdiğim şeylerin iyisi güzeli nerede yapılıyorsa kalkar oraya kadar giderim:1yes2:vallahi öyle.hayatım boyunca hiç zayıf olmadım hep tombiktim.hele ki sıkılınca buzdolabına sarılıp mutfakta yatsam olur yani.kesinlikle su içsem yarıyor diyenlerden değilim itinayla yerim ve şişmanlarım.bel fıtığımın ağrısı aynalardaki giydiği yakışmayan ve giyecek bir şey bulamayan kadınla birleşince bu kadar verebildim(bakınız kilo çizelgesi)rejim yapmaktan mutlumuyum hayıııııııır.herşeyi yemek istiyormuyum eveeeeeeeeet.kilo vermiş olmak güzelmi muhteşem dahada vermek istiyormuyum.evet evet evet.ooo amma dertliymişim sayende içimi döktüm allah ne muradın varsa versin sağol.:1rolleyes:

15 kilo mu süpersin çimen yaa

şişman değilim....
hiç kilo alamıyorumki ben insanlar sinirlenince yemeğe saldırır ben yemeklere küserim bıraksan 4-5 gün yemek yemesem aklıma gelemz valla çok kötü bi durum keşkem bende her sinirlendiğimde yemeğe saldırsam benim derdimde zayıflık.....
:1no2::1no2:

X