Sayfa: 29/74 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
Toplam 740 adet sonuctan sayfa basi 281 ile 290 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

1. Konu Sahibi : _nur_ #281
    EU1 Guest
    avon geçen 1-2 hafta öncesine kadar hiç kullanmamıştım ve kullanmayı da düşünmüyordum, çünkü kötü bir marka olduğuna emindim!
    bu forumdan + başka forumlardan sıkılaştırıcı ürünlerinin iyi olduğunu okudum, deniyim artık dedim.
    bacağımda bugüne kadar sivilce çıkmışlığı yok, zamanında da çeşit çeşit kremler kullandım, kesinlikle alerjik 1 cildim yok. bu spreyi kullandığımın 3. günü sivilcemsi kırmızılıklar oluştu 4 5 adet. ve cildimi baya yakıyordu.
    sağlık bakanlığının niye onaylamadığı belli sanırım. zaten kaliteli 1 ürününde bu kadar ucuz olması normal olmazdı. dünyada başka marka kalmasa dönüp de avona bakmam artık. araştırdım hakkında baya insanın şikayeti var. böyle 1 markaya 10 ytl vereceğime gider dior a 60 ytl veririm daha iyi. :kızgın:

2. Konu Sahibi : _nur_ #282
    ben senelerdır parfum olsun krem olsun avondan alıyorum hiç bir şikayetım yok gayet memnun kaldım kullandıklarımdan kaydirigubbakcemile2

3. Konu Sahibi : _nur_ #283
    Giriş tarihi
    May 2008
    hiç memnum değilim. eğitime giden bir bayan cildime bakarak yüz temizleme seti getirmişti bana. düzenli olarak kullandım hiç faydasını görmedim. göz temizleme sütü gözlerimi yaktı ve bulanık gördüm. ürünü değiştirmesine rağmen hiç fark olmadı.
    rujlarından kullandım. sonra test yaptım içinde kurşun miktarı fazla çıktı. hepsini çöpe attım. ve loreal kullanmaya başladım.
    sadece vücut şampuanını kullanıyorum. o da bitti bir daha almam. sokaklarda bile satılıyor. satanlar ucuzken alıp stok yapıyor sonra satıyor.
    farlarını arkadaşlarımdan denedim. flormar bile daha güzel.

4. Konu Sahibi : _nur_ #284
    sıkılaştırıcı kreminden kullanmaya başladım extra firming olanından.çok memnunum.ayrıca clearskin maske ve tonik kullandım cildime çok iyi geldi. parfümlerini de çok beğeniyorum.ama geçen kampanyadaki ikili göz kalemi çok kötüydü gözlerimin içine aktı resmen.

5. Konu Sahibi : _nur_ #285
    hiç bişisini sevmiyorum c vitamini kapsülü kullanmıştım yüzümü mahvetti kocaman kocaman gözenekler oluştu kapatamıyorumda bi zamanlar satıyodumda artık avonmu hayırrrr

6. Konu Sahibi : _nur_ #286
    sessizdüş Guest
    avonun rimelleri cok berbat bence..

sivilce icin olan urunleri falan cildi daha kotu yapiyor...

ben bir tek parfumlerini seviyorum...

7. Konu Sahibi : _nur_ #287
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    Alıntı pilar kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    avon geçen 1-2 hafta öncesine kadar hiç kullanmamıştım ve kullanmayı da düşünmüyordum, çünkü kötü bir marka olduğuna emindim!
    bu forumdan + başka forumlardan sıkılaştırıcı ürünlerinin iyi olduğunu okudum, deniyim artık dedim.
    bacağımda bugüne kadar sivilce çıkmışlığı yok, zamanında da çeşit çeşit kremler kullandım, kesinlikle alerjik 1 cildim yok. bu spreyi kullandığımın 3. günü sivilcemsi kırmızılıklar oluştu 4 5 adet. ve cildimi baya yakıyordu.
    sağlık bakanlığının niye onaylamadığı belli sanırım. zaten kaliteli 1 ürününde bu kadar ucuz olması normal olmazdı. dünyada başka marka kalmasa dönüp de avona bakmam artık. araştırdım hakkında baya insanın şikayeti var. böyle 1 markaya 10 ytl vereceğime gider dior a 60 ytl veririm daha iyi. :kızgın:
    arkadaşım bir ürün yaramadı diye diğer güzel ürünleri karalıyosun olmaz böle ayrıca hangi markanın sağlık bakanlığından onayı var .birde o ürünün o kampanyada indirimde olması onun kötü olduğunu anlatmaz. bence ii düşünüp öyle konuçmalısın:

8. Konu Sahibi : _nur_ #288
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    allık aldım renk vermıo , ruj aldım dudagıma suruom top top oluo , maske aldım sıyah nokta yaptı , ve daha saysam bıtmezzzzzzzzzzzzzzz he bıde rımel aman allahım kırpıklerımı doktu avondan hıc ama hıcc memnun degılım hıcccc verdıgım onca paraya yazık

9. Konu Sahibi : _nur_ #289
    avonun bütün ürünleri kötü diye bişey yok.bende aldığım bir ruju beğenmedim.sürdükten yarım saat sonra dudaktan kayboluyor.ama başka bir serisinin rujunu devamlı kullanıyorum.ayrıca yukardaki arkadaşın dediğine katılıyorum.ürün o ay ucuz diye onun kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor.avon da her ay belli başlı ürünler indirime giriyor.avonu takip edenler bunu bilirler

10. Konu Sahibi : _nur_ #290
    EU1 Guest
    Alıntı umut31 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşım bir ürün yaramadı diye diğer güzel ürünleri karalıyosun olmaz böle ayrıca hangi markanın sağlık bakanlığından onayı var .birde o ürünün o kampanyada indirimde olması onun kötü olduğunu anlatmaz. bence ii düşünüp öyle konuçmalısın:
    satıcısın galiba :lepi:
    istediğim gibi fikrimi beyan edebileceğimi düşünüyorum, evet başka ürünlerini kullanmadım çünkü yüzüme falan asla güvenmediğim birşey süremem! ki iyi de yapmışım, hassas olmayan beni bile kızarttığına göre! rujlarında da kurşun oranı fazlaymış, almıştım biri uyardı, testi bende yaptım ve doğruu çöpe! satıcıysan sana iyi satışlar canım, ama ben ne dediğimi biliyorum, hayatta birdaha kullanmam diyorum bilmiyorum neden böyle rahatsız etti????? isteyen kullansın ben cildimi tehlikeye atcak değilim, kendimi seviyorum :roflol:

Sayfa: 29/74 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon