Avon ürünlerinden şikayeti olan var mı?

ben gözkalemlerinden şikayetçiyim,asansörlüler dışında olanlar,normal göz kalemlerini ne zaman gözüme sürsem bulanık görmeye başlıyorum.bir arkadaşımda da aynısı oldu..kullanmadım bi daha...

Göz altı kapatıcısı göz altımda kırmızı benekler oluşturdu. BERBAT bi şey! :KK20:

Far Away önceden buram buram kokardı artık ne kadar sıkarsam sıkayım koku falan yok! :KK20:

Önceden dörtlü farları çok kaliteliydi şimdiki farları hiç renk vermiyor! Hiç beğenmedim. :KK20:

3 aşaması olan rimeli zar zor uzatması dışında hiçbir işe yaramıyor. :KK20:

Pata krem fondöteni 5 dkya kalmadan uçtu bende. Gayet de fazlaca sürmüştüm. BERBAT! :KK20:

Rujlarını asla almam zaten. Renkleri çok çirkin ıyykkk. :KK20::KK19::KK19::KK19:

Lanet olsun avon gibi bi markaya. Başka da bi şey demiyorum. :KK19::KK19:

rimelleri komple berbat bence supershock hariç( şu tombul kapkalın kaplı olan)
diğer rimelllerinin fırçasından da anlayacağınız üzere incecik fırçalı çok kötü oluyor :KK19:

Göz altı kapatıcısı göz altımda kırmızı benekler oluşturdu. BERBAT bi şey! :KK20:

Far Away önceden buram buram kokardı artık ne kadar sıkarsam sıkayım koku falan yok! :KK20:

Önceden dörtlü farları çok kaliteliydi şimdiki farları hiç renk vermiyor! Hiç beğenmedim. :KK20:

3 aşaması olan rimeli zar zor uzatması dışında hiçbir işe yaramıyor. :KK20:

Pata krem fondöteni 5 dkya kalmadan uçtu bende. Gayet de fazlaca sürmüştüm. BERBAT! :KK20:

Rujlarını asla almam zaten. Renkleri çok çirkin ıyykkk. :KK20::KK19::KK19::KK19:

Lanet olsun avon gibi bi markaya. Başka da bi şey demiyorum. :KK19::KK19:

avon for away in kalıcılığını yitirdiğini düşünen tek kişi ben değilmişim demek ki bazen banamı öyle geliyor diye bile düşünüyordum yıllardır kullandığım bi parfüm ama gün geçtikçe kalıcılığı yok oluyor:KK19:
avonun rujları ve shock rimeli dışındaki ürünlerini pek beğenmiyorum:26:

bana göz kalemi alerji yapıyor içine sürdüğümde kaşıntı ve bulanıklık yaptı, dışına sürdüğümde bir sıkıntı çekmedim

yıllardır avon kullanırım şu son 1 yıldır yeni ürün almadım fakat hala kullandıgım ürünleri var.ben de çok şükür ne alerji sorunu oldu ne de bozuk parfüm problemi.(kızlar göz kalemlerinin ucuna ürün hazılanırken kırılmaması için bir çeşit kimyasal sürüldügünü duymuştum.bu sebeple yeni aldıgınız göz kaleminin ucunu açın derim) avonun bir tek sıkıntısı daha makul fiyatlı parfümlerinin kalıcılık sorunu (mucize de beklememek lazım o fiyata), bir de ben de kullandıgım yüz kremleri pek bir işe yaramadı ama alerji sorunum daolmadı yani:KK1:

ben gözkalemlerinden şikayetçiyim,asansörlüler dışında olanlar,normal göz kalemlerini ne zaman gözüme sürsem bulanık görmeye başlıyorum.bir arkadaşımda da aynısı oldu..kullanmadım bi daha...

iştea bendede bu durumun aynısı var :)

Cildinize önem veriyorsanız Avon ve Oriflame'dan uzak durun bence. Yapımında çalışan tanıdıklar vasıtasıyla her gün neler öğreniyoruz. Avrupa'da talep bile olmuyormuş, 3.-4. sınıf ürün kategorisindeymiş;ama Türkiye'deki ucuz kozmetik pazarı yoğun olduğu için ağırlık veriyorlarmış. Bir çok ürün klinik testler en düşük notları almış durumda.

süper shock sevdim
el kremleri kötü kokuyor
duş jeli çok hoş
parfümler herkezde var
rujlarıda begeniyorum

cilt ürünlerini sakın denemeyin , fondöten ve kapatıcılarını da , bazen katalogdaki renk veya şekille gelen arasında dağlar kadar fark oluyor , testerı yoksa almayın , rujları ekonomik ve güzel , parfümlerin bazıları çok güzel , rimeller orta halli :KK70:

Avon fena değildir yahu.. ucuz diye çok kötüleniyor ülkemizde ama gayet başarılı ürünleri var aslında. duş jelleri banyo köpükleri, şampuanları, vücut kremleri filan gayet güzel örneğin. rujları da öyle, gerçi hepsi değil color trend serisini beğenmedim ama diğer serilerden çok güzel rujları mevcut. Rimellerden tombul ambalajlı olan çok güzel, super shock'du sanırım ismi.. birçok pahalı markayı aratmayacak derecede güzel bir rimel. farları hakikaten pek renk vermiyor. kalemleri güzel, asansörlü olanlar ve jel kalemler çıkardılar enson onlar güzel. kaş kalemlerinden yine asansörlü olanlar güzel. gerçi Clinique super fine kaş kalemi daha güzel ama fiyat karşılaştırması yapacak olursak Avon gayet başarılı.
parfümleri klasik kokular, güzeli de var kötüsü de ama malum parfüm konusunda zevkler ve renkler tartışılmaz. kremlerinden Anew serisi güzel. diğerleri ciltte pek birşey yapmıyor, özellikle kırışıklık karşıtı arıyorsanız Anew kırmızı seriyi ve yeni çıkan Genics'i öneririm. onlar özellikle amerikada da çok beğeniliyor.. aklıma gelenler bunlar şimdilik ama Avon iyidir genelde.. çok kötülendiğini okuyunca dayanamadım yazayım dedim:) Oriflame ile alakası bile olmayan bir firma. Oriflame hakikaten kötü ama Avon gayet kaliteli ve çok beğenilen ürünler üretiyorlar bence. :KK1:

pudraları ve fondotenleri sivilce çıkartıyor kesinlikle kullanmayın

genelde avonun ürünleri çok kalitesiz ve bazı ürünleri gereksiz pahalı

Avon fena değildir yahu.. ucuz diye çok kötüleniyor ülkemizde ama gayet başarılı ürünleri var aslında. duş jelleri banyo köpükleri, şampuanları, vücut kremleri filan gayet güzel örneğin. rujları da öyle, gerçi hepsi değil color trend serisini beğenmedim ama diğer serilerden çok güzel rujları mevcut. Rimellerden tombul ambalajlı olan çok güzel, super shock'du sanırım ismi.. birçok pahalı markayı aratmayacak derecede güzel bir rimel. farları hakikaten pek renk vermiyor. kalemleri güzel, asansörlü olanlar ve jel kalemler çıkardılar enson onlar güzel. kaş kalemlerinden yine asansörlü olanlar güzel. gerçi Clinique super fine kaş kalemi daha güzel ama fiyat karşılaştırması yapacak olursak Avon gayet başarılı.
parfümleri klasik kokular, güzeli de var kötüsü de ama malum parfüm konusunda zevkler ve renkler tartışılmaz. kremlerinden Anew serisi güzel. diğerleri ciltte pek birşey yapmıyor, özellikle kırışıklık karşıtı arıyorsanız Anew kırmızı seriyi ve yeni çıkan Genics'i öneririm. onlar özellikle amerikada da çok beğeniliyor.. aklıma gelenler bunlar şimdilik ama Avon iyidir genelde.. çok kötülendiğini okuyunca dayanamadım yazayım dedim:) Oriflame ile alakası bile olmayan bir firma. Oriflame hakikaten kötü ama Avon gayet kaliteli ve çok beğenilen ürünler üretiyorlar bence. :KK1:

Burası avon ürünleri şikayet konusu burda oriflame avon kıyaslaması neden yaptığınızı anlayamadım siz de oriflame den şikayetçiyseniz orda yazarsınız yorumunuzu. Şikayetiniz olur ya da olmaz ama böyle konuyla alakasız kıyaslamalar görünce yazmadan edemiyorum. Bence avonun da kendine göre güzel ürünleri var oriflame'inde. Oriflame satış temsilcisiyim avona da üye olucam ama kötü ürünlerini de herzaman söylerim birini överken diğerini lekelemeye çalışmam. Avonla ilgili şunu söyleyebilirim fiyat ürün kıyaslaması yaparsak güzel ürünler var. kötü ürünleri varsa da vardır her markanın kendine göre kötü ürünleri vardır zaten.

avon saglık bakanlıgından onaylı degıl dıye bılıyorum ve bu yuzden hıc bır urununu kullanmıyorum.yanlıssa bılemıyorum ama dogruysa ucuz dıye saglıgımdan olamam.

Burası avon ürünleri şikayet konusu burda oriflame avon kıyaslaması neden yaptığınızı anlayamadım siz de oriflame den şikayetçiyseniz orda yazarsınız yorumunuzu. Şikayetiniz olur ya da olmaz ama böyle konuyla alakasız kıyaslamalar görünce yazmadan edemiyorum. Bence avonun da kendine göre güzel ürünleri var oriflame'inde. Oriflame satış temsilcisiyim avona da üye olucam ama kötü ürünlerini de herzaman söylerim birini överken diğerini lekelemeye çalışmam. Avonla ilgili şunu söyleyebilirim fiyat ürün kıyaslaması yaparsak güzel ürünler var. kötü ürünleri varsa da vardır her markanın kendine göre kötü ürünleri vardır zaten.

birisi avon ve oriflame berbat yazmış, onunla alakalı olarak yazmak istemiştim. Avon ve Oriflame aynı şekilde satışı yapılan ürünler ama benim görüşüme göre aynı kalitede ve aynı kefeye konulacak markalar değiller kesinlikle. Avon kesinlikle Oriflame'e göre çok üstün bir marka. Avon ve oriflame berbat yazan kişiye bir nevi cevap olarak belirtmek istemiştim. büyütülecek bir konu değil.
Avon'a dönmek gerekirse, elbette her firmanın iyi veya kötü ürünleri olabiliyor. her ürün her cilde uyum sağlayacak diye bir durum veya garanti de yok elbette. kokoca Lancome veya La Prairie'nin 200 tl'lik ürünlerinden bile hiç memnun kalmayan bir yığın insan tanıyorum. ama uygun fiyat ve iyi kaliteli yılların markası olarak Avon bence bu derece kötülenmeyi haketmiyor diye düşünüyorum. maskaraları, Anew serisi kremleri birçok dünya paraya satılan markalarla yakın kaliteye sahip. Parfümlü vücut kremleri ve vücut spreyleri (naturals serisi) Victorias secret gibi markaların kremleriyle yarışacak derecede şahane kokuyor ve harika nemlendiriyorlar. kokuları biraz daha az kalıcı sadece.. avon solutions serisinin köpüren tenizleyicisi de çok güzel ayrıca, onu da atlamışım.
şikayetim olan ürünlere gelince, farlarından bahsetmiştim, iyi renk vermiyor. rujları genel olarak güzel olmakla beraber color trend serisi rujları kötü maalesef. fondöten ve pudralarını denemedim. ama teyzem kullanıyor bildiğim kadarıyla gayet memnun, sürekli aldığını görüyorum.
Vücut yıkama jelleri ve köpükleri şahane, kokuları muhteşem. şampuan, saç kremleri, saç bakım ürünleri de çok güzel. jölesi fena değil.
saç spreyinin ambalajı hatalıydı, bir süre sonra tıkanıyordu, bilmiyorum düzelttilermi son çıkan ambalajlarda. Simply delicate özel bölge temizleyici de çok güzel, yıllardır kullanıyorum. aklıma gelenler bunlar şimdilik. kısaca Avon tavsiye edilir. cildinize uygun ürünleri seçmeniz için avon temsilcinizden numune isteyebiliyorsunuz. ayrıca beğenmediğiniz ürünleri (belli bir süre içinde) iade edip paranızı alabiliyorsunuz. :KK34:

buarada avon saglık bakanlıgından onaylı olmasa Türkiye'de satışına izin verilmez, yani onaylı olması gerekir :KK34:

arkadaşlar Avon Genics kullanan varmı? ben bir haftadır başladım, gayet iyi geldi ama bazı tereddütlerim de var çok kuvvetli bir ürün olduğu için çekine çekine kullanıyorum. internette aramaktan bir hal oldum. herkes inanılmaz memnun (özellikle yabancı sitelerde). kullanan varsa görüşlerini paylaşırsa çok sevinirim. teşekkürer.

Parfümleri Güzel Fakat Uçucu..Kalıcı Olan Sadece Little Black..
Severek Kullanırım..

Rujları Güzel.. Vücut Spreyleri Kalıcı..
Kremleri Harika..Duş Jelleri Fena Değil..
Rimellerini de Çok Severim..Topaklanma Yapmaz..

Çoğu ürününü kullandım.
Duş jelleri iyi.
Farları fena değil.
Color trend ürünleri berbat. Ama 3 liralık ruj, 6 liralık fardan çokta birşey beklememek lazım.
Şampuanlarının zararını da görmedim yararını da.
Parfümlerinin kokuları güzel ama kalıcılıkları yok. Ama bu fiyata bu kadar.
Sürekli indirime giren el, vücut kremlerini asla ama asla tavsiye etmem. Sürdüğümde ellerim yarıldı ve kanadı. Canımı yandı resmen.
Avonun aşık olduğum iki ürünü vardı maalesef, onları artık üretmiyorlar. Biri surrender parfüm diğeri ise şuan adını hatırlayamadığım açık yeşil kabı olan pembe bir ruj.
Ben şahsen avon yerine makyaj malzemesinde flormar, maybelline; krem, duş jeli vb. cilt ürünlerinde ise arko, nivea, dove gibi bildiğimiz markaları tavsiye ederim. Bu markalar avondan çokta pahalı değiller. Hatta bu markaların bazı ürünleri avonunkilerden çok daha ucuz.

oriflame cilt kremi yok ki memnun kalınsın krem mucize yaratmaz.avondan alerji olduğu sölenior bünyen alerjikse ürünü düzgün seç sen kendini düşün?oriflamede bir parfüm var diğerleri boş geneli sabun diş fırcası?

X