Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

arkadaşlar bugün regle oldum 5 gün sonra dr gidicem son ayım olucak klomende dr başka hiç bir ilaç vermiyor sizce normalmi bazı arkadaşlar ilave ilaç kullanıyorlar yoksa benim dr benimle fazla ilgilenmiyormu kafam çok karışık aşılamaya geçmek istedi buay kendi arkadaşının hastanesine gönderdi ama yaptırmadım sizce degiştireyimmi dr

KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRR
en sonunda sürprizim var benimmmmmmmmmmmmmmmm
BENİM YUMURTAM KENDİ KENDİNE ÇATLAMAYI UNUTMAMIŞŞ,BECERMİŞŞŞŞŞŞ..:teytey::teytey::teytey:
bugün doktorda inanamadı,dün gece ağrıdan uyuyamamıştım MEĞERSE ÇATLIYOMUŞŞ.,iğneye gerek kalmadı,4 gün üstüste ilişki dedi doktor,zaten odadan kovdu bizi,hemen eve koşun,çatlamış bu diye,bizde koştuksırnaşık şey
ben size demedimmi bu yumurta iğnesiz sizin DUALARINIZLA çatlıcak diyeee,öptüm hepinizi...

bu çok güzel bir haber oh oh sevindim inşallah hamiş haberinde çok sevinicegiz canım hadi bakalım :dance:

KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRR
BENİM YUMURTAM KENDİ KENDİNE ÇATLAMAYI UNUTMAMIŞŞ,BECERMİŞŞŞŞŞŞ..:teytey::teytey::teytey:
bugün doktorda inanamadı,dün gece ağrıdan uyuyamamıştım MEĞERSE ÇATLIYOMUŞŞ.,iğneye gerek kalmadı,4 gün üstüste ilişki dedi doktor,zaten odadan kovdu bizi,hemen eve koşun,çatlamış bu diye,bizde koştuksırnaşık şey
ben size demedimmi bu yumurta iğnesiz sizin DUALARINIZLA çatlıcak diyeee,öptüm hepinizi...

SÜPER Bİ HABER CANIM YAAAAAA....O KİMİN YUMURTASI..ELBETTE ÇATLIYCAK :1hug:

KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRR

canım agrın kasıklarında sişkinlik ve bel agrısı gibimiydi sanki şidetli adet sancısı gibide oluyormuydu benim böyle olmuştu kontrolden sonra zannedersem çatlama böyle hissediliyor.bilgilendirirsen sevinirim canım

çok teşekkür ederim arkadaşlarım,işte delinin yılda bi yumurtası olmuş,böyle ortalığı karıştırmış benimkide ama napayımm..sizler sırayla hamileyim yazınca görün beni bide,inşallahh..
başakçım bugün doktor dedi biliyomusun senin sorduğunu,diğer ay banamı gelirsin bilmiyorum ama eğer doktorun tekrar klomen yazmaya kalkarsa karşı çık,rahim zarını çok inceltiyor,başka tür yazsın dedi,banada progestan falan vermedi,doğal akışına bırakalım dedi,eğer ilaçla yumurtlama yeni başladıysa, çok fazla ilaç iğne kullanmak,vücuda doğal akışını unutturmak dedi,direkt tüp bebek denersin sonra dedi,tabii bu benim kadar büyük yumurtlama tembelliği olan biri içindir belki ama..
yüreğini ferah tut bence ama doktorun dediğinide sorgula mutlaka..

canım agrın kasıklarında sişkinlik ve bel agrısı gibimiydi sanki şidetli adet sancısı gibide oluyormuydu benim böyle olmuştu kontrolden sonra zannedersem çatlama böyle hissediliyor.bilgilendirirsen sevinirim canım

evet başakcım kendikendime noluyor ya bu çatlamadan adetmi olucam bile dedim,şişkinlik zaten 2,3 gündür çok fazla,ağrı bacağıma bile vurdu okadar yani,olsun napalım,sonumuz hayırlı olsunn,umudumuz,sabrımız hep bizimle olsun yeter,birgün bizde anne olucaz inşallah...

ya kızlar, dr.uma gittiğimde en son 9.gündeydim. .geçen seferde aynısını yapmıştı...hemen yumurtaya bakıp iğneyi yaptırdı....eve gidin hergün ilişki demişti....geçen aydan ve 3 yıldan beri eşim artık herhalde bıkkınlıktan sadece bu sefer --------36.saatte------- zorla ilşki oldu aramızda...sonra 3 gün sonra.yani dün gece.......ama hiçbir kurala uyamadım...ne bacakları kaldırabildim ne de akmadan yatabildim..BEN BU AY SİZLER İÇİN DUACINIZIM .HERŞEYİNİZİ PAYLAŞIRIMDA,,,,,İLİŞKİ TAKVİMİNE EŞİM MAALESEF UYMADI. ÜZGÜNÜM.. .ONUN İÇİN DE SUDENAZ A TARİH VERMEDİM.....ÇÜNKÜ BÖYLE TUTMAZ....YANILIYOR MUYUM?

ya kızlar, dr.uma gittiğimde en son 9.gündeydim. .geçen seferde aynısını yapmıştı...hemen yumurtaya bakıp iğneyi yaptırdı....eve gidin hergün ilişki demişti....geçen aydan ve 3 yıldan beri eşim artık herhalde bıkkınlıktan sadece bu sefer --------36.saatte------- zorla ilşki oldu aramızda...sonra 3 gün sonra.yani dün gece.......ama hiçbir kurala uyamadım...ne bacakları kaldırabildim ne de akmadan yatabildim..BEN BU AY SİZLER İÇİN DUACINIZIM .HERŞEYİNİZİ PAYLAŞIRIMDA,,,,,İLİŞKİ TAKVİMİNE EŞİM MAALESEF UYMADI. ÜZGÜNÜM.. .ONUN İÇİN DE SUDENAZ A TARİH VERMEDİM.....ÇÜNKÜ BÖYLE TUTMAZ....YANILIYOR MUYUM?

canım neden karamsar oluyorsunki nasip olduktan sonra olur bende buayı gırgırına geçirdim ama eşimin bebek yapası tutu ama malesef olmadı bugün regle oldum .bir arkadşım neler yaptı hamile kalmak için ama umutsuz oldugu bir ay hamile kaldı inşalah seninde buay alırız güzel haberini.

canımmm kalp kalbe karşıymış,bende sana şimdi mesaj yazmıştımm,canım arkadaşımm benim sanki herkesin 9. günü vurulan iğnesinden büyüyen yumurtaları var bak bana 20.gün kendi zarzor çatladı ondanda emin değilim,ben bile yazdırdım adımı bugüne 14 gün ekleyip,sen bakma bana çokmu umudum var sanıyosun ama umudum yok dersemde,umut giderse, herşey biter,yapma yazdır adını nolacak ki ikimizde çokda umutlu olmayıverelim,hangilerimiz için hayırlı zaman bu ay bilmiyoruzki...
bir de unutma,bütün kainat için Allahın ol demesi yetmiş,tutup tutmayacağını bilemezsinki,tamam ikimizde tedbirli olalım,bizimki olmayabilir diyelim,ama Allahın hangilerimizin meleğine ol diyeceğini şimdiden bilemeyiz,yüreğini nolur ferah tut canım olurmu,öptümmŞeniz

Canlarim,,,güzel Kardeşlerim Benim..AZ ÖNCE BİR DR.LAR SİTESİNDE BİR KADINCAĞIZIN YAZISINI OKUDUM....cumartesi çatlatma iğnesi vurulmuş..salı gecesi kanda beta hcg baktırmış......hemşire değere göre 1 haftalık hamilesiniz demiş...kadın soruyor...hormonları bu iğne yükseltir zaten değil mi boşa ümitlenmeyeyim diye...ben de saydım 4.gün baktırmış kana....dr.ümit şu cevabı vermiş...bu iğnelerin direkt kanda hormon yükseltmesi durumu aranmamalıdır...siz önce gebelik üzerinde durmalısınız...böyle bir bağlanti yoktur demiş...takip ettim yazıları...kadın 3 gün sonra yazmış dr.bey....95 idi değer...şimdi 364 gibi...hatırladığım ....hamileymişim sağolun iyi ki sormuşum demiş.....YANİ BURDAN ŞU SONUÇ....OLABİLİYORMUŞ DA .....

Son düzenleyen: Moderatör:
başak cım...yok ümitsiz olmadım...sadece tıbben yapmamız gerekenleri yapmadı eşim...sağlık olsun...hepimiz anne olacağız ama bugün ama seneye....

başak cım...yok ümitsiz olmadım...sadece tıbben yapmamız gerekenleri yapmadı eşim...sağlık olsun...hepimiz anne olacağız ama bugün ama seneye....

canım benim allahın işi bu belli mi olur?yasakkelimeinsanlar ne şekillerde hamile kalkıyorlar.lütfen arkadaşım listeye adını yazdır uğurlu gelecek hepimize bak görürsün.ona bakarsan ben de dr dan geldiğm gün dr ilişki vermişti.ama o akşam kocişim o kadar mı o kadar olur yorgundu.ertesi güne bıraktık ne yapalım onların da huyuna gitmemiz lazım değil mi?adını listede göreceğim tamam mı?:1hug:

maysimirnacım canım demiştim dimi o yumurtanın çatlamak misyonunda var diye:sm_cool: çok sevindim.bak daha yumurtayken bu kadar inat çıktı o bir bebek olacak dediydi dersin.bunu da burdan ilan ediyorum.görüşürüz canım:1hug:

maysimirnacım canım demiştim dimi o yumurtanın çatlamak misyonunda var diye:sm_cool: çok sevindim.bak daha yumurtayken bu kadar inat çıktı o bir bebek olacak dediydi dersin.bunu da burdan ilan ediyorum.görüşürüz canım:1hug:

canımmm benimm çok sağol,Allahım o temiz yüreğinden bizim için geçen her dileği sanada getirsin en çabuk zamanda,bu arada idrar testi için çok erken be canım,daha çıkmaz ki,bugün sordum doktor en erken 12.gün gel kanda bakalım ama garanti olsun diyosan 15.gün dedi,idrarda daha çıkmaz o yüzden bence,yüreğini karartma,öptüm,iyi bak kendinea.s.

ya kızlar, dr.uma gittiğimde en son 9.gündeydim. .geçen seferde aynısını yapmıştı...hemen yumurtaya bakıp iğneyi yaptırdı....eve gidin hergün ilişki demişti....geçen aydan ve 3 yıldan beri eşim artık herhalde bıkkınlıktan sadece bu sefer --------36.saatte------- zorla ilşki oldu aramızda...sonra 3 gün sonra.yani dün gece.......ama hiçbir kurala uyamadım...ne bacakları kaldırabildim ne de akmadan yatabildim..BEN BU AY SİZLER İÇİN DUACINIZIM .HERŞEYİNİZİ PAYLAŞIRIMDA,,,,,İLİŞKİ TAKVİMİNE EŞİM MAALESEF UYMADI. ÜZGÜNÜM.. .ONUN İÇİN DE SUDENAZ A TARİH VERMEDİM.....ÇÜNKÜ BÖYLE TUTMAZ....YANILIYOR MUYUM?[/QUOT

üzülme kırmızıbeyazcım, eğer zaten tam gününde bir kere bile ilişkiye girmişsen olay tamamdır. bacaklarını kaldırma olayına gelince ben onu doktoruma sormuştum. ''insanlar tecavüze uğruyolarda hamile kalıyolar onlar bacaklarını mı havaya dikiyolar'' demişti. yani allahın izniyle olacağı varsa olur. üzme kendini. walla benim eşimde aynı. isterik kadınlar gibi zorla yaptırıyorum nerdeyse sırnaşık şey.

canımmm benimm çok sağol,Allahım o temiz yüreğinden bizim için geçen her dileği sanada getirsin en çabuk zamanda,bu arada idrar testi için çok erken be canım,daha çıkmaz ki,bugün sordum doktor en erken 12.gün gel kanda bakalım ama garanti olsun diyosan 15.gün dedi,idrarda daha çıkmaz o yüzden bence,yüreğini karartma,öptüm,iyi bak kendinea.s.

dediğin gibi canım yaklaşık yumurtlama tarihime baktım 1 temmuzda belli olur bakalım ya sabır.ben de biliyordum çıkmayacağını ama ablam işte benden meraklı.herkes öyle ya.olursa bizim tarafın ilk torunu olacak.allah kısmet ederse.bazen çok karamsar oluyorum.bugün marketten 3 paket ped aldım.gelirsen gel hazırım guardımı aldım diyerekten.:eek:klava:
desteğin için çok sağol arkadaşım.herşey güzel olacak !

inşallah 1 temmuz hayırlısıyla gelecek,hayırlı haberlerle sen ve ailen için..bizde de ilk torun çok iyi anlıyorum,bizimkiler izmirden bile yetiştiyorlar test yap baskılarını,Allahım inş hepimiz için hayırlısı olacak..olsun tedbirli olmak iyidir,boşver gerek kalmazsa,yakarsın hepsini şenlik ateşiyle..Şeniz

canım hiç belli olmaz bu işler..belki ilk yaptığınız tutacak yani..nerden biliyosunki? ben çok gördüm ayda 1 kerede hamile kalanları..nasipse olur..hiç endişen olmasın..:1hug:

sudenaz cım...peşinden o topik bu topik koşuyorum yazımı gör diye....az önce yazdım..sen buradaymışsın okumadın balım...haziran temmuz çift......topiğine yazdım...diyorum ki niye iki tane KLOMEN TEDAVİSİ ile ilgili başlık açıldı....aynı anda bi ona bak bi öbürüne.....bence sen buna el atardın.....

X