Çeyizlerimiz Resimli - (Sadece resim paylaşalım, yorum yok)

tatlım acaba bu yorganı kaca aldın ?
gecen taca gıtmıstım yorganlarda 1 alana 2. sı yuzde ellı ındırımdeydı sonra mıkrofıer yorganlarımızda var bırde ona bakın dedı gosterdı ama markası tac deıldı yabancı bır marka 135 lıra dedı almadım sonra bakarım dıye
eve gelınce netden baktımda aslında mıkrofıber yorganlar hıc de o kadar pahalı deılmıs en pahalısı 90 lıra ıdı anlamadım gıttı. hem bana gosterdıgı ıncecık bırseydı mevsımlık yorgan gıbı bırsey bu ınce dedım oyle gorundugune bakmayın kalın yorgan kadar sıcak tutuyo dedı :26:
Ben çok beğendim taçtan aldığım mikrofiber yorganları henüz kullanmadım ama çok güzel geliyor dokununca. Çok kalın değil ama aşırı ince de değil sıcak tutar diyorlar. Hatta tek kişiliklerinden de almak istiyorum çünkü bu ara taçın internet sitesinde kampanya var 2 tane alana 2. %50 indirimli ben burda birkaç yere baktım ama en güzeli bu gibi geldi.

Çok Amaçlı Yatak Örtüsü - Komplet Nevresim Takımı $camasirsepeti.jpg
Bunun çift kişilik mürdüm rengini almıştım.

Sağ olun kızlar, daha iyileri sizin olsun inşallah :)
DyGLu, ben özellikle tost makinesinin kırmızısını çok sevdim. Blenderın kırmızısını alamadım o dert oldu da neyse artık.
Siz de aldıklarınızı güle güle, güzel günlerde kullanın inşallah :)
Bu da benim Sarev nevresim takımım. Geçen ay almıştım Trendyol'dan. Şimdi de Limango'da kampanyası var, fotoğrafı ordan ekliyorum. Bu arada renkler fotoğraftakinin tam tersi kızlar. Öyle geldi değiştirmeye de üşendim :)

4984.jpg

Son düzenleme:
çok güzel şeyler almışsınız bn daha yeni başladım gecen ay nişanlandım ve 2 yıl var daha düğüne sadece büyük parçaları aldım $Kutahya-Porselen-198-Parca-Prest_461060_1.jpg $MakeThumbnail.aspx.jpeg $MakeThumbnail.aspx.jpeg $164_ek_b.jpg

Bernardodan aldığım yemek takımım :KK69:

pic15302.jpg

pic15322.jpg

pic15342.jpg

bunlar da yemek takımının çatal kaşık bıçak seti :KK69::KK69::KK69:

pic15372.jpg

pic15362.jpg

diğer aldıklarımı da görmek isterseniz buraya beklerim

Son düzenleme:
$sare4v.jpg

kızlar bunu çok beğendim ama kararsızım. perdelerim ve yatak odası halılarım mor ve mürdüm tonlarında. nevresim olarak bunu alsam çok mu boğar? üzerine yatak örtüsü örtücem sonuçta ama örtüsü olmadığı zamanlarda uyumlu olur mu sizce?

Bugün ikea dan aldıklarım
1553_buyuk.jpg

40858710rik.jpg

IKEA-SNITTA-BICAK-SETI-6-ADETLI__32724937_0.jpg

IKEA-MIXA-3-PARCA-AHSAP-SERVIS-SETI__29365200_0.jpg

metal mutfak askısı ve kancalarından aldım birde.

Ben de en son braun blender aldım bu modelin fiyatını birçok yerde araştırdım en iyi fiyatı hızlıal com'da buldum toplam 123 tlye geldi kargo dahil birde garanti sanal kart indirimi vardı 20tlye kadar hediye onu da düşerse 103tlye almış olucam :)))

Pilavlık nam_ı değer 1 milyoncularda var canım.Bende almıştım ordan 1 liraya.Çok güzel,kullanışlı

ben de bunları aldım pazar günü :KK69:

Dantela Nevresim & Pike Takımım

115f.jpg

116qfh.jpg

117gil.jpg

Taç Pike Takımım

118rru.jpg

119px.jpg

Kizlar aldiklariniz cok güzel, insallah iyi günlerde kullaniriz
Nasilda özeniyoruz yahu nazar degmesin:nazar:

Bunlarda yeni aldiklarim..

10 adet farkli boylarda kaplar