sezeryan sonrası kılo vermek ıcın neler yapdınız ltfen yardımmm

ben 55 kiloyla hamile kaldım ve 86 kiloyla doğuma girdim.. evet tam 31 kilo aldım.. sezaryen oldu doğumum istememe rağmen.. bebişimin suyu bitmişti ama çok şükür sağlıkla kucağıma aldım.. şu an 20 günlük ve ben 71 kiloya düştüm şimdiden ve emzirmek dışında hiçbir şey yapamıyorum malesef.. umarım en kısa zamanda eski halime dönerim ama benim de asıl derdim çatlaklar:KK43:.. 40'ımızdan sonra lazer için araştırma yapacağım inş.

15 kilo çok çok iyi canım şişlerin çokmuş demek ki..Gider hepsi inş. benim de yarın 40 ım çıkacak inş. ufak ufak yürüşlere başlayacağım tabi ki havaların ısınmasını bekleyeceğimm:KK25:

15 kilo çok çok iyi canım şişlerin çokmuş demek ki..Gider hepsi inş. benim de yarın 40 ım çıkacak inş. ufak ufak yürüşlere başlayacağım tabi ki havaların ısınmasını bekleyeceğimm:KK25:

ben de platese başlamayı düşünüyorum hem kilo verip hem de sıkılaşırım diye düşünüyorum.. yürüyüşler için havalar malesef fırsat vermiyor ankarada da..

bende 60 la hamile kalıp son ayımda 90 kiloydum:))
30 kilo aldım ama 36 kilo alan ablamın rekorunu kıramadım:)))
81 le eve geldim
sadece 9 kilo gitmişti zaten oğlumda 3 kilo doğdu
emzirirkende dikkat ettiğim halde(!) 86 kiloya çıktım
oğlum 5 aylıkken emmeyi bıraktı
25 aralık ta rejim yapmaya karar verdim 3,5 ay falan oldu 12 kilo vermişim
şuan 74 kiloyum
kepekli ekmey yiyorum hamur işi yok öyle ortamlarda bulunduğum zamanlar salata olaarak ne varsa sadece onu yiyorum ve akşam geç saatte hiç bişe yemiyorum
yarında altın çilek çayına başlıcam
yaza kadar kalan 14 kiloyuda vermem lazım:))
3,5 ayda 12 kilo verdiysem eylüle kadarda 14 kilo veririm demi kızlarrrrrrr

ayy ne güzel,hepiniz vermişsiniz kiloları darısı benim başıma :)
ben hamileyken çok dikkat ettim kiloma doğuma giderken sadece 9 kg almıştım.ama aynı özeni doğumdan sonra gösteremedim,bebeğim yenidoğan sarılığı olup küveze konulunca üzüntüden sütüm kesilme noktasına gelince sırf sütüm kesilmesin bebeğim anne sütü alsın diye kim ne yememi söylediyse onu yedim,sonra. galiba alışkanlık oldu ve ben tatlı yeme isteğime karşı koyamaz oldum:KK4:.ve şuan tam 16 kg fazlam var:18:.bebeğim şuan 4 aylık oldu:nazar: ve havalarda düzeldi artık yürüyüşlere başlarım,suyuda zaten süt olsun diye bol bol içiyorum ,inşallah bende biran önce kurtulurum şu kilolarımdan:KK68:

bende 10 kilo fazla vardı..ve çok kafama takıyordum, boyum kısa olduğu için çok belli oluyordu kilolarım..sonra ip atlamaya başladım günde 1000 tane falan, egzersiz yapıyordum..2 3kilo verdim sadece.şimdi bütün kilolarım gitti.ama oğlum sayesinde,sağolsun dinlenmeme hiç izin vermez:):emir_bebek:

slm bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum iki ay oldu doğum yapalı ama kilo vereceğime alıyorum aynaya bakmaya korkuyorum.zaten doğum sonrası sıkıntılarım bitmedi.hala enfeksiyon sorunu yaşıyorum :KK43:

Mrb, ben her türlü diyeti denedim nerdeyse, 31 yaşındayım ve hep verdiklerimi geri aldım ama bir arkadaşımın tavsiyesiyle hypoxi yöntemini denedim ve 13 kilo verdim tabiki yine yediklerime dikkat ettim şuan 58 kiloyum, erdal özcyacılar da bu yöntemle kilo vermiş youtube videolrı var bilgi almak isterseniz özelden mesaj atarım ama istersiniz charmbeautyform | güzelliğin sırlarını keşfet bi siteden de bilgi bulabilirsiniz.

Slmmmm :KK66: ben lipoliz yaptirdim.15 gun araliklarla gidiyosunuz.ve 15 gunde tam 4.5 kilo yagdan verdim.siddetle tavsiye ederimmm.

emzirin
çalışma hayatına dönün
hem çalışın hem çocuğunuza bakın
hem kocanıza hem kendinize bakın,
uyumayın emzirin veee
evişi yapın
aldığınızdan fazlasını vermek garanti :))))))

kızlar bende 48 kiloyla hamle kaldm 59 kiloylada sezeryanla dogum yaptm.şuan 53 kiloym ama eski kiloma dönmek istyorum nasıl kilo werirm ya bilemedm bel bölgem we kalçalarm war.7 ay oldu doğum yapalı..

60 la hamile kaldım 73 ile doğuma girdim. doğumdan hemen sonra 65 e düştüm şimdi kızım 9.5 aylık ben 55 kiloyum. rejim yapmadım spor yapmadım emzirmk kilo verdirdi ama bebeğim artık emmiyor. boy 165 $945016_10151586383454324_1604411890_n.jpg bu da yeni halim. hatta burda 57 yim şimdi 2 klo daha zayıfım

emzirin
çalışma hayatına dönün
hem çalışın hem çocuğunuza bakın
hem kocanıza hem kendinize bakın,
uyumayın emzirin veee
evişi yapın
aldığınızdan fazlasını vermek garanti :))))))

ben bu şekilde verdim.. doğru söylemiş arkadasımız

doğum şeklini kilo verme üzerinde hiç bir etkisi yok. benden önce normal dogum yapmıs bir tanısıdım ve benden az kilo aldı.ben 28 kilo aldım.ve şimdi ben ondan daha zayıfım diyebilirim. bebeğim 1,5 aylıkken platese basladım.yediklerime çok dikkat ettiğimi söyleyemem.dogumda 5 kilom gitti sadece.şimdi bebeğim 5 aylık ve dogumda gidenler haricinde 15 kilo daha verdim ve vermeye devam ediyorum.yediklerime dikkat etsem daha hızlı gidecek ama tutmuyorum kendimi.sadece aksam bi saatten sonra yemiyorum okadar..

doğum şeklini kilo verme üzerinde hiç bir etkisi yok. benden önce normal dogum yapmıs bir tanısıdım ve benden az kilo aldı.ben 28 kilo aldım.ve şimdi ben ondan daha zayıfım diyebilirim. bebeğim 1,5 aylıkken platese basladım.yediklerime çok dikkat ettiğimi söyleyemem.dogumda 5 kilom gitti sadece.şimdi bebeğim 5 aylık ve dogumda gidenler haricinde 15 kilo daha verdim ve vermeye devam ediyorum.yediklerime dikkat etsem daha hızlı gidecek ama tutmuyorum kendimi.sadece aksam bi saatten sonra yemiyorum okadar..
Dogumdan hemen sonra kilo veremessen yapisir kalir zaten

kızlar bol bol hareket etmeye çalışın,havalar iyice soğumadan
dışarda bol yürüyüş,azcıkta yediklerinize dikkat edin.
özellikle hamilelik ve doğum sonrası hamur işi,bisküvi,tatlı gibi şeylerden uzak durun.hiç yemeyin.
yemeği azaltsanız bile yürüyüş şart.diğer türlü biçimsiz kilo vermeler oluyor.
birde eski kilonuza dönseniz bile.1 yıl kadar geçmedikçe eski bedeniniz tam oturmuyor.

Çok şükür bende kilo vermeye başladım. 75 kiloyla hamile kaldım ve 105 kiloyla doğuma girdim doğumdan çıktım 96 kiloydum. Ve sonra daha çok şiştim hamileyken şişmeyen ayaklarım ve yüzüm doğumdan sonra balon gibi şiştiler inanamadım. Allahtan boyum uzun kaldırdı bu kiloları ama doğumdan sonra şişen bir ben varım heralde. 6 ay annemin yanında kaldım eşim tsk personeli ve ek görev sebebiyle şehir dışindaydı bende annemin yanında doğum yaptım ve eşim gelene kadar 6 ay kaldım. Bu süre içinde sütümünde hep az oluşundan o sütü arttırır ye bu süt yapar ye çamaşır bulaşık vs yok annem oturduğum yerden kaldırmadı saolsun. Bebeğimde müthiş gazlı ve kolik bir bebekti onu anneme bırakıp yürüyüşe falanda çıkamadım veee sonuç 100 kilo oldum. 6 ay sonra evime geldim geldiğimiz gibi hava değişiminden bebeğim hasta oldu onla uğraş ve ev işleri felan derken ben 1 ayda bir baktımki 85 kiloya düşmüşüm. 15 kiloda bile okadar çok farkettiki. Bol bol hareket ve yemek yok. Benim afacan saolsun benim ne oturmama ne de yemek yememe izin veriyor.

Kızlar 60 kilo ile hamile kaldım 90 kiloya kadar çıktım . Düşünün ne hale geldim. Şu an doğum yapalı 30 gün oldu. 75 e düştüm.15 kilo nasıl gitti bilmiyorum. Emziriyorum,ev işi hariç spor yapmıyorum. Kırkım çıkınca başlıcam spora.

Ama çok su içiyorum. Yememden kısmadım zaten çok iştahlı değildim hamileliğimde bile.Nasıl aldım o kiloyu da bilmiyorum. ama 6 yada 7 den sonra bişey yemiyorum . Bunu da bilinçli yapmıyorum.Canım istemiyor. Sadece bol su ve rezene çayı içiyorum.Bu çay İştahı da kesiyormuş sanırım.

Bu gidişle kolaylıkla eski kiloma düşeceğimi düşünüyorum. Zaten uyutmuyor da bizim oğlan :)

Bu arada sezeryanla doğum yaptım .
Umarım herkes dilediği kiloya döner ve inşallah ben de kendimle ilgili yanılmıyorumdur :)

X