burun kenarindan agiz kenarina inen oyuklar (nazolabial cizgi /bölge)

siz gerçek misinz:)
çok güzelsiniz bunun için neler yaptırdınz acaba?bende burun ve burun kenarndaki oluklrdn l
şikayetçiym dah 30 yaşındayım ne yapmalıyım sizce sizin orta yüz germenizi kim yaptı*başka yaptdgnz yer var mı*orta yüz germe zor oluyor muu?sizce önce buurn mu yüz germem mi yaptrmalıym?yüz germede kç günde geçio şişlikler?

bu ameliyat çok zor bir amliyat endoskopik facelift te yazım var amliyat olalı 7 gün oldu. önce dolguyu denemelisin benimde yaşım 32 ama bana dolgu yakışssa yaptırazdım sorunum çözülmedi kimisinde çözülüyor ama. sana tavsiyem dolguyu denemeden böyle bir amliyata sakın kalkışma

bu ameliyat çok zor bir amliyat endoskopik facelift te yazım var amliyat olalı 7 gün oldu. önce dolguyu denemelisin benimde yaşım 32 ama bana dolgu yakışssa yaptırazdım sorunum çözülmedi kimisinde çözülüyor ama. sana tavsiyem dolguyu denemeden böyle bir amliyata sakın kalkışma

ben sana izmirde dolgu konusunda cenk tokatı tavsiye edebilirim ama numarası falan yok en çok ondan memnun kalmıştım.

Denizkızı Merhaba,

Dr un kimdi ve nasıl bir süreç yaşamaktasın. Ben de bu operasyonu çene ile birlikte olmayı düşünüyorum ve uzun zamandır araştırma içindeyim. Dr larla görüşmelere de gittim ve kısa zaman içerisinde olmayı düşünüyorum. Tecrübelerini paylaşır mısın? Özelden mesaj atamıyorum.
Teşekkürler

Evet abla aynen sana katiliyorum neden her dolgun oyuk olmayan yuzu bulent ersoya benzetiyolar bende anlamis deilim benimde tanidigim gordugum cok insan var yuzleri dolgun burun yani oyuklari yok hic biride bulent ersoya benzemiyor oldukcada dogal gorunuyolar bence dr. un gondermi$ oldugu resimdeki kadinda dogal durmayan tek $ey yanak ve dudaklarinin fazlaca iri olmasi bu kadar iri olmadanda gayet yuze hacim kazandirilabilir burun yani cizgilerinden kurtulmak mumkundur diye du$unuyorum dr. un gondermi$ oldugu resimdeki bayanin gozleri zaten kapali dr. bu resmi bana gonderdigine gore benimde buraya eklememde bi mahsur yok diye du$unuyorum ayrica bayanin yuzunun cok kotu aman bu ne denecek bi durumuda yok....

abartı bunun neresinde tam benim isteğim sonuç bu dudaklar da müthiş!

Pepit kullanıcısından alıntı

valla kabalık yapmak istemedim. ama bence gerek var. Eğer o kişi ben olsam istemezdim. Hala da aynı fikirdeyim.
Yazdıklarını da okudum. Hala fikrim aynı

pepite bende katılıyorum google oytun idil diye aratınca bu foto çıkıyor ve bu sayfaya yönlendiriyor bence artık kaldırmalısın melodi

Arkadaşlar bu başlığa yeni rastladım. Okuyamadım bütün sayfaları. Bu oyuklardan bende şikayetçiyim dolgu haricinde bi çözümü yok mu? Lütfen yardım edin

Bir şey daha ......Muayenehanede bir bayanla tanıştım.6yıldır yüzüne yağ enjeksiyonu yaptırıyormuş.En fazla bir kaç ayda eridğini söyledi .Kadıncağız bunalıma girmiş.Aquamid dolguyu benden duydu , hiç haberi yokmuş.Çok kızdı çünkü yıllardır hem para veriyorum hem canım yanıyor dedi.Doktorla konuştu , gelecek sefer Aquamid dolgu yaptıracak.Doktorun bir hasta bile olsa para musluğunu kestim sanırım:)))) Doktor bozuldu ama (bana bakışından anladım) kabul etti.Aquamid yapacak.Yüzüne enjekte etiği yağların erimesi gerekiyor.Kadıncağız çok sevindi.Medikal estetikçilerin ve Plastik cerrahların en kazandığı iş yapılan dolgu işlemleri.Muayenehande 2 saat kaldım en az 5 kişiye geçici dolgu yapıldı.Elbette aynı hastalar birkaç ay sonra yine dolguya gelecekler.Ama kalıcı yaptırınca bu şans olmayacak.Bence herşey biraz ticari.O kadar yalan varki bu sektörde.Polakrilamid jel dolgu istenmediğinde , enjektörle çekilip alınıyor.Ama hala günümüzde bu dolgunun çıkarılamdığını ve keserek alındığını iddia eden doktorlar var.Tekrar söylüyorum AQUAMİD DOLGU ENJEKTÖRLE ÇEKİLEREK ALINIYOR ..Ben gözümle gördüklerime yaşadıklarıma mı inanayım , yoksa ellerinde hiçbir delil olmadan kalıcı dolguyu yere batırp insanları korkutan doktorlara mı.Elbette gördüklerime ve yaşadıklarıma inanacağım.Hele teosyal dolgu kadar kötü bir dolgu yok.En büyük komplikasyonlar geçici dolguda çıkıyor.Hyaloronik asit yaptıran kişilerin dudakları hep topaklarla dolu.Granül oluşumuna hep geçici dolgu sebep veriyor.Benim doktorumda aynen böyle söyledi.
Poliakrilamid jel dolgunun, enjektörle çekilerek alındığını bilmeyen , hiçbir doktorun kalıcı dolguyu kötülemeye yetkisi yoktur.Çekilerek alındığını bilmediğine göre, demek ki bu dolguyu yeterince tanımıyordur.Bilinmeyen bir konu içinde kimsenin iyi veya kötü bir şey söylemeye hakkı yoktur.
Selam, bu kalıcı dolguyu yaptırdınız mı? Uzun zaman olmuş ama sonucunu merak ettim?

nazolabial çizgilere ve azıcık dudak çevresine aqualift dolgu yaptırdım canım,doktorum necdet uçar.yaptırdıktan sonra gitmedim kontrole vaktim olmadı ,bu aralar gidicem bakalım kendisi ne diyecek:KK66: zaten burun kontrolüm var :KK66:
Merhaba, uzun zaman olmuş ama inşallah okuyup cevaplama fırsatınız olur.yaptırdığınız dolgudan memnun kaldınız mı? Gerçekten kalıcı ıymış? Herhangi bir komplikasyon yaşadınız mı. Sakıncası yoksa fotoğraflarınızı görebilirmiyim? Bu sıra nazolabial çizgilere ve dudağıma dolgu yaptırmayı düşünüyorum

Merhaba arkadaşlar, bu nazonabial çizgilere bişeyler yaptırmak istiyorum.. Botoks yaptıram aradaşlar memnunlar mı? 6 ay süreli ve daha uzun süreli olanından yaptırıp tavsiyesi olan yazabilir mi? Bir de ne kadara yaptırdınız? Ben daha önce hiç yaptırmadım 6 ay süreli olanından yaptırmayı düşünüyorum: Konyadayım. Burada bi tane dr varmış ona görünmeyi düşünüyorum..

Merhaba arkadaşlar, bu nazonabial çizgilere bişeyler yaptırmak istiyorum.. Botoks yaptıram aradaşlar memnunlar mı? 6 ay süreli ve daha uzun süreli olanından yaptırıp tavsiyesi olan yazabilir mi? Bir de ne kadara yaptırdınız? Ben daha önce hiç yaptırmadım 6 ay süreli olanından yaptırmayı düşünüyorum: Konyadayım. Burada bi tane dr varmış ona görünmeyi düşünüyorum..
Canım bana Dr Um ilk. Defa gecen. Cumartesi yaptı. Süper,boş yere bugünüe dek sorun etmişim ama hangi dolgu iyi bilemem,araştır marka işini.

• Beğen
Reactions: mb1
Burundan ağız kenarına inen çizgiler detoks la düzeliyor ? Yanak gerdirme ameliyatıyla mı ?

Ankara'da doktor arayışlarım sürmektedir. Yaş 30 ve çok belirgin nazolabial çizgilerim var. Aralığın ilk haftasinda yaptıracağım, 10 gün daha doktor araştirmasi yapmam lazim. Tecrübeli arkadaslardan yardım istiyorum dolgu mu yoksa botox mu yapılmalı? Hemen geçsin istemiyorum sonucta az para vermiyoruz karsiliginda.
image.jpg

X