Seramik tencere ve tava almak isteyenler buraya :))

arkadaşlar tüm yorumları okudum ve bizim buradan tüm ceramica ürünlere baktım ama jombo bana göre en kaliteli olarak göründü. bilmiyorum ben almaya karar verdim tüm takımı 888 tl fakat ben karnıyarık,wok ve 28 cm tavadan almayı planlıyorum

merhaba seda hanım moneta seramik tencere seti almak istiyorum da yardımınıza ıhtıyacım var su an moneta adeta bulunamıyor. sakaryada bı yerde evimister in kampanyalı 150 ye sattıgı dortlu setı 10 taksıt 250 verıyolar nasıl sızce fıyat yenılerı martta gelecekmıs. bahsettıgınız zeno magazasının telefonu cıkmıyor kapandımı acaba? baska telefonu varmı bıldıgınız? diğer setlerının fıyatlarını bılıyor musunuz? kesın moneta alıcam karar verdım ama ne nette nede baska yerde bılgı yok. evımısterın kampanyalı 150 ye sattıgını sımdı 250 ye almak zor gelıyor:KK43: kaça laıyorlarsa elınde kı son set teshır urunu bıde yardım edersenız sevınırım özelden msj atamıyorum

tşk ederm tatlm sen de homebravodan bişiler almıssın siparişle ilgili bilgilendir bizi yeni bi site sonuçta:KK69:

baska bır arkadasa sormussunuz ama bende cevap vereyım bır ay once homebravo dan alısverıs yaptım ıkı seramık tava aldım bırı kare dıgerı yuvarlak bır tane kucuk seramık sosluk yumurtalık gıbı bır sey aldı, omlet setı aldım , caydanlık aldım. persembe gunu aksam alsıverıs yapmıstım 218 tl tutmustu hepsı yenı bır sıte oldugundan guvenemedım ve kapıda odemeyı sectım, kapıda odemede ekstra ucret yoktu, c.tesı kargom elıme ulastı , buyuk bır kolının ıcıne koymuslar hepsını kendı kutularıyla beraber ve hareket etmemesı ıcın araları doldurmuslar, ben cok memnun kaldım sorunsuz bır alısverıs oldu. tavsıye ederım.

Selam!

Sırf bu magaza ıcın gıttım bostancıya ama yok verdıklerı adreste bulamadım. Rıcam varsa bı bılen verın sunun adresını. Alıcam ama yer bulamıyorum. Adres veya telefon bılgısı rıca edıyorum. Yardım ıcın pesınen tesekkur ederım.

Ve ben de internetten sipariş verdiğim Moneta tavalarıma kavuştum. 24 ve 28 cm tava seti aldım, şimdilik edindiğim izlenim iyi. Deneyimli hanımlardan kullanıma dair tavsiye bekliyorum :KK28:

Ve ben de internetten sipariş verdiğim Moneta tavalarıma kavuştum. 24 ve 28 cm tava seti aldım, şimdilik edindiğim izlenim iyi. Deneyimli hanımlardan kullanıma dair tavsiye bekliyorum :KK28:

gule gule kullanın, hangı sıteden aldınız ve ne kadar aldınız ogrenebılır mıyım?

merhaba seda hanım moneta seramik tencere seti almak istiyorum da yardımınıza ıhtıyacım var su an moneta adeta bulunamıyor. sakaryada bı yerde evimister in kampanyalı 150 ye sattıgı dortlu setı 10 taksıt 250 verıyolar nasıl sızce fıyat yenılerı martta gelecekmıs. bahsettıgınız zeno magazasının telefonu cıkmıyor kapandımı acaba? baska telefonu varmı bıldıgınız? diğer setlerının fıyatlarını bılıyor musunuz? kesın moneta alıcam karar verdım ama ne nette nede baska yerde bılgı yok. evımısterın kampanyalı 150 ye sattıgını sımdı 250 ye almak zor gelıyor:KK43: kaça laıyorlarsa elınde kı son set teshır urunu bıde yardım edersenız sevınırım özelden msj atamıyorum

Selamlar, Moneta firmasının internet sitesinden telefonlarını alarak gorustum. Evimisterde satılan quick sete yetişemedim ve mağdur olduğumu bildirdim. Bana jest yaparak adresime aynı setten bir adet yolladılar.Ürünler he zamanki mükemmel ve çok ama çok memnunum.Kendilerine neden ürnlerini bulamadığımızı sordum,aldığım bilgiler sunlar:
1)Firma kısa bir sure urun getırmeyı durdurmus ve nısan ayı ıtıbarıyle tekrar ürün getirerek yenı serılerını pazara sunmus olacaklarmıs.
2)Zeno mağazası kapanmıs onun yerine aynı bölgede mağazası bulununan (goztepe)yagmur zuccacıye fırmasına bayılik verilmiş bölgede bayılığı onlar surdureceklermıs.
3)Moneta evimisterde kampanyalı urunler sunmaya devam edecekmıs aynı zamanda kendi sitelerinde de tum serilerini iceren shop acarak satısa baslayacaklarmıs.
4)Mayıs ayı ıtıbarıyle : YKM+Boyner,Stokk mağazaları,esse mağazalarında piyasada satılmayan italya için üretilen özel 5 yıl garantili ceramik kaplamalı serıler satısa sunulacakmıs.
5)Ceramıca 01 orıjınal kaplama dunyada patentı moneta ya ait tek sağlık belgeli %100 doğal kaplamaymış. Diğer beyaz urunlerde ''non stıck'' ibaresi olduğunu bununda aslında sağlıksız diye kullanmadığımız teflonun sadece renk aldatmacası ile satılan başka bir versiyonu olduğunu açıkça anlattılar....

Firmada ki yetkilinin adı Nihal hanım bana cok yardımcı oldu.Herkesin bilgilenmesini istedim....

Selamlar, Moneta firmasının internet sitesinden telefonlarını alarak gorustum. Evimisterde satılan quick sete yetişemedim ve mağdur olduğumu bildirdim. Bana jest yaparak adresime aynı setten bir adet yolladılar.Ürünler he zamanki mükemmel ve çok ama çok memnunum.Kendilerine neden ürnlerini bulamadığımızı sordum,aldığım bilgiler sunlar:
1)Firma kısa bir sure urun getırmeyı durdurmus ve nısan ayı ıtıbarıyle tekrar ürün getirerek yenı serılerını pazara sunmus olacaklarmıs.
2)Zeno mağazası kapanmıs onun yerine aynı bölgede mağazası bulununan (goztepe)yagmur zuccacıye fırmasına bayılik verilmiş bölgede bayılığı onlar surdureceklermıs.
3)Moneta evimisterde kampanyalı urunler sunmaya devam edecekmıs aynı zamanda kendi sitelerinde de tum serilerini iceren shop acarak satısa baslayacaklarmıs.
4)Mayıs ayı ıtıbarıyle : YKM+Boyner,Stokk mağazaları,esse mağazalarında piyasada satılmayan italya için üretilen özel 5 yıl garantili ceramik kaplamalı serıler satısa sunulacakmıs.
5)Ceramıca 01 orıjınal kaplama dunyada patentı moneta ya ait tek sağlık belgeli %100 doğal kaplamaymış. Diğer beyaz urunlerde ''non stıck'' ibaresi olduğunu bununda aslında sağlıksız diye kullanmadığımız teflonun sadece renk aldatmacası ile satılan başka bir versiyonu olduğunu açıkça anlattılar....

Firmada ki yetkilinin adı Nihal hanım bana cok yardımcı oldu.Herkesin bilgilenmesini istedim....

andora1 verdiğin bilgiler için teşekkürler. Ben de bugün bir moneta wok ve ballarininin pilav tenceresini aldım. Maalesef monetanın pilav tenceresi yoktu. Sence ballarini nasıldır. Ve kullanmadan önce neler yapmalıyım. Yağlayın bir gün sonra kullanın diyenler var. Bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim.

Biraz geç oldu cevabım. özür dilerim.
Evimister'den aldım 79 TL'ye..
Bir haftadır kullanıyorum ve çok memnunum..

hadıya uyguna almıssın pılav tenceresımıydı o, ben korkmazdan aldım 87 ye daha gelmedı yarın aksama gelmıs olur sanıırm, tavalarımıda korkmaz dan almıstım

çok güzel bilgi vermişsin tşk ederiz :21: şimdi satılan moneta takımlarımdan almayalım mı :18: ben bi set bulmuştum kampanyalı hatta 1-2 seferde yazmıştım başka sayfalarda fikir edinmek için ama fırsat bulupda alamadım belkide kampanya bitti.:KK51:

andora1 verdiğin bilgiler için teşekkürler. Ben de bugün bir moneta wok ve ballarininin pilav tenceresini aldım. Maalesef monetanın pilav tenceresi yoktu. Sence ballarini nasıldır. Ve kullanmadan önce neler yapmalıyım. Yağlayın bir gün sonra kullanın diyenler var. Bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim.

Selam.ben hic ballarini kullanmadim urunu de bilmiyorum arastirip onunla da ilgili yazarim.kendi monetalarimda sunu yaptim urunu once ilik suyla ve coz az bir sabun ile yikayip kuruladim.sonra cicek yagi ile tum ic yuzeyi yaglayip tekrar kuruladim.moneta ceramica tamamen dogal bir kaplama malzemesi bu nedenle yapismazligi teflonlar gibi degil yuzeyin puruzsuzlugunden geliyor.ben her kullanimdan once cok azbir yag tabakasi birakiyorum tavaya ozellikle kizartmalardan once bunu yaparsam cok kolay temizleniyor.zeno da bana urunu kendi haline sogumaya birakin sicakken soguk suya sokmayin temizlenmesi oyle daha kolay olur demislerdi,ben de oyle yapiyorum gercekten inanilmaz kolay temizleniyor. Balik kizarttigim tavada yagin rengi altin gibi sari kaliyor hic kararmiyor.bir de urunu kaldiriken icine havlu koyuyorum boylece ustundeki urunle cizilmemisinden koruyorum.

Selam.ben hic ballarini kullanmadim urunu de bilmiyorum arastirip onunla da ilgili yazarim.kendi monetalarimda sunu yaptim urunu once ilik suyla ve coz az bir sabun ile yikayip kuruladim.sonra cicek yagi ile tum ic yuzeyi yaglayip tekrar kuruladim.moneta ceramica tamamen dogal bir kaplama malzemesi bu nedenle yapismazligi teflonlar gibi degil yuzeyin puruzsuzlugunden geliyor.ben her kullanimdan once cok azbir yag tabakasi birakiyorum tavaya ozellikle kizartmalardan once bunu yaparsam cok kolay temizleniyor.zeno da bana urunu kendi haline sogumaya birakin sicakken soguk suya sokmayin temizlenmesi oyle daha kolay olur demislerdi,ben de oyle yapiyorum gercekten inanilmaz kolay temizleniyor. Balik kizarttigim tavada yagin rengi altin gibi sari kaliyor hic kararmiyor.bir de urunu kaldiriken icine havlu koyuyorum boylece ustundeki urunle cizilmemisinden koruyorum.

Teşekkür ederim. Ben de sabunlama hariç dediğin gibi yaptım. Moneta farklı gerçekten. Ama ballarini de güzel sanırım. İkisini de kullandım. Sıcak suyla yıkadım ve kağıt havluyla temizleyip kaldırdım. Deterjan kullanmayı düşünmüyorum. Tertemiz oldular. Yemekleri soteleyerek yapmayı seviyorum. Sıfır yağ ile çok güzel sote yapabiliyorsun. Herkese tavsiye ederim. Mutlaka mutfağında en azından bir seramik tava ya da tenceresi olsun.

Selam.ben hic ballarini kullanmadim urunu de bilmiyorum arastirip onunla da ilgili yazarim.kendi monetalarimda sunu yaptim urunu once ilik suyla ve coz az bir sabun ile yikayip kuruladim.sonra cicek yagi ile tum ic yuzeyi yaglayip tekrar kuruladim.moneta ceramica tamamen dogal bir kaplama malzemesi bu nedenle yapismazligi teflonlar gibi degil yuzeyin puruzsuzlugunden geliyor.ben her kullanimdan once cok azbir yag tabakasi birakiyorum tavaya ozellikle kizartmalardan once bunu yaparsam cok kolay temizleniyor.zeno da bana urunu kendi haline sogumaya birakin sicakken soguk suya sokmayin temizlenmesi oyle daha kolay olur demislerdi,ben de oyle yapiyorum gercekten inanilmaz kolay temizleniyor. Balik kizarttigim tavada yagin rengi altin gibi sari kaliyor hic kararmiyor.bir de urunu kaldiriken icine havlu koyuyorum boylece ustundeki urunle cizilmemisinden koruyorum.[/QUO
monetanın hangi serisinden kullanıyosunuz siz? guik serisi çok doğal gibi gelmedi bana, çok beyaz değil mi?yanlış mı hatırlıyorum.

Selam.ben hic ballarini kullanmadim urunu de bilmiyorum arastirip onunla da ilgili yazarim.kendi monetalarimda sunu yaptim urunu once ilik suyla ve coz az bir sabun ile yikayip kuruladim.sonra cicek yagi ile tum ic yuzeyi yaglayip tekrar kuruladim.moneta ceramica tamamen dogal bir kaplama malzemesi bu nedenle yapismazligi teflonlar gibi degil yuzeyin puruzsuzlugunden geliyor.ben her kullanimdan once cok azbir yag tabakasi birakiyorum t avaya ozellikle kizartmalardan once bunu yaparsam cok kolay temizleniyor.zeno da bana urunu kendi haline sogumaya birakin sicakken soguk suya sokmayin temizlenmesi oyle daha kolay olur demislerdi,ben de oyle yapiyorum gercekten inanilmaz kolay temizleniyor. Balik kizarttigim tavada yagin rengi altin gibi sari kaliyor hic kararmiyor.bir de urunu kaldiriken icine havlu koyuyorum boylece ustundeki urunle cizilmemisinden koruyorum.

monetanın hangi serisinden kullanıyorsunuz siz? guik serisi çok çok doğal gelmedi bana, çok beyaz. ben mi yanlış hatırlıyorum

kızlar yanlış mı anlıyorum bu ürünleri sadece su ile mi yıkıyorsunuz? neden ki?
ürünleri çok fazla tanımıyorum. geçen ay tekzende oldukça ucuza görmüştüm normal çelik tencere tava fiyatınaydı, tekzenin kendi markasıydı sanırım, tam denemk için bi tane alacaktım ki kutunun üzerinde bulaşık makinasında yıkamayın yazıyordu. bende içimden "oldu canım bide elde bulaşık derdimi çıksın bana" dedim vazgeçtim:)))))

Canım ben geçen hafta karnıyarık tenceresinden aldım deluxe modelini. 90 tl idi. Karnıyarık, pilav tenceresi aynı diye düşünüyorum. Andora zenonun kapandığını söylemiş ama hala olduğu yerde.

Canım ben geçen hafta karnıyarık tenceresinden aldım deluxe modelini. 90 tl idi. Karnıyarık, pilav tenceresi aynı diye düşünüyorum. Andora zenonun kapandığını söylemiş ama hala olduğu yerde.

bilgiler icin tesekkur ederim.

X