Seramik tencere ve tava almak isteyenler buraya :))

Bir de size şunu sormak istiyorum; normal yemek tenceresini bence seramik almaya gerek yok; seramik tencereyi ve döküm tencereyi hangi tür yemeklerde kullanmak lazım ? Yani pilavda seramik kullanışlı olur da örneğin kızartmalarda ve yemek için ne kullanışlı olur?
Seramik tavada kızartma güzel oluyor, ozellikle patates kızartması falan hiç yapışmıyor lezzetli oluyor. Pilav yaparken ben biraz lapa bıraktığını farkettim o yüzden seramik tencerede pilav yapmıyorum ama diğer yemekleri seramikte yapıyorum temizlik açısından çok kolay, sürekli çelik tencere ciflemek durumunda kalıyorum diğer türlü. Tavsiye ediyorum

Arkadaşlar Merhaba ;
1 ay önce SÜREL Döküm Tencere ve Tavaların seramik ve emaye kaplı olanlarından 1'er adet aldım , kesinlikle döküm ürünler sağlıktır , bulaşık makinasında yıkanabiliyor ayrıca yağlama falan yapmanızada gerek kalmıyor , eşim çocuklarım ve misafirlerim yaptığım yemekleri daha çok beğenmeye başladılar :) ayrıca piyasada satılan Granit ve Seramik ürünler alüminyum ve saç levha üstüne renklendirilmiş teflon kaplamadır , mantıken düşünelim bunlar gerçek seramik ve granitse metal sürdüğümüz zaman çizilmemesi gerekir ve sizlere tavsiyem çizilerek alttan metal görünen ürünleri sakın almayın kullanmayın , tecrübemi kullanarak SÜREL döküm ürünleri aldım kesinlikle tavsiye ederim , sağlıcakla kalın...

Kızlar monetanın Pro-Protection Base -Döküm Puntolu Tava ları çıkmış.Çelik üzerine mineral kaplamaymış ve yapışmama özelliği varmış.Sağlık açısından seramiğe oranla daha az zararlıdır diye düşünuyorum.Alıp kullanan,enine boyuna araştırıp tavsiye eden var mı?

Arkaaslar uzun ömürlü seramik yada granit almak istiyorim. Fakat granit renk bakimndan yemek pisirrken pek cazip gelmio sevemedim. Cerawera nın neoflam tencere videolarini yotutubede izledim bayildim kullanan var mi lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

kızlar bi site buldum korkmaz tencere lerde çok güzel indirimler var kaçırmayın derim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer daha tencere almadıysanız bu yoruma odaklanın. Korkmaz tencere setleri % 21 ındırımlı olan bı yer buldum hemen internetten sipariş vermelisiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
X