Burun Estetiği Hasta Yorumları

Acızane tecrubelerımı paylaşmak ıstıyorum bende yaklaşık 5 ay once abdulkadır beye revızyon amelıyatı olanlardanım. Oncesınde bırcok doktorla goruştum acıkcası en ıcıme sınen doktor abdulkadır bey oldu. Guleryuzlulugu sıcak davranışları hastasına olan ılgısı benı cezbettı amelıyat oncesı bır cok defa kendısıyle goruşmeye gıderek bıtıp dukenmeyen sorular sordum hepsıne samımı ıcten cevaplar verdı. Gercekten cok sorunlu bır burnum vardı sol ust catı tamamen cokmuştu upuzun sıpsıvrı bır burun halıne gelmiştı. Doktorum burnumda hıc kıkırdak olmadıgını gerektıgınde kulagımdan kıkırtak alarak burnumu yapabılecegını soyledı . Ufakda olsa ıcımde bır kırkuyla amelıyata gırdım. Ama amelıyat sonrası bu korkuların yersız oldugunu gırdum. Cunku ozellıkle revızyon amelıyatlarında cok başarılı bır doktor. cok fazla bır morluk olmadı bende.Doktorumun sureklı ılgı ve alakasıyla amelıyat sonrası surecı de carcabuk atlattım . Rahat bır nefes almak mukemmel bırseyVe tabıkı şekıl olarak guzel ve dogal bır burun .Abdulkadır beyı tercıh etmemdekı en onemlı sebep dogal burunlar yapıp bılmeyen bı ınsanın aa burnun estetıkmı sorularına muhattap olmamak tı.Hersey ıcın doktoruma cok tşk ederım ve revızyon amelıyatı olucakların kesınlıkle abdulkadır beyle goruşmrllerını tavsıye ederımKontrollerim devam ediyor. Suana kadarki memnuniyetimin ayni sekilde devam etmesini diliyorum.

Kumsaati84 kesinlikle haklısın bencede herseyden önemlisi doktorumuzun doğal burunlar yapması, benim tam 1 ayım Cumartesi dolacak bukadar yeni olmasına rağmen hiç estetik yaptırdığım anlaşılmıyor. Etraftaki insanların estetik mi oldun sorularına maruz kalmadığımız için doktorumuza nekadar teşekkür etsek azdır.

Acızane tecrubelerımı paylaşmak ıstıyorum bende yaklaşık 5 ay once abdulkadır beye revızyon amelıyatı olanlardanım. Oncesınde bırcok doktorla goruştum acıkcası en ıcıme sınen doktor abdulkadır bey oldu. Guleryuzlulugu sıcak davranışları hastasına olan ılgısı benı cezbettı amelıyat oncesı bır cok defa kendısıyle goruşmeye gıderek bıtıp dukenmeyen sorular sordum hepsıne samımı ıcten cevaplar verdı. Gercekten cok sorunlu bır burnum vardı sol ust catı tamamen cokmuştu upuzun sıpsıvrı bır burun halıne gelmiştı. Doktorum burnumda hıc kıkırdak olmadıgını gerektıgınde kulagımdan kıkırtak alarak burnumu yapabılecegını soyledı . Ufakda olsa ıcımde bır kırkuyla amelıyata gırdım. Ama amelıyat sonrası bu korkuların yersız oldugunu gırdum. Cunku ozellıkle revızyon amelıyatlarında cok başarılı bır doktor. cok fazla bır morluk olmadı bende.Doktorumun sureklı ılgı ve alakasıyla amelıyat sonrası surecı de carcabuk atlattım . Rahat bır nefes almak mukemmel bırseyVe tabıkı şekıl olarak guzel ve dogal bır burun .Abdulkadır beyı tercıh etmemdekı en onemlı sebep dogal burunlar yapıp bılmeyen bı ınsanın aa burnun estetıkmı sorularına muhattap olmamak tı.Hersey ıcın doktoruma cok tşk ederım ve revızyon amelıyatı olucakların kesınlıkle abdulkadır beyle goruşmrllerını tavsıye ederımKontrollerim devam ediyor. Suana kadarki memnuniyetimin ayni sekilde devam etmesini diliyorum.

Geçmiş olsun kumsaati. Mutlu olmana çok sevindim. Burnun iyileşmeye devam ediyor. Pardon güzelleşmeye diyecektim :)
Kesinlikle Göksel bey hem ilk ameliyatta hem de revizyon ameliyatlarında çok başarılı. Ben üstüne tanımıyorum diyebilirim. İlgisine ve takibine zaten diyecek birşey yok. Bu konuda doğru adres. Şahsen ameliyat olduktan sonra ilgisiz kalmak istemezdim herhangi bir sorumda... çok şükür böyle birşey yaşamadım. doğal burun konusuna kesinlikle katılıyorum. Zira hem burun, hem çene ameliyatı olmuş olmama karşın insanlar inanılmaz doğal olduğunu söylüyorlar.

Yüzüme göre, doğal bir burnum olsun diyorsanız hiç düşünmeden Göksel Bey'e gidebilirsiniz. Ben kendisine 1,5 ay önce ameliyat oldum ve aynaya her baktığımda daha güzeli olamazdı diyorum. Hiç kimse estetik olduğumu anlamıyor. Kendisiyle tanışmadan önce bu ameliyattan o kadar korkuyordum ki; sonuçta beğenmediğiniz veya sağlık problemlerine yol açtığı takdirde geri dönüşü çok zor. Ancak Göksel Bey daha ilk görüşmede bana inanılmaz güven verdi, nasıl bir burun istediğimin üzerinde durmadım bile, anladım ki o zaten bana yakışacak en güzel burnu yapacak. Ameliyattan sonra hiç ağrı çekmedim ve sorduğum soruların hepsine kendisini arayarak yanıt aldım. Öncesinde de sonrasında da çok ilgili ve güven vericiydi. Bir hastanın isteyebileceği her şey var kısacası... Referans olması açısından fotoğrafımı paylaşıyorum.
Size de böyle mutlu sonlar dilerim.
Sevgiler, $fotoğraf (1).jpg

Yüzüme göre, doğal bir burnum olsun diyorsanız hiç düşünmeden Göksel Bey'e gidebilirsiniz. Ben kendisine 1,5 ay önce ameliyat oldum ve aynaya her baktığımda daha güzeli olamazdı diyorum. Hiç kimse estetik olduğumu anlamıyor. Kendisiyle tanışmadan önce bu ameliyattan o kadar korkuyordum ki; sonuçta beğenmediğiniz veya sağlık problemlerine yol açtığı takdirde geri dönüşü çok zor. Ancak Göksel Bey daha ilk görüşmede bana inanılmaz güven verdi, nasıl bir burun istediğimin üzerinde durmadım bile, anladım ki o zaten bana yakışacak en güzel burnu yapacak. Ameliyattan sonra hiç ağrı çekmedim ve sorduğum soruların hepsine kendisini arayarak yanıt aldım. Öncesinde de sonrasında da çok ilgili ve güven vericiydi. Bir hastanın isteyebileceği her şey var kısacası... Referans olması açısından fotoğrafımı paylaşıyorum.
Sevgiler,Eki Görüntüle 876883

Gecmiş olsun Cnm. Pek güzel olmuş burnun. Söylemesen anlayamazdım:)) ne güzel demişsin. Ben de ilk görüşmede karar vermiştim ve burnum şöyle olsun böyle olsun demedim. Zaten yüzüme yakışacak en güzel burnu yapacağından emin oldum. Ve öyle de oldu :)) güzel burunlular kervanına hoş geldin :))

Slm canım öncelikle geçmiş olsun burnun çok hoş ve kusursuz duruyo doğru seçim yapmışsın göksel bey i tercih ederek
Hem doğal hem kusursuz
:)

Slm guestttt burnun gerçekten çok doğal ve kusursuz görünüyor. Şişlikler 1,5 ayda çok iyi inmiş benim henüz 1 ayı yeni geçti ama hala birazcık tombiş burnum var ama seninki çok güzel oturmuş , tam yüzünle birleşmiş, güle güle kullan güzel burnunu :)

Kızlar doktor beye dudak dolgusu yaptıran var mı yada yapıyor mu acaba ? Sıra üst dudağıma geldi :) gülünce kaybolmasını istemiyorum dudağımın :KK43: 1 yıllık dolgular varmış ama doğru yaptırmak gerekiyormuş sanırım yoksa topak topak kalıyormuş dudağın içinde, Göksel beye gözaltı dolgusu yaptırmıştım çokta memnunum ama dudak dolgusuda yapıyor mu acaba

Kızlaar

Doktorumuz bugün Kanaltürk'te saat 14:00'de Derya'nın Dünyası programına katılacakmış. Ameliyat olmamış ve aklında soruları olanlara duyurulur... Ben de internetten izleyeceğim :)

Canım resmine tekrar baktım da, şişliklerin ne kadar güzel inmiş. benim o dönemde hala daha şiş duruyordu. Maşallah :))

Canım resmine tekrar baktım da, şişliklerin ne kadar güzel inmiş. benim o dönemde hala daha şiş duruyordu. Maşallah :))

Canım, estetik tepkiler kişinin cilt yapısı, doku yapısına göre değişiyor mesela bende morluk olmuştu ama iyileşme süreci hızlıydı
Ancak bu sonuçlara değer:)

Canım 1.5 aylık olmasına rağmen burnun çok güzel görünüyor. Göksel Hoca döktürmüş yine. Boşuna sihirli eller demiyorlar ona :)

X