Burun Estetiği Hasta Yorumları

benimki de hep gider boya kutusuna dusmus kizlara tas der, ben bi gozume kalem cekeyim soylemedigini birakmaz, cok makyaj yapiyomusumda dogal daha guzelmiste bikbik bik.

mini etek giymeme izin vermez ama gözü mini eteklilere takılır,burnumu yaptırmamıda hiç istemedi,ama ben çok direttim:))

Ben ve eşimde doktor Abdülkadir Göksel beye ameliyat olduk.
Küçükken düşmem ve burnumun içindeki kemiğin yanlış kaynaması sonucu doğru nefes almadığımdan dolayı çenem gelişememiş.Burnumun şeklinden rahatsız oldugum için doktor arayışına girdim.Komşum olan anestezi doktoru Abdülkadir Göksel beyi önerdi ve arkadaşı olduğunu , en az 2000 ameliyatı birlıkte yaptığını , burun anotomisini çok iyi bildiğini söyledi.Bende hemen doktor beyden görüşme randevusu talep ettim.ilk görüşmemizde güvendim kendisine .Çenemede estetık açıdan yüzümün profılıne uygun bir protez koyulması gerektiğini söyledi...Ben burun estetiği için gitmiştim kendisine ama o çenemin sorunlu olmasınıda farkedip onuda çözmemiz gerektiğini söyledi.Tek başına burun estetiğinin yeterli olmayacağı konusunda bilgi verdi.Verdiği güven sonrasında ilk görüşmemiz sonucunda ameliyata karar verdim. Ameliyatım dan sonra zıyaretime gelen arkadaslarım yüzümde morlukların şişliklerin ve kızarıklıkların bukadar az olmasına çok şaşırdılar,hem çene hem burun ameliyatı olduğuma bir türlü inanamadılar.bizim gördüğümüz ameliyat sonrası kaba tabiriyle kamyon çarpmış gibi oluyor dediler.Herşey okadar yolundaki şimdi kimse ameliyat olduğuma inanmıyor.Eşimde benden sonra cesaretlenip oda Abdülkadir Göksel beye ameliyat oldu. Onunda benim gibi ameliyatı çok başarılı geçti.Biz ailece çok mutluyuz,şimdi ise dolgu ve botox için görüşüyoruz doktor bey ile,her 4-5 ayda bir botoxumuzu yapıyor kendisi . şimdi de sırada oğlum var ,oda 18 yaşına gelmeyi bekliyor... Abdülkadir Göksel bey ellerınıze sağlık,iyiki varsınız . Hersey için ailece size nekadar teşekkür etsek az olur.

Misinur, şu botox olayından hep korkmuşumdur. Göksel Bey yapalım dedi alnımdaki çizgiler için ama doğal görünmez diye endişem var. Botox sonucundan memnun musun?

Misinur, şu botox olayından hep korkmuşumdur. Göksel Bey yapalım dedi alnımdaki çizgiler için ama doğal görünmez diye endişem var. Botox sonucundan memnun musun?

diagonal,ben geçen kasım ayından beri düzenli botox yaptırıyorum Göksel bey e,yüzün robot gibi hareketsiz kalmıyor,miniklerini gayet rahat kullanabiliyorsun,sanırım yapan le alakalı,ben çok memnunum,tavsiye ederim canım

Merhaba Arkadaşlar
Ben 3 yıl evvel İzmir de talihsiz bir burun ameliyatı oldum. Malesef çok iyi sonuçlarla karşılaşamadım. Hatta burnum çok daha kötü bir hal aldı. Ben kendim de hemşire olduğum halde İlk amelliyatı yapan doktoru seçerken çok cahilce davrandım. İyi araştırmadım. Daha sonra İstanbul da özel bir hastanede ameliyathane hemşireliği yapan bir arkadaşım sayesinde Dr Abdulkadir Göksel ile tanışma şansım oldu. Arkadaşım kendisi ile ameliyatlara girdiğini ve bu konuda çok başarılı olduğundan bahsetti. Revizyon ameliyatları her zaman ilk Rinoplasti ameliyatından çok daha zordur. Çünkü ilk seferinde Dr ne ile karşılaşacağını bilir fakat malesef revizyonda aynı şey söz konusu değildir. Başka birinin bozduğu birşeyi düzeltmek için yaparsın ve ne ile karşılaşacağını bilemezsin. Bu yüzden iyinin iyisini bulmak zorundasındır.
Dr Abdulkadir Göksel in Cadde Bostanda ki muayenehanesine gittim ve bilmiyorum neden daha ilk gördüğüm anda onun bana yardım edebileceğine ikna oldum. Bir sürü KBB ci ile görüşmiştüm ama Dr Abdulkadir Göksel le tanıştığımda hepsinden vazgeçtim.
Sonunda Central Hospital de ameliyat oldum. Önceki ameliyattan burnumu onaracak doku kalmadığından Dr um kulağımdan doku aldı ve bana resmen yeni bir burun yaptı.
Şu anda ameliyatımın üzerinden 3 ay geçti. Burnumun ödemleri iniyor ve gün geçtikçe daha da güzelleşiyor. Artık fotoğraf çektirebiliyorum, yan profil verebiliyorum, biriyke konuşurken burnuma bakıyor korkusu yaşamıyorum.
Sevgili hanımlar burun yüzümüzün tam ortasında be hiçbirşey ile gizlenemeyen bir organımız malesef. Herhangi br rahatsızlığınız varsa benim Dr um gibi çok iyi bi dr seçmenizi tavsiye ediyorum. Bunun ne parayla nede başka birşeyle bir ölçümü yok. Daha ucuza bulduğunuz doktor ilk ameliyat sonunda başarısız olduğunda zaten ikinci ameliyatı yine ona olmak istemiyorsunuz. İkinci bir ameliyatı ikinci bi dr a ikinci bir ücrete oluyorsunuz bu yüzen ki paraya acımayın :)
ve mutlaka Rinoplasti gibi bir düşünceniz varsa Dr Abdulkadir Göksel ile tanışın...
Sevgiler.

diagonal,ben geçen kasım ayından beri düzenli botox yaptırıyorum Göksel bey e,yüzün robot gibi hareketsiz kalmıyor,miniklerini gayet rahat kullanabiliyorsun,sanırım yapan le alakalı,ben çok memnunum,tavsiye ederim canım

Ben de aslinda botox yaptirmak istiyorum. Yasim daha 26, bazilari bu yasta baslanilmamasi gerektigini soyluyo. Ama benim kirisiklarim var. Cok beyaz tenliyim ince cildim var, daha simdiden kirisik yeminle. Ben de dogal durmamasindan korkuyorum ama. Ne kadar iyi de olsa bence uzun vadede surekli surekli yapilinca boyle sanki insanin yuzune derisi sonrada eklenmis gibi bi hava yaratiyor.

Ben de aslinda botox yaptirmak istiyorum. Yasim daha 26, bazilari bu yasta baslanilmamasi gerektigini soyluyo. Ama benim kirisiklarim var. Cok beyaz tenliyim ince cildim var, daha simdiden kirisik yeminle. Ben de dogal durmamasindan korkuyorum ama. Ne kadar iyi de olsa bence uzun vadede surekli surekli yapilinca boyle sanki insanin yuzune derisi sonrada eklenmis gibi bi hava yaratiyor.

chaosqueen ,bence senin yaşın için botox vs çok erken,yapman gereken düzenli cilt bakımları olabilir.Cilt yapn kuru ve akneye müşahitse en azından düzenli cilt bakımı yaptırdığında sonucu seni tatmin eder.Botox ve dolgu için bence 35 den sonra düşünülmeli.Çünkü çok erken yaşlarda başlanıldığında bizim yaşlarımıza geldiğinde neyi deneyeceksin.ne kadar geç başlarsan o kadar iyi olur kanaatindeyim.Ben ilk defa geçen sene başladım yani 37 yaşında.Doğal olayan bir görüntü yok aslında ya da yapana uyguladığı doza göre değişiyor olabilir.
Ben cilt bakımı da yaptırırım biraz fazla kendimle uğraşan biriyim:)
Herşeyde olduğu gibi işin uzmanına kendini teslim ettiğinde doğal olmayan bir görüntü asla olmuyor canım.

Merhaba Arkadaşlar
Ben 3 yıl evvel İzmir de talihsiz bir burun ameliyatı oldum. Malesef çok iyi sonuçlarla karşılaşamadım. Hatta burnum çok daha kötü bir hal aldı. Ben kendim de hemşire olduğum halde İlk amelliyatı yapan doktoru seçerken çok cahilce davrandım. İyi araştırmadım. Daha sonra İstanbul da özel bir hastanede ameliyathane hemşireliği yapan bir arkadaşım sayesinde Dr Abdulkadir Göksel ile tanışma şansım oldu. Arkadaşım kendisi ile ameliyatlara girdiğini ve bu konuda çok başarılı olduğundan bahsetti. Revizyon ameliyatları her zaman ilk Rinoplasti ameliyatından çok daha zordur. Çünkü ilk seferinde Dr ne ile karşılaşacağını bilir fakat malesef revizyonda aynı şey söz konusu değildir. Başka birinin bozduğu birşeyi düzeltmek için yaparsın ve ne ile karşılaşacağını bilemezsin. Bu yüzden iyinin iyisini bulmak zorundasındır.
Dr Abdulkadir Göksel in Cadde Bostanda ki muayenehanesine gittim ve bilmiyorum neden daha ilk gördüğüm anda onun bana yardım edebileceğine ikna oldum. Bir sürü KBB ci ile görüşmiştüm ama Dr Abdulkadir Göksel le tanıştığımda hepsinden vazgeçtim.
Sonunda Central Hospital de ameliyat oldum. Önceki ameliyattan burnumu onaracak doku kalmadığından Dr um kulağımdan doku aldı ve bana resmen yeni bir burun yaptı.
Şu anda ameliyatımın üzerinden 3 ay geçti. Burnumun ödemleri iniyor ve gün geçtikçe daha da güzelleşiyor. Artık fotoğraf çektirebiliyorum, yan profil verebiliyorum, biriyke konuşurken burnuma bakıyor korkusu yaşamıyorum.
Sevgili hanımlar burun yüzümüzün tam ortasında be hiçbirşey ile gizlenemeyen bir organımız malesef. Herhangi br rahatsızlığınız varsa benim Dr um gibi çok iyi bi dr seçmenizi tavsiye ediyorum. Bunun ne parayla nede başka birşeyle bir ölçümü yok. Daha ucuza bulduğunuz doktor ilk ameliyat sonunda başarısız olduğunda zaten ikinci ameliyatı yine ona olmak istemiyorsunuz. İkinci bir ameliyatı ikinci bi dr a ikinci bir ücrete oluyorsunuz bu yüzen ki paraya acımayın :)
ve mutlaka Rinoplasti gibi bir düşünceniz varsa Dr Abdulkadir Göksel ile tanışın...
Sevgiler.

aynen ben de Göksel bey e revizyon olanlardaım,ben de de kulak arkasından yağ dokusu alıp burnuma ekledi e 14 ay oldu ameliyat olalı,sonuç beni de çok memnun etti,bencede burun stetiği düşünen arkadaşlar parayı öncelikli düşümeyin,doktorunuza odaklnın,doktorunuzla doğru iletişim kurun ve doktorunzun daha öncesinde yaptığı referansları inceleyin doğru tercih yaparsınz,ama kesnlikle fiat odklı olmayınm o yanıltıyor herkesi.

kızlarrr ben bir süre daha siyah saç renginde ve kısa kestirmemeye karar verdim:) en azından şimdilik,ama saçıma bakım olsun diye keratin yüklemesi yapacağım,deneyen var mı?

Canım nebiliim insan korkuyor birsuru maske takmış gibi botoxlulari görünce. Aslında bu kadar doğal burun yapan doktor botoxu hayli hayli doğal yapar elbette. Ben yine de yazı geçirip öyle yaptırayım diyorum. Ne de olsa güneş falan belki dokunur.

Canım nebiliim insan korkuyor birsuru maske takmış gibi botoxlulari görünce. Aslında bu kadar doğal burun yapan doktor botoxu hayli hayli doğal yapar elbette. Ben yine de yazı geçirip öyle yaptırayım diyorum. Ne de olsa güneş falan belki dokunur.

çok haklısın botox ilacını fazla yapınca dozajı hiç doğal durmuyor,ama ben geçen kasımdan beri düzenli yaptırıyorum Göksel bey e ,memnunum,alışkanlıkta yaptı:) zamanı gelince yaptırmak istiyorum:)güneş falan dokunurmu sanmam canım,yaptrdıktan10 gün içinde tam etkisini gösteriyor,yavaş yavaş yani.ama kaşa yapınca direk kaş kalkıyor,ben de düz kaş severim ilk yaptırdığmda Göksel bey e buraya da yapayım dedi ben de ok dedim ama baktm kaş kalktı:) bir daha kaş üzerine yaptırmıyorum:)

Kizlar botoks bence muthis birsey :) ben konusurken mimikleyimi cok kullandigim icin alnimda cizgiler olusuyor. Ayrica yasim 35 oldugundan malum kac ayaklarim var. Ben de 3 keredir botoks yaptiriyorum Goksel beye. Coook memnunum.:)) gunesin falan da etkisi yok. İfadede hicbir degisiklik olmuyor. Sadece kirisiklar yok oluyor o sure icinde. Kisiye gore 4-5 ayda 1 kere yaptirmak yeterli. Kullanilan botoks maddesine ve ignenin batirildigi yere gore yuzde nasil duracagi degisir tabiiki. Goksel beye olan guvenim sebebiyle tabiiki kendisine yaptirdim. Tavsiye ederim. O kirisik karsiti kremlere dunya para vermek yerine ben kesinlikle botoksu tercih ederim. Herkese de tavsiye ederim :)

Kizlar botoks bence muthis birsey :) ben konusurken mimikleyimi cok kullandigim icin alnimda cizgiler olusuyor. Ayrica yasim 35 oldugundan malum kac ayaklarim var. Ben de 3 keredir botoks yaptiriyorum Goksel beye. Coook memnunum.:)) gunesin falan da etkisi yok. İfadede hicbir degisiklik olmuyor. Sadece kirisiklar yok oluyor o sure icinde. Kisiye gore 4-5 ayda 1 kere yaptirmak yeterli. Kullanilan botoks maddesine ve ignenin batirildigi yere gore yuzde nasil duracagi degisir tabiiki. Goksel beye olan guvenim sebebiyle tabiiki kendisine yaptirdim. Tavsiye ederim. O kirisik karsiti kremlere dunya para vermek yerine ben kesinlikle botoksu tercih ederim. Herkese de tavsiye ederim :)

Zyk78 botoksun etkisi geçince eskisinden daha mı kırışık oluyo? Pek mantıklı gelmedi ama öyle bişey duymuştum. Ben de düşünüyorum göz kenarına.

Zyk78 botoksun etkisi geçince eskisinden daha mı kırışık oluyo? Pek mantıklı gelmedi ama öyle bişey duymuştum. Ben de düşünüyorum göz kenarına.

yok canım öyle bir şey ,botox mmik kırışıklıklarının derin olmasını önleyen bir ilaç,şöyle düşün,kırışıklkları erteliyorsun,ve pahalı kremlerden daha ekili ben de zyk78 e katılıyorum.hatta düzenli botox yaptırdığında etkisi daha uzun sürebiliyor,

En son yanlis hatirlamiyorsam 500 ya da 550 tl idi. Cok emin degilim su an. Oldu birkac ay. Resimletimden bakarsan yeni yaptirmisytim o gunlerde

fiyatı yüksekmiş ya 4-5 ay dayanan bişey için fazla geldi bana bide sen sadece alnına ve kaz ayaklarına yaptrdın diyemi 500 verdin atıyorum dudak kenarınada yaptrcak olsan fiyat artıcakmıydı,botox tan sonra o bölgede bi dolgunlukmu oluyo canım

fiyatı yüksekmiş ya 4-5 ay dayanan bişey için fazla geldi bana bide sen sadece alnına ve kaz ayaklarına yaptrdın diyemi 500 verdin atıyorum dudak kenarınada yaptrcak olsan fiyat artıcakmıydı,botox tan sonra o bölgede bi dolgunlukmu oluyo canım

Evet ben de merak ediyorum, dudak kenarina, hani gulunce cikan kopek agzi gibi cizgiler var ya, oraya yaptirinca nasi oluyor? goz kenarli kaz ayagi, alin cizgilerini felan tahmin edebiliyorum ama agiz kenari gulunce nasi kirismicak ki? sisiyo mu oralar, nasi gozukuyor?

X